Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

na managerju sm si naračunu 121 točk :naughty: ... car sssssssssnnnn :worship: :yea1: :OK:

tole je pa moj osebni rekord.. pa 52 mesto na tej dirki kar je tut najbolš u moji karjeri haha :P

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kaj pa vem...ne rečm da nimaš prav ampak še zmeri pravim da je Pedrosa kr vredu vozač(by WW :lol1: )

tut stoner valda ni slab,res da ma enga najbolših motorjev ampak fant je dokazu da se zna pelat :OK: Že lani sm mal sumu tegale stonerja da zna bit kej z njega ampak sam vseen mislu da bo pedrosa velik bolši letos...

Kennyiju pa samo svaka čast da se lahko al pa se je vsaj lani lahko kdaj pa kdaj kosu celo z najbolšimi :worship: Care...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ga Johana na delu. Me prav zanima kaj bo za njegovo kariero pomenil prestop k Kawi, če bo do njega res prišlo ??? Na začetku nedeljske dirke je odpeljal kar 2 ali 3 najhitrejše kroge, potem mu pa nekako zmanjka za nadaljevanje ... Všeč mi je ker je dobrovoljček in ima pravo srce, da ga tudi kakšen zlomljen ud ne odvrne od dirke. Spominja me na pokojnega Sheena, čeprav nista iz istega kontinenta.

post-12027-1181678103_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ga Johana na delu. Me prav zanima kaj bo za njegovo kariero pomenil prestop k Kawi, če bo do njega res prišlo ??? Na začetku nedeljske dirke je odpeljal kar 2 ali 3 najhitrejše kroge, potem mu pa nekako zmanjka za nadaljevanje ... Všeč mi je ker je dobrovoljček in ima pravo srce, da ga tudi kakšen zlomljen ud ne odvrne od dirke. Spominja me na pokojnega Sheena, čeprav nista iz istega kontinenta.

Pomojem bi se tut na Kawi dobro peljal, tudi Nakano se je lani vozil precej bolje kot letos na Hondi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spominja me na pokojnega Sheena, čeprav nista iz istega kontinenta.

V bistvu sta. Sheene je bil rojen v Londonu, Hopper pa angleškim starim v USA, torej sta praktično rojaka. Samo da se je Sheene kasneje preselil v AUS (pomagal tudi Vermeulenu), starša Hopperja pa sta se preselila pred njegovim rojstvom.

Sheen legenda :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sheen legenda :worship:

Zadnjič sem nekaj iskal o njem na internetu in me je zelo presenetilo, ko sem prebral, da je odšel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stonerjev manager je po uspešnem začetku sezone svojega varovanca že začel razmišljati tudi o prihodnjih sezonah in sicer je za avstralske medije povedal, da do konca letošnje sezone pričakuje tudi podpis pogodbe za sezono 2009 in 2010. Sicer pa naj bi Ducati in Stoner odlično sodelovali in avstralski dirkač bi si želel kariero nadaljevati prav pri Italijanih.

Sheen legenda :worship:

Res je. Mislim, da pri Kranju oz. Škofji Loki obstaja lokal ali restavracija P'r sedmic. In ni naključje, saj je lastnik eden večjih privržencev pokojnega Barrya Sheena :worship:

TUKAJ Samo rečeš, da si bil navijač Barrya Sheena, pa te skoraj po rokah nosijo .)

Zadnjič sem nekaj iskal o njem na internetu in me je zelo presenetilo, ko sem prebral, da je odšel ...

Uf ja... že kar ene 3 ali 4 leta, kar ga ni več :cry:

post-2044-1181747579.jpg

post-2044-1181747592_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ja... že kar ene 3 ali 4 leta, kar ga ni več :cry:

Se mi zdi, da sem ga 79-tega gledal v živo na Grobniku :worship: :worship: :worship:

http://en.wikipedia.org/wiki/Barry_Sheene

Še ena zanimiva povezava skozi zgodovino rezultatov moto dirk za svetovno prvenstvo (se opravičujem, če je že bilo kje objavljeno).

http://sl.wikipedia.org/wiki/Svetovno_prve...zmu_sezona_1949

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi res dirka nešportno?

Avstralec Casey Stoner pravi, da Valentino Rossi v tesnih dvobojih nemalokrat dirka na meji regularnega.

Casey Stoner, zmagovalec štirih letošnjih dirk v prvenstvu motogp in trenutno tudi vodilni v skupnem točkovanju prvenstva je v Italiji dvignil kar nekaj prahu. Vzrok so Avstralčevi očitki, da Valentino Rossi včasih dirka na meji regularnega. Casey Stoner in Dirkač Ducatija in Rossi sta na dirki za VN Katalonije uprizarjala prave mojstrovine v napetem dvoboju, ki ga je na koncu dobil Avstralec. Da je bil dvoboj zares izenačen pa priča podatek, da je Stoner v cilj pred Italijanom zapeljal le 0.069 sekunde.Teden dni po dirki pa je Stoner v intervjuju povedal, da je Valentino v takšnih dvobojih zelo agresiven in da so njegove poteze velikokrat tudi na meji regularnosti. Izjavo je nato omilil, ko je dodal, da je motociklizem zelo zahteven šport in da je tudi to pač del dirkanja.

vir:24ur.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Teden dni po dirki pa je Stoner v intervjuju povedal, da je Valentino v takšnih dvobojih zelo agresiven in da so njegove poteze velikokrat tudi na meji regularnosti...

to je saj dirkanje :D da gre na tesno, pa da ti pred TVjem kar dih zastane :P

agresivna dirka/prehitevanje = prijetno za oči :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kAJ je agresivno dirkanje je včeraj pokazu kretenasti Biaggi v SBK-ju,to kar Rossi počne,je čist navadno in običajno v dirkanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kAJ je agresivno dirkanje je včeraj pokazu kretenasti Biaggi v SBK-ju,to kar Rossi počne,je čist navadno in običajno v dirkanju.

:glare: nism gledou.. čakam da bo na netu posnetk :D mislim da bo.. če pravte da je blo neki kretenskega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klik

tle maš highlights 1. dirke, kjer pokaže z dveh kotov nesrečo...

so dal pa hitr na youtube :D

uf.. sj nesreča pa ne zgleda tko nedolžna. res da je bla "napaka" NEUMNA.. ampak padec ni zgledou tako nedolžen. je komu kaj bilo? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je šlo tle za čisto dirkanje, pač se tud kdaj dotaknejo in pri takih hitrostih to sploh ni čudno, ker se zgodi v delčku sekunde in če maš srečo ostaneš na motorju, če ne pa mal gulš kombinezon :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi je sam priznal potem da je naredu napako!Hvala bogu pa nobenmu ni blo nič.A je kdo opazu da je bil na dirki tudi Rossi kot gledalec in to ravno na mestu kjer sta padla Biaggi in Haga-san?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi je sam priznal potem da je naredu napako!Hvala bogu pa nobenmu ni blo nič.A je kdo opazu da je bil na dirki tudi Rossi kot gledalec in to ravno na mestu kjer sta padla Biaggi in Haga-san?

yap, sm vidu :D ker sm zvečer gledou na eurosportu "motorsport weekend" :D

in na mestu kjer sta padla je biu nekaj 10m stran Rossi :D na skuterju :) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dirki v Doningtonu ne bo dirkal Kenny Roberts Jr , ker bo počivu, zato bo team Roberts poslal samo en motor na katerem bo sedel kenijev mlajši brat Kurtis Roberts.

Anthony West pa bo zamenjal poškodovanega Olivier Jacque-a in to do konca sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dirki v Doningtonu ne bo dirkal Kenny Roberts Jr , ker bo počivu, zato bo team Roberts poslal samo en motor na katerem bo sedel kenijev mlajši brat Kurtis Roberts.

Anthony West pa bo zamenjal poškodovanega Olivier Jacque-a in to do konca sezone.

hm... nwm zka nebi kenny vozu še u doningtonu... če so že mel u planu 2 voznika... zdej pa rea ne bo vozu ku kao honda noče al neki...

pomoje bi kenny lahk donington kr dobr odpelu... vsaj občutk mam tak...

sicer pa naj bi pršu nazaj v laguni ko dobo dobil novo šasijo...

drgač pa praujo da bo počivu za to ker bi lahk vozu bolš kukr pa voz zdej... kr je sicer rzumljivo glede na to da je komi premagu kurtisa u cataluyi...

pomojem da je edino dobro dirko u jerezu odpelu.. pa še tam je na kvalifikacijah zajebu zadn ovink... pa na dirki mal slabo začeu.. .) pol se mu je pa še motor zjebu :BUA:

Anthony bo pa kr do konca sezone Jacquea zamenu? hehe... a pol nebo več vozu suprsport.. ku je res najhujši :P

Za Oliverja pa skoda kukr letos ni kej velik dirku.. sicer pa takrat ku je ni pokazu kej velik.. škoda ker je tut lemans izpustu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal so šli cajti k je biu kenny car pa je use premagu...prou užitk ga je blu gledat, sm te cajti so šli zdej se pa neki dreka s tem svojim moštvom..po eni strani se mi prou smili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!