Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

torej je stoner bolši voznik haha...

ma ne... sj blo je tak da tak ku yamaha in rossi nista mela šans da prehtita stonerja in ducatija na ravnini... tut stoner ni meu šans na ovinkih... in tk ku je stoner lahk prehtevu na ravnini je tut rossi na ovinkih.. pa ni šlo obema vsakič vse gladko... tk da pač rossijeva priložnost je bla, sploh zarad tega ker če je biu za stonerjem na ravnini ni nč zgubu, u zadnem krogu prehtet stonerja nekje v enem ovinku in bi u izi do cilja ustou prvi.... ampak se e stoner odlično ubranu... in zasluženo zmagu... je pa res da je na ravnini laži prehtet kot na oviknu :P :P :P :P... edina prednost za stonerja :)

pa me ti poskusi prehitet na ovinkih :whistle: - bo na ravnini kr lažje an :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Po dolgem času nekaj kar me je posrkalo v sedežno pred TV.

:worship: ja, tudi mene je pribil na kavč... končno dobra dirka :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa me ti poskusi prehitet na ovinkih :whistle: - bo na ravnini kr lažje an :headbang:

oprosti nisem vsega prebral :glare:

Popravljeno . Popravil Matex_46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boste vi vidl hudiča, ko bo Johan začel vozit malo ožje linijie v ovinkih (sedaj po mojem naredi na celi dirki ene 3 km več kot ostali :D ). Suzuki v ovinkih sploh ne trzne, pa Johan skoraj s komolcem po tleh radira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa me ti poskusi prehitet na ovinkih :whistle: - bo na ravnini kr lažje an :headbang:

ku da jst tega nism napisu :)

EDIT:

hehe no dobr ti oprostim... amapk glej da se ne ponovi ker je blo to zadnjič :P hehe

prehtim pa jst tebe na ravnini al pa na ovinkih pa zarad mene še po klacu gor... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boste vi vidl hudiča, ko bo Johan začel vozit malo ožje linijie v ovinkih (sedaj po mojem naredi na celi dirki ene 3 km več kot ostali :D ). Suzuki v ovinkih sploh ne trzne, pa Johan skoraj s komolcem po tleh radira.

:lol: :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Vsaka čast vsem prvim trem , tako na meji se vozit in še toliko časa !? Noro !!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem samo čakal, kdaj bo Stonerja al pa Rosija spodbil, pa bi šli vsi trije v marolo s tamal vret

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem samo čakal, kdaj bo Stonerja al pa Rosija spodbil, pa bi šli vsi trije v marolo s tamal vret

In pol bi se Johan po ta prednemu zapelal skozi cilj ... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prehtim pa jst tebe na ravnini al pa na ovinkih pa zarad mene še po klacu gor... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

močno dvomim glede ovinkov :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

močno dvomim glede ovinkov :whistle: :winkiss:

hehe jst dvomim tut v klanc in ravnino... sploh zdej ko sm brez motorja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa...na meneđerju 112 pik :D Več jih še nism dobu madona :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa...na meneđerju 112 pik :D Več jih še nism dobu madona :P

Ja, ta runda je bla uspešna za večino managerjev(z razliko od mene)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa me ti poskusi prehitet na ovinkih :whistle: - bo na ravnini kr lažje an :headbang:

ko smo že pr te m da je na ravnini lžje prehtet kot pa na ovinkih...

kako bo stoner prehtevu u doningtonu assnu pa sachu na ravnini če je nikjer ni :naughty: :naughty: :naughty: ... tk da je krepko u pizdi :unsure: in v velik slabšem položaju kt pa rossi u cati :)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko smo že pr te m da je na ravnini lžje prehtet kot pa na ovinkih...

kako bo stoner prehtevu u doningtonu assnu pa sachu na ravnini če je nikjer ni :naughty: :naughty: :naughty: ... tk da je krepko u pizdi :unsure: in v velik slabšem položaju kt pa rossi u cati :)

se podpisem pod to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sej...

drgač sm pa to napisu bl zato ker nism mogu gledat... ne pa zato ker mu nebi prvošču višjega mesta...

ni mi važn da je rossi slab.. važn mi je da so drugi ki jim prvoščm bolšo uvrstitu pred njim :)

je pa res da so to vsi ostali :)

pač mi niso všeč tiste italjanske scene ker italjanou itak ne maram.. in ma pač nesrečo da je italjan :)

pa une njegove fore pa use skupi

pa še tak antpiatičn mi je... pa nekak potuhnjen mi deluje

pa ga pač nemaram

čeprou zanč u mugellu kljub temu da je zmagu ni meu nobene take scene kot je bla tista s keglji h jerezu ki se mi je zdela čist bouna... ker pač tega ne maram...

pa lepo se je obnašu na stopničkah

pa ni biu tak grd ko ponavad

mi je biu prou ušeč :) mogoč mu gre pa na bolš ;)

aja ti si bl za PEDEROSO,ki se obnaša , kot , da mu je eden od bližnjih umrl-ti pa si bolan ja. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ti si bl za PEDEROSO,ki se obnaša , kot , da mu je eden od bližnjih umrl-ti pa si bolan ja. :headbang:

ma dej no... vsak ma rad osebe k majo drug značaj... zdej pa če ni vsak tak kot ti je pa bolan al pa moten pa nevem ka še vse...

pač ne...

tut pr pedrosi mi ni ql da je tk čemern.. sam se vsaj neki vn ne meče...

všeč so mi pa taki kot je kenny.. bl umirjen ampak vseen faca..

pa nicky... sete.. sam ok ta je bol kekc.. sam vseen... pa zdej stoner...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej no... vsak ma rad osebe k majo drug značaj... zdej pa če ni vsak tak kot ti je pa bolan al pa moten pa nevem ka še vse...

pač ne...

tut pr pedrosi mi ni ql da je tk čemern.. sam se vsaj neki vn ne meče...

všeč so mi pa taki kot je kenny.. bl umirjen ampak vseen faca..

pa nicky... sete.. sam ok ta je bol kekc.. sam vseen... pa zdej stoner...

se pravi , da si ti bol za take kot je NICKY/KI SE CELO SEZONO ŠLEPAJO-TO ZAME NI PRIGARAN NASLOV prvaka, se pravi , da b bil ti tudi v ozadju, če bi se tko šlepal. kje pa je sedaj-edino lahko ga vidiš trikrat na eurošportu na reklamah za michelin, ki pa me bolj spominja na jok, kot pa na ka drugega!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men sicer pedrosa tut po obnašanju ni všeč ampak vseen dirkač je pa fenomenalen...zagotovo bodoči svetovni prvak :naughty:

Se mi pa zdi da stoner ne bo tolk slab tut na evropskih dirkah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men sicer pedrosa tut po obnašanju ni všeč ampak vseen dirkač je pa fenomenalen...zagotovo bodoči svetovni prvak :naughty:

Se mi pa zdi da stoner ne bo tolk slab tut na evropskih dirkah...

no najprej razložim da je spodi napisano tist kar jest mislm.. ne pa da bi spodbuju tvojo tezo.. in da nauš pol napisu.. ja ne pa ni tko.. jst mam prav :P

torej...

nevem.. men pa pedrosa neki ni lih...

lansklet je naredu vsega skup 3 res dobre dirke... tisti dve zmagi pa uno 3. mesto ko je meu kolen poškodovan...

letos ga sicer honda jebe... sam vseen razn zadnih dveh drik ni biu neki extra...

men se zdi stoner dost bolši....

pedrosa je ful ful dobr.. sam ni mi pa lih za prvaka... ampak bomo vidl.. lahko da se motm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi , da si ti bol za take kot je NICKY/KI SE CELO SEZONO ŠLEPAJO-TO ZAME NI PRIGARAN NASLOV prvaka, se pravi , da b bil ti tudi v ozadju, če bi se tko šlepal. kje pa je sedaj-edino lahko ga vidiš trikrat na eurošportu na reklamah za michelin, ki pa me bolj spominja na jok, kot pa na ka drugega!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ja pa pizda pač sm za take... pa kaj a te mot pizda.. če ti kj ni prou ne ber moji h postou al pa kaj jst vem.. sam lej tep je ušeč rossi pa mene to ne mot.. naj ti bo.. sj ni nč narobe...

če je pa men ušeč nicky ti gre pa kr neki u nos... pa kva ti ni jasn... men bo učeš tist k bom jst hotu.. in mi ti neboš govoru da sm zarad tega bolan....

brigi se zase....

drugač pa... naslov je naslov.... dobil ga je tak ko ga je.. pač preračunljivo.. če bi blo treba bl po gasu vrjamem da bi to naredu..

in glede na to ka je rossi naredu u valenciji :kva2: si ga nebi nč bol zaslužu.. tak da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pedrosa je ful ful dobr.. sam ni mi pa lih za prvaka... ampak bomo vidl.. lahko da se motm...

:grim motiš se

največji luzer je pa sigurno Kenny, to se pa res lahko vsi strinjamo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim motiš se

največji luzer je pa sigurno Kenny, to se pa res lahko vsi strinjamo :grim

no hvala lepa.. sj ne da ma kenny tut že naslov pa 2. mesto...

pa da je šezmeri šmex je dokazu lansklet

k je s KR bajkom 2x na stopnikče pršu... pa 4x u prvo vrsto na kvalifikcijah.. pa biu 2x najbolšđa honda... pa 6 u prvenstvu... 2. privatn voznik

pa vsi vemo da je biu KR slabši od bitne honde...

sam letos pač motor ni to kar bi mogu bit... na žalost... :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

114 points :rolleyes: tud jst sm dubu do zdej največ točk:D drgač sm pa mev dost bliz vse, mev sm za en mest zamenane vse:D drgač pa dobra dirka, rossi je dov vse od sebe, kar je lohk. pače več sreče prihodnjič;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!