Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

ma noro...

bravo vermeulen ;)

skoda za de punieta pa guintolija ku sta bla res nora še posebi guintoli na dunlopu ;)

hopkins res nu za u dž...

edwards je dobr pošmeku vse skupi s polea ;)

rossi mi je pa delu veselje iz kroga v krog :)

pa kk je biu alex veseu 5ga mesta... 3x bol ko vermeulen zmage hehe :P

ka pa kenny ni do cila pršu? a se mu je ketnca strgala al pa se mu je frgazr zabasou :grim

drgač sm pa 1. gledu dirko na POP TV pr bratrancu :kva2: ta keržišnik je gnoj.. kašne ma to a zj ko je dirka v franciji je treba pa neprestano rogličke umenjat pa govort fraze o francozih :/ jao...

ne maram ga sploh nč... polek tega je na začetku najavu eno tako da se je vidl kk navija za rossija... edino takrt se mi je mal prikupu ko je govoru o tem da rossi popušča pod pritiskom hihi

team manager bo pa bol žalost to dirko hehe

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je imel spet probleme z gumami....je reku da so ble pretrde in so na koncu dirke zgledale še kot nove!!!

MICHELIN :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma noro...

bravo vermeulen ;)

skoda za de punieta pa guintolija ku sta bla res nora še posebi guintoli na dunlopu ;)

hopkins res nu za u dž...

edwards je dobr pošmeku vse skupi s polea ;)

Ja, škoda za lokalna junaka - kaj sta delala na začetku :OK: ;

najbolj žalostno je bilo, ko je De Puniet padel, v naslednjem trenutku pa so pokazali pred Kawasakija bokse, kjer ga je ekipa zamanj čakala za zamenjavo motorja :(

Hopkins je pa kr naenkrat izgino iz vodilnih pozicij tam na eno 9-10 mesto - sem šele po dirki vido posnetek: je šou dol s proge za neki časa...

Edo :blink:

Kudos to Pedrosa & Hofmann :)

Ava pa Vermeulenu :worship:

team manager bo pa bol žalost to dirko hehe

Za vse - jebat ga :D

Btw. a ste opazili pri Managerju morda, ko izbereš kirega dirkača, ko se mu spremeni izraz na frisu :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi pa ni več tak mojster kot je bil :hmm: Delal je ogromno napak :BUA:

O, je je! Samo drugi so tud' dobri ratal'!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi mi lahk kdo povedu ker auspuh, bat pa fergazer ima rossieva yamaha?

nisem vedel kam drugam naj uprašam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guintoli :OK: :OK: :OK: , pa kakšen padec :eek: . se je pobral kot da ni blo nič, zamenjal motor in še točke dobil. Vsa čast

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je imel spet probleme z gumami....je reku da so ble pretrde in so na koncu dirke zgledale še kot nove!!!

MICHELIN :BUA:

ma ja sej to an... sam on se prtožuje nad michelinom kukr jst vem

polek tega kdaj bo casey dobiu na voljo posebno gumo zanj ko na prejšnji dirki nebo ql?

nikol.. tak da naj kr tiho bo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa bla res ena grozljivka so padal k muhe,Guintoli me je še najbolj presenetu.

Edota pa že po prvem krogu ni blo nikjer, Hayden je pa dobr razsu moped, rossi ga je pa spet srau, mal je mel pa tud sreče da ni padu oz se zaletu v Guintoli-ja.

Čestitke vermulnu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi mi lahk kdo povedu ker auspuh, bat pa fergazer ima rossieva yamaha?

nisem vedel kam drugam naj uprašam

bing 18 mf pover 3 (mal predelana) in elko l bat :OK: :OK: :OK: joke

drgac pa je mogoce mal razlike zarad gum sam sej smo vidli kaj je delu Guintoli z dunlopkami tko da :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač sm pa 1. gledu dirko na POP TV pr bratrancu :kva2: ta keržišnik je gnoj.. kašne ma to..

ne maram ga sploh nč... polek tega je na začetku najavu eno tako da se je vidl kk navija za rossija... edino takrt se mi je mal prikupu ko je govoru o tem da rossi popušča pod pritiskom hihi

se popolnoma strinjam :D zato js gledam na Eurosportu.

drgač pa on več al mn skos govori o Rossiju oz. Doktorju. hval ga čist preveč :) sej ne da bi bil Rossi slab al pa kj, ampak tolk kokr ga pa Gaber omenja.. to pa presega meje dobrega okusa :D

Rossi je imel spet probleme z gumami....je reku da so ble pretrde in so na koncu dirke zgledale še kot nove!!!

MICHELIN :BUA:

a zdj pa že Rossi išče izgovore. :closedeyes:

to je sam kriv da je izbral tako različico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je ju3 dopoldne na Eurosport2 :)

to more en povedat k ma ta program :P js ga nimam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve morda kdo kdaj je ponovitev?

Če prideš k men', kadar hočeš. Sem posnel!!! :P :yea1:

LPM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prideš k men', kadar hočeš. Sem posnel!!! :P :yea1:

LPM

...pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse Rossi-ljubce:

Ko se je nekoč Biaggi izgovarjal na gume in motor in chattering in podobna sranja, ste ga vsi

popljuvali. Sedaj pa Rossi počne isto pa je za večino še zmeraj car .

Počasi se bo treba sprijazniti da je njegove prevlade konec.

IPB SlikaIPB SlikaIPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse Rossi-ljubce:

Ko se je nekoč Biaggi izgovarjal na gume in motor in chattering in podobna sranja, ste ga vsi

popljuvali. Sedaj pa Rossi počne isto pa je za večino še zmeraj car .

Počasi se bo treba sprijazniti da je njegove prevlade konec.

IPB SlikaIPB SlikaIPB Slika

Če je konec prevlade ne vem,za vse ostalo pa 10+ :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pyzda no.... sej ne zagovarjam Rossija, ampak a ni blo očitno, da mu zadnja guma ne drži ama propio niente????

A je kdo pogledal, koliko michelinarjev je sploh končalo dirko? Z dežnimi gumami so se trije od šestih valjali po tleh. Brigestonovec samo eden od sedmih - Barros v zadnjem krogu.

Drugače pa super dirka, fatje so čist utrgani... s slicki po dežju skoraj na polno... :worship:

Ko so šli menjat motorje, sem takoj vedel, da je to Vermeulnov dan. Tip je car na mokri pisti. Mislim, da mu v tem trenutno ni para.

Predvsem pa kapo dol Pedrosi - lani sem ga v deževni dirki sku.rcal, letos pa se mu klanjam. Kako je povozil Rossija :lol1: . Cool.

Lani sem ravno tako na začetku sezone bentil nad bridgestonom, letos pa že ves čas nad michelinom (tudi Pedrosa se je zadnje dirke pritoževal nad oprijemom).

Pa tko, če kdo ve... kaj je bilo danes z Edwardsom? :doze:

In modelu, ki trdi, da samo Rossi dobi posebej zanj narejeno gumo :slap: . Vsi imajo neke svoje zahteve in gumarji se posvetijo vsakemu posameziku posebej. Zelo očiten primer v bridgestonovem taboru je Elias. In verjemi, da Stoner ni izjema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, saj res, kakšna škoda, da ni bilo še OJ-a na domači dirki, sploh pa v danih razmerah - saj še pomnite Kino izpred parih let... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tko, če kdo ve... kaj je bilo danes z Edwardsom? :doze:

nevem glih točno kaj je blo, ampak že takoj po par krogih je prišel zamenjat motor, ker mu prvi ni deloval najbolje. je tudi Randy rekel da je že lahko po zvoku motorja slišal da ni vse OK. kaj pa je bilo potem z njim.. to pa nebi vedel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pyzda no.... sej ne zagovarjam Rossija, ampak a ni blo očitno, da mu zadnja guma ne drži ama propio niente????

A je kdo pogledal, koliko michelinarjev je sploh končalo dirko? Z dežnimi gumami so se trije od šestih valjali po tleh. Brigestonovec samo eden od sedmih - Barros v zadnjem krogu.

Drugače pa super dirka, fatje so čist utrgani... s slicki po dežju skoraj na polno... :worship:

Ko so šli menjat motorje, sem takoj vedel, da je to Vermeulnov dan. Tip je car na mokri pisti. Mislim, da mu v tem trenutno ni para.

Predvsem pa kapo dol Pedrosi - lani sem ga v deževni dirki sku.rcal, letos pa se mu klanjam. Kako je povozil Rossija :lol1: . Cool.

Lani sem ravno tako na začetku sezone bentil nad bridgestonom, letos pa že ves čas nad michelinom (tudi Pedrosa se je zadnje dirke pritoževal nad oprijemom).

Pa tko, če kdo ve... kaj je bilo danes z Edwardsom? :doze:

In modelu, ki trdi, da samo Rossi dobi posebej zanj narejeno gumo :slap: . Vsi imajo neke svoje zahteve in gumarji se posvetijo vsakemu posameziku posebej. Zelo očiten primer v bridgestonovem taboru je Elias. In verjemi, da Stoner ni izjema.

ja no itak da ma bridgestone bolše gume... sam glej sj sta nicky pa dani tut cist povozila rossija... sam da je nicky pol padu...

tisto o gumah sm pa reku isto kot eden od komenatorjev na eurosportu... tk da njega pizdi ne mene ;)

aja pa kaj blo s kennyjam? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huda dirka ni kej :OK:

Sam meneđerja sm pa čist zabluzu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huda dirka ni kej :OK:

Sam meneđerja sm pa čist zabluzu :P

Zakon dirka, kar se pa meneđerja tiče................ :slap: 73 pik :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!