Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

Baros je bil dober ja, je veliko pokazal..

Sicer pa Rossi zmagovalec, čeprav nisem tega pričakoval na začetku dirke.

Vermuelen je bil na štartu 2, pričakoval sem veliko veliko več.

Bila je pa kar zanimiva dirka na sploh ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kje ste zdej dukatijevčki ? Pa taka hvala, da kak stroj je dukati. Samo brzino na ravninah ima, pa še to je vprašljivo. Barros na hondi je danes ravno na ravnini pohodil Stonerja kot mravljico. Dukati prav gotovo ni motocikel za naslov. Dohtar že ve, zakaj ne sedi na njem, pa bi moral samo z mezinčkom migniti in že bi avstrtalčku pakirali kufre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi pa vn že u prumu ovinku... :P

In your face! :yea1:

Po fantastični 250 ccm dirki malce manj napeta motogp dirka. Ampak vseeno bomba. Barros :worship:

@maxiskuter - spet pišeš orto traparije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kje ste zdej dukatijevčki ? Pa taka hvala, da kak stroj je dukati. Samo brzino na ravninah ima, pa še to je vprašljivo. Barros na hondi je danes ravno na ravnini pohodil Stonerja kot mravljico. Dukati prav gotovo ni motocikel za naslov. Dohtar že ve, zakaj ne sedi na njem, pa bi moral samo z mezinčkom migniti in že bi avstrtalčku pakirali kufre.

Barros ima ducatija med nogami, butelj. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NBarros na hondi je danes ravno na ravnini pohodil Stonerja kot mravljico. Dukati prav gotovo ni motocikel za naslov.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kje ste zdej dukatijevčki ? Pa taka hvala, da kak stroj je dukati. Samo brzino na ravninah ima, pa še to je vprašljivo. Barros na hondi je danes ravno na ravnini pohodil Stonerja kot mravljico. Dukati prav gotovo ni motocikel za naslov. Dohtar že ve, zakaj ne sedi na njem, pa bi moral samo z mezinčkom migniti in že bi avstrtalčku pakirali kufre.

bolje da si toho pa te majo za budalo kot pa da spregovoriš in dokažeš da majo prou :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bla sam proverka, da ugotovim če sploh preberete, kar kdo napiše, ha ha. Pa kar veselo kupujte italijanska jajca, avte in motorje. Pa še eno mehanično delavnico, da boste šraufali, ker ne mine niti en teden, da ne bi kaj šlo v maloro. Pri japončkih pa vse špila kot švicarska ura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo rossiju, ful sem vesel da se je pobral in pokazal da še zna vozit, čeprav so nekateri ga že hoteli odpisat. všeč mi je tudi da je pedrosa končno pokazal da še zna vozit, čeprav so nekateri ga že hoteli odpisat. totalni zakon je barros, ki sem ga gledal že kot mulc in je prišel nazaj in raztura, čeprav so nekateri ga že zdavnaj odpisali.

hmmm vidi kdo kako podobnost?

skratka najlepše možno - ducati ali kdo drug ne zmaguje suvereno in prvenstvo bo še mega zanimivo :beer2:

zdaj pa grem preverjat kje na lošinju imajo prenose motogp da ne zamudim naslednje dirke :krneki:

maxiskuter: očitno nimaš ravno dosti pojma o motogp, še manj pa o športu in športnem navijanju, zato bodi raje tiho preden se osmešiš, mogoče bo kdo celo rekel da se vidi da ne voziš motorja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo rossiju, ful sem vesel da se je pobral in pokazal da še zna vozit, čeprav so nekateri ga že hoteli odpisat. všeč mi je tudi da je pedrosa končno pokazal da še zna vozit, čeprav so nekateri ga že hoteli odpisat. totalni zakon je barros, ki sem ga gledal že kot mulc in je prišel nazaj in raztura, čeprav so nekateri ga že zdavnaj odpisali.

hmmm vidi kdo kako podobnost?

skratka najlepše možno - ducati ali kdo drug ne zmaguje suvereno in prvenstvo bo še mega zanimivo :beer2:

zdaj pa grem preverjat kje na lošinju imajo prenose motogp da ne zamudim naslednje dirke :krneki:

maxiskuter: očitno nimaš ravno dosti pojma o motogp, še manj pa o športu in športnem navijanju, zato bodi raje tiho preden se osmešiš, mogoče bo kdo celo rekel da se vidi da ne voziš motorja :evilgrin:

Motorjev sem se že najedu, sedaj na stara leta sem prešaltov na maxiskuterje in lahko rečem da so maxiji carji. Boljšega ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa dirka, sploh barros je odpeljal odlično

@maxiskuter: tvoji komentarji so res carski, zagotovo je očka ponosen da ima tako razgledanega sinka!

Popravljeno . Popravil nekdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon dirka, ni bilo dežja :worship: , Rossi :worship: , Barros :worship: , Pedrosa :worship: , se je splačal pogledat in ne iti na moped :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon dirka, ni bilo dežja :worship: , Rossi :worship: , Barros :worship: , Pedrosa :worship: , se je splačal pogledat in ne iti na moped :hmm:

sj na moped se gre pa zdj mal.. neki kratga :D

dirka je bila na začetku zelo zanimiva, potem pa vedno manj. morda bi lohk padla kšna plohca za popestritev :D hehe.. vseeno pa je bila dirka kar dobra.

že kuj drug tedn pa spet dirka :OK: tak tempo hočmo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirka je bila na začetku zelo zanimiva, potem pa vedno manj. morda bi lohk padla kšna plohca za popestritev :D hehe.. vseeno pa je bila dirka kar dobra.

Sej - honestly: dirka sama je bila :yawn: :yawn: (razen prvih par krogov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse Rossi-ljubce:

Ko se je nekoč Biaggi izgovarjal na gume in motor in chattering in podobna sranja, ste ga vsi

popljuvali. Sedaj pa Rossi počne isto pa je za večino še zmeraj car .

Počasi se bo treba sprijazniti da je njegove prevlade konec.

sgrin.gifsgrin.gifsgrin.gif

Pamet je boljša kot žamet. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi je car :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

bravo

drugače pa je tako kot je izjavil mihael schumaher :jaz nisem slab vendar drugi so bolši od mene

a rossi bo mislim da še kar nekaj časa na vrhu in zame vedno doktor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: Dirka na momente prav srhljiva , kako Pedrosa z nogo po tleh , kot na spidwaju. Rossi je pa itak odpeljal tako kot zna ! :worship: Ostali pa tudi , za njim ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... , se je splačal pogledat in ne iti na moped :hmm:

Never! TV mi pa še nikoli ni preprečil, da bi se šel vozit. Bravo jaz. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Never! TV mi pa še nikoli ni preprečil, da bi se šel vozit. Bravo jaz. :worship:

mene je pa zaradi včeraj prevelike količine alkohola, bolj prepričala postelja :) zdej pa če bi biu kdo tok prjazn pa končne rezultate napopov tukej :)

hvala

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka je bla dobra, sploh na začetku je bilo veliko prehitevanja, mogoče bi mogu še dež mal zapadat, da bi blo še bl napet.

Mi je pa všeč da ni stoner zmagu, tko da je prvenstvo še bl odprto in zanimivo.

Rossi je res dokazu da je kralj Mugella, čestitke tud Pedrosi in pa Barrosu, slednji se je dobr boril do konca.

Ducatiju pa želim več sreče prihodnjič.

Suzuki --------- no lahk bi blo bolje

Hayden je pa pomoje razočaru vse

post-14062-1180890730_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokazala se je realna slika moto gp-ja :naughty:

to samo zato, ker je rossi "končno" enkrat spet zmagal i guess?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, fina dirka ni kaj :worship:

Samo želimo si lahko, da bi bile do konca sezone vse take.

Škoda ker se nekateri omejujete na enega dirkača :whistle:

Najbolj sem dans prvošču Barrosu, ki je dokazal da zna in hoče...

Honda pa upam, da se bo počasi pobrala (sploh Nicky)

V glavnem spektakel in to je tisto kar hočemo,a ne? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!