Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

In gnida edwards u jerezu kar 3. ker je itak on tok dobr.... da ne omenjamo testiran pred sezono.... 2. je biu vedo zato ker je 2. najbolši :OK:

pa tut u lemansu bo dobr... ker je pač full dobr :evilgrin: :grim

V Jerezu je biu Pedrosa pred Edwardsom. Sej ne rečem, Yamaha je res najbolša po ovinkih, sam ni pa tolk razlike. Edwards je počasnejši od marsikatere Honde al pa Suzukija, pa mislm da tud ni tko slab voznik(k je biu

par let nazaj pr Hondi je biu skor skoz med prvih 5).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Jerezu je biu Pedrosa pred Edwardsom. Sej ne rečem, Yamaha je res najbolša po ovinkih, sam ni pa tolk razlike. Edwards je počasnejši od marsikatere Honde al pa Suzukija, pa mislm da tud ni tko slab voznik(k je biu

par let nazaj pr Hondi je biu skor skoz med prvih 5).

hehe ma ja ni lih slab.. no zame je ker ga ne maram... sam fora je da podium je pa dobu zarad yamahe..

pa tut ko je hodo vozu so pa dirkal rossi sete pa on.. pa biaggi pa tamada na vsake tolk casa tk da pol med 5 ni blo tezko prit...

pa maš prau da nima yamaha take ogromne premoči.. sam ma ravn tolk da rossi brez pretiranih naporou gladko zmaga če ni ravnin... ker jst sm meu u jerezu občutk da bi rossi lahk zmagu z večjo prednostjo če bi vozu čist do konca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ma ja ni lih slab.. no zame je ker ga ne maram... sam fora je da podium je pa dobu zarad yamahe..

pa tut ko je hodo vozu so pa dirkal rossi sete pa on.. pa biaggi pa tamada na vsake tolk casa tk da pol med 5 ni blo tezko prit...

pa maš prau da nima yamaha take ogromne premoči.. sam ma ravn tolk da rossi brez pretiranih naporou gladko zmaga če ni ravnin... ker jst sm meu u jerezu občutk da bi rossi lahk zmagu z večjo prednostjo če bi vozu čist do konca

To je res. Če ni ravnin je Yamaha kr v rahli prednosti, sam kaj k majo zdej skor use proge kšno dougo ravnino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olivier Jacque se je moral odpovedati nastopu na dirki v Shanghaju zaradi padca, ki je bil videti dokaj nedolžno. Kljub temu je dobil globoko rano na podlahti, zaradi katere je bila potrebna operacija. Poškodba je tako huda, da najverjetneje Olivier ne bo nastopiti niti na dirki v Le Mansu 20. maja, čeprav se poškodba celi hitreje, kot je bilo sprva pričakovano. Sedaj se pojavlja neprijetno vprašanje kdo bo nadomestil OJ-ja v Franciji!

Sprva so bila namigovanja, da naj bi ga zamenjal Neil Hodgson, ki trenutno testira Bridgestone motoGP pnevmatike za ekipo Kawasaki. Namigovanja je potrdil tudi njihov tiskovni predstavnik , Ian Wheeler. Vendar ima Kawasaki prav tako ustni dogovor s Španskim voznikom Fonsi Nietom, ki trenutno dirka s Kawasakijem ZX-10R v svetovnem prvenstvu Superbike. V pogovoru je Nieto deloval prepričan, da bo prav on zamenjal OJ-ja na dirki v Franciji. ''Naredil bom vse, kar bodo želeli pri Kawasakiju, '' je povedal Nieto. Prav tako je dejal, da so mu pri Kawasakiju že prej obljubili dirko do katere še ni prišel."

Vir: http://www.poleposition.si/index.php?modul...p;novica_id=301

men je biu fonsi zmer kul ;) še takrat ku je 250 vozu

tak da super :OK:

upam da se čim bol odreže

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fonzi, je ta vikend vn iz šikane preveč odpru in ga je ruknl čez moped (vsaj 2m v luft je letu) tolk, da so ga mogl odnest na nosilih. :blink:

Pol je pa čez pol ure prletu k gluha svina na super pole , ko da nič ni blo. :kva2:

Pelje se zelo dobro. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa en cajt navijal za njega u 250, pol se mi je pa nekak zagraužu, pa ne vem točno zakaj, sm že pozabu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fonzi, je ta vikend vn iz šikane preveč odpru in ga je ruknl čez moped (vsaj 2m v luft je letu) tolk, da so ga mogl odnest na nosilih. :blink:

Pol je pa čez pol ure prletu k gluha svina na super pole , ko da nič ni blo. :kva2:

Pelje se zelo dobro. :grim

ka nj bi zj to pomenilo k gluha svina :blink: :D

drugac pa on je itak car :OK:

Jst sm pa en cajt navijal za njega u 250, pol se mi je pa nekak zagraužu, pa ne vem točno zakaj, sm že pozabu :)

hehe on je biu dobr u sezoni 2002 ku je biu 2. ga je melandri sam premagu...

pa zmagu je se mi zdi v estorilu potem ko je padu :)

pol je blo pa bol ko ne konc z njemu :/

drgač pa kukr gledam u monzi tut ni nobene dokonca sfuru hehe

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka nj bi zj to pomenilo k gluha svina :blink: :D

drugac pa on je itak car :OK:

hehe on je biu dobr u sezoni 2002 ku je biu 2. ga je melandri sam premagu...

pa zmagu je se mi zdi v estorilu potem ko je padu :)

pol je blo pa bol ko ne konc z njemu :/

drgač pa kukr gledam u monzi tut ni nobene dokonca sfuru hehe

Ja točno! U 2002 sm pol začeu za Melandrija navijat, pa sta mela neverjetne boje. Se spomnm k ga je Melandri u Donningtonu u unmu 180 stopinj prehitu u zadnem krogu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gluha svina :? kaj pa vem, lokalna fora.

Bi se reklo k norc :blush:

Če sm prav zastopu Jermana je Nieto postavu najhitrejši krog :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino še eno moštvo več !

Bo kmalu tko kot v 600SS kjer jih je ko rusov. :grim

Če smem narisat 180° ovinek --------------------- :P

Ja nism mislu kr takoj 180, sam bol na okroglo... Skratka, ko prideš ven z ovinka maš skor kontra smer kukr pred ovinkom .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjava Olivierja Jacque v Franciji!?

Olivier Jacque se je moral odpovedati nastopu na dirki v Shanghaju zaradi padca, ki je bil videti dokaj nedolžno. Kljub temu je dobil globoko rano na podlahti, zaradi katere je bila potrebna operacija. Poškodba je tako huda, da najverjetneje Olivier ne bo nastopiti niti na dirki v Le Mansu 20. maja, čeprav se poškodba celi hitreje, kot je bilo sprva pričakovano. Sedaj se pojavlja neprijetno vprašanje kdo bo nadomestil OJ-ja v Franciji!

Sprva so bila namigovanja, da naj bi ga zamenjal Neil Hodgson, ki trenutno testira Bridgestone motoGP pnevmatike za ekipo Kawasaki. Namigovanja je potrdil tudi njihov tiskovni predstavnik , Ian Wheeler. Vendar ima Kawasaki prav tako ustni dogovor s Španskim voznikom Fonsi Nietom, ki trenutno dirka s Kawasakijem ZX-10R v svetovnem prvenstvu Superbike. V pogovoru je Nieto deloval prepričan, da bo prav on zamenjal OJ-ja na dirki v Franciji. ''Naredil bom vse, kar bodo želeli pri Kawasakiju, '' je povedal Nieto. Prav tako je dejal, da so mu pri Kawasakiju že prej obljubili dirko do katere še ni prišel."

Vir: MotoGPMatters

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjava Olivierja Jacque v Franciji!?

Olivier Jacque se je moral odpovedati nastopu na dirki v Shanghaju zaradi padca, ki je bil videti dokaj nedolžno. Kljub temu je dobil globoko rano na podlahti, zaradi katere je bila potrebna operacija. Poškodba je tako huda, da najverjetneje Olivier ne bo nastopiti niti na dirki v Le Mansu 20. maja, čeprav se poškodba celi hitreje, kot je bilo sprva pričakovano. Sedaj se pojavlja neprijetno vprašanje kdo bo nadomestil OJ-ja v Franciji!

Sprva so bila namigovanja, da naj bi ga zamenjal Neil Hodgson, ki trenutno testira Bridgestone motoGP pnevmatike za ekipo Kawasaki. Namigovanja je potrdil tudi njihov tiskovni predstavnik , Ian Wheeler. Vendar ima Kawasaki prav tako ustni dogovor s Španskim voznikom Fonsi Nietom, ki trenutno dirka s Kawasakijem ZX-10R v svetovnem prvenstvu Superbike. V pogovoru je Nieto deloval prepričan, da bo prav on zamenjal OJ-ja na dirki v Franciji. ''Naredil bom vse, kar bodo želeli pri Kawasakiju, '' je povedal Nieto. Prav tako je dejal, da so mu pri Kawasakiju že prej obljubili dirko do katere še ni prišel."

Vir: MotoGPMatters

ja pa p***a a more bit lih usaka stvar 2x gor maš že na prejšni strani jao :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjava Olivierja Jacque v Franciji!?

Olivier Jacque se je moral odpovedati nastopu na dirki v Shanghaju zaradi padca, ki je bil videti dokaj nedolžno. Kljub temu je dobil globoko rano na podlahti, zaradi katere je bila potrebna operacija. Poškodba je tako huda, da najverjetneje Olivier ne bo nastopiti niti na dirki v Le Mansu 20. maja, čeprav se poškodba celi hitreje, kot je bilo sprva pričakovano. Sedaj se pojavlja neprijetno vprašanje kdo bo nadomestil OJ-ja v Franciji!

Sprva so bila namigovanja, da naj bi ga zamenjal Neil Hodgson, ki trenutno testira Bridgestone motoGP pnevmatike za ekipo Kawasaki. Namigovanja je potrdil tudi njihov tiskovni predstavnik , Ian Wheeler. Vendar ima Kawasaki prav tako ustni dogovor s Španskim voznikom Fonsi Nietom, ki trenutno dirka s Kawasakijem ZX-10R v svetovnem prvenstvu Superbike. V pogovoru je Nieto deloval prepričan, da bo prav on zamenjal OJ-ja na dirki v Franciji. ''Naredil bom vse, kar bodo želeli pri Kawasakiju, '' je povedal Nieto. Prav tako je dejal, da so mu pri Kawasakiju že prej obljubili dirko do katere še ni prišel."

Vir: MotoGPMatters

a je težko prebrati 2 strani za nazaj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, to se že skos dogaja :D pa tut skos se bo.. tko k se je mogl zmer povedat ene 10x kdaj je štart dirke :D

čeprou me je zadno dirko kr presenetl k smo pumoje sam 2x povedal kdaj je štart :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaaaaaaaaaa kr nj bo cel vikend tkole bo suprrrrrrrrrrrrrrr ;)

moje zadnje upanje da kdo rossija premaga je dž :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaaaaaaaaaa kr nj bo cel vikend tkole bo suprrrrrrrrrrrrrrr ;)

moje zadnje upanje da kdo rossija premaga je dž :P

Al pa če se Eliasu spet Marija prikaže! :devil: :grim

Pa da ne zbije spet vsega pred sabo :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa če se Eliasu spet Marija prikaže! :devil: :grim

Pa da ne zbije spet vsega pred sabo :wacko:

eh sej skor usako kkšnga s proge sprau... če bo suho ma da se uvrsti zravn rossija na kvalifikacijah :devil: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry:

:fredy: :P

"zanimiva" razlaga, vendar je to na tvoji skici še vedno 360° ovinek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, sj je 180° :) k če bi biu 360° bi se mogu obrnt čist naokol.. in potem bi biu na istem kot na začetku :D

zadnja 2 ovinka v Doningtonu sta približno pod kotom 180° :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!