Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

zdj je pa rally na eurosportu. kot kaže so se povsod zmotuli v sporedu.

js mam doma "PILOT" toj priloga iz Nedeljskega, in piše da bi mogl bit ob 17:15. sj ne morš vrjet :headbang:

Jaz nekako še najbolj zaupam sporedu na njihovem teletextu, ki ga lahko popravljajo sproti. Vsi spredi na papirju so tiskani toliko prej, da je vmes možnih še 1.000 sprememb ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri pričakujem izstrelitev Stonerja na 2 ali 3 mesto iz štarta. Za naprej pa se ve do katerega mesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo kej ve?

dezevno

bom prilepu link .. sam da najdem

Popravljeno . Popravil replica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nekako še najbolj zaupam sporedu na njihovem teletextu, ki ga lahko popravljajo sproti. Vsi spredi na papirju so tiskani toliko prej, da je vmes možnih še 1.000 sprememb ...

velikrat jim rata zaj.. spored, da je čist neki druzga na sporedi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pretiravate z vermulnom. Če je zmagu eno dirko po dežju še ne pomeni da je nek hud deževni ekspert in nepremagljiv v dežju. Tko pač je če je dž, da eno dirko zmagaš za pol kroga, drugič si pa 10. al pa padeš. Sej je res da je Vermuln eden boljših v dežju, ampak še vedno nima nekih velikih možnosti za zmago(50%+). Tud Rossi je zmagoval dirke po dežju da mu ni noben nč mogu pa ste ga vidl v franciji kaj je blo z njim :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vermulen je sam reku da neve kje se je tok nauču votz po dežju...sm v današnji eliti je on daleč najbolši v dežju...in če bo padalu še vedno mislm da bo vermulen zmagovalec..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vermulen je sam reku da neve kje se je tok nauču votz po dežju...sm v današnji eliti je on daleč najbolši v dežju...in če bo padalu še vedno mislm da bo vermulen zmagovalec..

ne pozab mi na anthonyja.... on je za moje pojme bolši od chrisa v dežju....

če že ne drucga je njegova razlika kk je dobr na morkmu pa na suhmu daleč full večja...

sj se je vidlo na treningih...

upam sam da se bo lahko prebiu naprej če bo dž...

drugač pa rossi nikol ni biu kej preveč za dž.. je dobu neki zmag.. recimo donington pre dvema letoma... ko so bli edina konkurenca barros... kenny pa edwards.... sete je vodu že za ceu kilometr dokler ni padu....

se pa spomnem 1x da je biu en full naliu.. in je rossi vozu deleč najbolš od vseh.. sam so vozil usi ress počas.. ampak ko se je dž mal omiliu so ga pa hitr pojedl :P

če bo dž stavim na anthonyja pa chrisa..

če bo sonce pa na 2. 3. 4. na štartu.. casey pomojem nima kej velik šans čeprou je biu hitr na treningih... srčno upam da se motim... sam vseen... celo dirko najbrž nebo šlo vozt z rossijem... še posebi ker se mi zdi da je yamaha bolša... ker ostalih ducatijev ni nikjer sepravi.. kot v jerezu in lemansu tut tuki ducatija iz dreka vleče casey...

za johna pa nwm kak se bo kj odrezu.. upam da čimbolš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaga spet rula kaj...am zanima me kje na netu se da gledat motorje će se da kje...če mogoč kdo ve??

pa na www.motogp.com.. morš met pa kupljeno uno da lahk gledaš posnetke pa dirke... okol 30€ za ceu let je..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozab mi na anthonyja.... on je za moje pojme bolši od chrisa v dežju....

če bo dž stavim na anthonyja pa chrisa..

če bo sonce pa na 2. 3. 4. na štartu.. casey pomojem nima kej velik šans čeprou je biu hitr na treningih... srčno upam da se motim... sam vseen... celo dirko najbrž nebo šlo vozt z rossijem... še posebi ker se mi zdi da je yamaha bolša... ker ostalih ducatijev ni nikjer sepravi.. kot v jerezu in lemansu tut tuki ducatija iz dreka vleče casey...

za johna pa nwm kak se bo kj odrezu.. upam da čimbolš :)

na tisto štirko js ne bi preveč stavu

Popravljeno . Popravil fossil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje da bo West pogrnu, sej je biu tud Guintoli hitr par krogov...Nevem pa zakaj vsi omenjate chrisa, noben pa guintolija al pa depunjeja ki sta se tud super peljala po dežju(res pa je da mislm da še na slick gumah). Me zanima kakšn favofit bi bil chris če bi tud on recimo padu. Še vedno mislm, da ni najboljši po dežju, oz. se najboljšga sploh ne da določit. Če bi zračunal povprečje rezultatov vsakega voznika na deževnih dirkah bi najbolš dubu pr rossiju(tam okol 15 pik na dirko) pa vemo kako je dobr po dežju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje da bo West pogrnu, sej je biu tud Guintoli hitr par krogov...Nevem pa zakaj vsi omenjate chrisa, noben pa guintolija al pa depunjeja ki sta se tud super peljala po dežju(res pa je da mislm da še na slick gumah). Me zanima kakšn favofit bi bil chris če bi tud on recimo padu. Še vedno mislm, da ni najboljši po dežju, oz. se najboljšga sploh ne da določit. Če bi zračunal povprečje rezultatov vsakega voznika na deževnih dirkah bi najbolš dubu pr rossiju(tam okol 15 pik na dirko) pa vemo kako je dobr po dežju

haha kk si čudn.. vermeulen ma u džju v povpreču 22.5 pik... (zmaga u lemansu in 2. mesto u philipu lansklet)

polek tega ma na kvalifikacijah u džju pole iz turčije in pa 2 mesto iz delno morih kvalifikacij v mugellu...

guintoli in depuniet.. sta vozila tk dobr še po dokaj suhi stezi... pa hitr padla.. ker sa vozila noro... oz. guintoli je vozu še kr pametno.. sam bol ko je blo mokro slabše gume je meu... tk da... od njih ni kej preveč za prčakovat..

zame je vseen favorit west.. ki je mimgrede dobu warm up..

2. casey

3. edwards

4. vermeulen ki je padu par minut pred koncem

padu je tut depuniet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tisto štirko js ne bi preveč stavu

hehe ka pa vem.. letos je nicky pozabu za naslov... seprav nebo vozu tk po babje pa gledu na točke... in t bi mu mejbi lahk pomagal... mogoč mu pa še kj rata... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no js nebi stavu na njega, res pa je da je glihkar začel dežvat (spet) in pool se lhka kar kol nardi (tud hayden lhka zmaga :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na meneđerju sm naredu nekak tkole:

WES

VER

HOP

STO

ROS

PED

RDP

HAY

HOF

EDW

CHE

BAR

ELI

CAP

GUI

sj vem da bom najbrž full falu.. sam sj kdo pa nebo.. še posebi zarad velik padcev... sam pustmo se presenetit :)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 250ccm dirki so kr ornk padal :D pa tretje uvrščeni je mel več kot minuto zaostanka :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!