Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

provokacija :naughty:

hehe... če to me tak razpizdi...

sj ti ne zamerm al pa kej... sam ko te pa vidm dobiš pa eno na gobc ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... če to me tak razpizdi...

sj ti ne zamerm al pa kej... sam ko te pa vidm dobiš pa eno na gobc ;)

o.k. se bova stepla :yea1: , sam kakšni pripomočki ne veljajo (pištole, kiji, butterfly-ji,druge vrste nožev, dildoti,.....). Prvo ti meni Kenny punch, potem pa še jaz tebi Rossi punch. :yea1: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o.k. se bova stepla :yea1: , sam kakšni pripomočki ne veljajo (pištole, kiji, butterfly-ji,druge vrste nožev, dildoti,.....). Prvo ti meni Kenny punch, potem pa še jaz tebi Rossi punch. :yea1: :winkiss:

oh jst sm pa mislu z dildotom prit.... eh... škoda... no bom pa brez...

a pol prauš da si z lublane.... :naughty:

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kej. Zmaga je naša! :wub: :wub: :P :P

[/quote...točno tako...John Deer...pa ostalo...japanci rade za nas...ne se jebat...dečki DUCATI trga...lepo je videti..heroje..kako prenesejo poraz..letos je tako...drugo leto drugače..samo...Troy Bailiss (999 RR) in honda vozijo na lanskih agregatih v SBK kaju...in zmagujejo....LETOS JE DUCATI NO. 1....take the paine..take the heat...jebat ga tko je.a boli..valjda da boli....ampak, mogoče po pa drugo leto nas...samo NE BOMO JOKALI...navijali bomo... ker nismo poševnooki...Ducati je letos THE BEST...in po mokrem in po suhem,,,, sorry...ne more vsak vozit DUCATI...ni za PUSSYje...In za pičkice.. res ni...jokajte..cvilite...japanci...letos nimate šans...niti z Rosijem...sorry..

..pa Agusta 910 R brutale..to še R1 gleda v hrbet...pa 1098 bi imel probleme.s tem čudom.......ZMAGALI SMO....SUVERENO......CARSKO...ploskajte,,to so moto bime " Brazilci"..

Popravljeno . Popravil tomica66
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se strinjam. Stoner je neverjeten ampak danes po suhem nebi mel šans prot rossiju, pa mogoče bi ga še pedrosa prehitu. Sam stoner ma tako srečo da na zavitih progah pada dež, tud v assnu je dostkrat dež :BUA:

po čem sklepaš da ne bi imel možnosti v suhem vremenu? včeraj je namreč svoj čas na kvalifikacijah postavil z 'normalnimi' gumami in ne s kvalifikacijskimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh jst sm pa mislu z dildotom prit.... eh... škoda... no bom pa brez...

a pol prauš da si z lublane.... :naughty:

jz tud ne rabm dildota. Jz bom izvedu svoj zanmeniti cock-slap :naughty: :whistle: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kej. Stoner zna.

Zanimo pa je kaj sem opazil. Ko EVRO-SPORT prestavi na reklame jih dajo 10 sec zatem tudi na POP-TV :whistle:, da slučajno ne bi kdo preklopil na ala EVRO-SPORT in tam ostal. Malo poglejte drugič. Pa itak gledam na EVRO-SPORT. Bolje komentirajo. Doma pravijo naj dam TV bolj potiho :grim jaz pa pravim :grrr

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Now now fantje, kaj se repenčite... :D

Casey ga pač rula :OK:

Mimogrede: zna se zgodit, da bom imel kak Paddock Pass odveč (kar planiram, da bo Brno)

Ni še 100%, ampak če je kdo zainteresiran, se lahko javi - prednost dam tistim, s katerimi sem se že nekaj menil okoli tega...

Btw. kje je Accreditation Center v Brnu?

Lp

Jani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že vsa leta sem navijač rossija, vendar mislim da bo počas naziv "the doctor" mogu predat stoneju...:)

no sam še vseeno upam da se motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Now now fantje, kaj se repenčite... :D

Casey ga pač rula :OK:

Mimogrede: zna se zgodit, da bom imel kak Paddock Pass odveč (kar planiram, da bo Brno)

Ni še 100%, ampak če je kdo zainteresiran, se lahko javi - prednost dam tistim, s katerimi sem se že nekaj menil okoli tega...

Btw. kje je Accreditation Center v Brnu?

Lp

Jani

Mi se nekaj pogovarjamo, da bomo letos šli z avto domom na Brno. Če bo po sreči bom prvič na takšni dirki. Upam, da se kaj vidi oz. vsaj sliši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kej. Zmaga je naša! :wub: :wub: :P :P

...točno tako...John Deer...pa ostalo...japanci rade za nas...ne se jebat...dečki DUCATI trga...lepo je videti..heroje..kako prenesejo poraz..letos je tako...drugo leto drugače..samo...Troy Bailiss (999 RR) in honda vozijo na lanskih agregatih v SBK kaju...in zmagujejo....LETOS JE DUCATI NO. 1....take the paine..take the heat...jebat ga tko je.a boli..valjda da boli....ampak, mogoče po pa drugo leto nas...samo NE BOMO JOKALI...navijali bomo... ker nismo poševnooki...Ducati je letos THE BEST...in po mokrem in po suhem,,,, sorry...ne more vsak vozit DUCATI...ni za PUSSYje...In za pičkice.. res ni...jokajte..cvilite...japanci...letos nimate šans...niti z Rosijem...sorry..

..pa Agusta 910 R brutale..to še R1 gleda v hrbet...pa 1098 bi imel probleme.s tem čudom.......ZMAGALI SMO....SUVERENO......CARSKO...ploskajte,,to so moto bime " Brazilci"..

Ducati al pa italijanski motor nasploh je mogoče super v motogp, kar se tiče serijskih motorjev je pa vse italijansko za en k....

Pa brez zamere, mam Aprilio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po čem sklepaš da ne bi imel možnosti v suhem vremenu? včeraj je namreč svoj čas na kvalifikacijah postavil z 'normalnimi' gumami in ne s kvalifikacijskimi.

Ker ni ravnine, po ovinkih ni bil pa do zdej še nikol hitrejši od Rossija, pa ker Rossiju Donnington odgovarja. Časi na kvalifikacijah pa ne povejo skor nč o hitrosti na dirki, to že en lep cajt ugotavljam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati al pa italijanski motor nasploh je mogoče super v motogp, kar se tiče serijskih motorjev je pa vse italijansko za en k....

Pa brez zamere, mam Aprilio.

:worship: ...ok..ok.jih ne delajo serijsko kot poševnooki..AMPAK.si za to ali pa nisi..Aprila..ja ..cool..mogoče ni za tebe..nič hudega..poskusi kaj drugega...zelo malo ljudi lahko vozi to..pa še enkrat reci, da so za en k----pa imej jaca me pogeldat v faco...MAKE MY DAY !!!.....kadarkoli..kjer koli...in če te ne bo..ali pa se boš skril...si piČKA !!!...drugače pa .....nise ride... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sama od sebe se mu sigurn ni...

čeprou rossi nikol ni znou gum zbirat.. to je zanga preisoka matematka :naughty:

Ma ja sej ne pravim da je gdo drug kriv za poraz. Sam pač s tako gumo se ne da vozit in s tem hočem povedat da Rossi ni postal počasen, prestar, da ni več doktor in da ne zna več vozit. Gume je pa izbrau iste kot večina na Michelinu tko da tle mislm da se ni kej dost zmotu. Je pa zanimivo da se je sam pr njemu stopila. Zgleda da je bolj agresiven voznik, pa tud tak style ma da ga skoz odnaša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: ...ok..ok.jih ne delajo serijsko kot poševnooki..AMPAK.si za to ali pa nisi..Aprila..ja ..cool..mogoče ni za tebe..nič hudega..poskusi kaj drugega...zelo malo ljudi lahko vozi to..pa še enkrat reci, da so za en k----pa imej jaca me pogeldat v faco...MAKE MY DAY !!!.....kadarkoli..kjer koli...in če te ne bo..ali pa se boš skril...si piČKA !!!...drugače pa .....nise ride... :worship:

Jah, kaj čm. Tko je. Italijanski motor je drag pa ni nič boljši od japonskega. Kater italijan pa ma boljše lastnosti kot npr. CBR1000, R1... Ducati 1098 je še enkrat dražji, ma mnj moči, pa težji je. Poleg tega veš da japonc ne bo crknu, pr italijanu pa nikol ne veš. Men se je pr novi aprilii že pou šfaufou odšraufal, skor sm žmigouce zgubu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja sej ne pravim da je gdo drug kriv za poraz. Sam pač s tako gumo se ne da vozit in s tem hočem povedat da Rossi ni postal počasen, prestar, da ni več doktor in da ne zna več vozit. Gume je pa izbrau iste kot večina na Michelinu tko da tle mislm da se ni kej dost zmotu. Je pa zanimivo da se je sam pr njemu stopila. Zgleda da je bolj agresiven voznik, pa tud tak style ma da ga skoz odnaša.

...Rossi je "one of a kind"..samo pač..te gume niso sa njega ...supermana= super bikerja....ima poleg tekača, atleta, na 100m Bena Jonsona.. jajaj onega dopingiranega...najhitrejši reakcijski čas... ampak..tudi on je samo človek...svaka mu čast, pa ali je na Yamahi, Hondi...nima veze...ON JE pilot..No. 1...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kej. Stoner zna.

Zanimo pa je kaj sem opazil. Ko EVRO-SPORT prestavi na reklame jih dajo 10 sec zatem tudi na POP-TV :whistle:, da slučajno ne bi kdo preklopil na ala EVRO-SPORT in tam ostal. Malo poglejte drugič. Pa itak gledam na EVRO-SPORT. Bolje komentirajo. Doma pravijo naj dam TV bolj potiho :grim jaz pa pravim :grrr

to opazim vsako dirko. ker takrat ko so na eurosportu reklame, prešaltam na POP :D

in prva stvar ki me že odvrne od tega da gledam na POPu je ta, da imajo preveč potih zvok od motorjev. potem pa vse kar slišiš je komentiranje Keržišnika, ki skoraj celoten čas omenja "doktorja" :)

eurosport r0x :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to opazim vsako dirko. ker takrat ko so na eurosportu reklame, prešaltam na POP :D

in prva stvar ki me že odvrne od tega da gledam na POPu je ta, da imajo preveč potih zvok od motorjev. potem pa vse kar slišiš je komentiranje Keržišnika, ki skoraj celoten čas omenja "doktorja" :)

eurosport r0x :D

Res je+noben nič pametnega ne pove, zmotijo se pa stokrat. In pol prpravjo prispevk 250cc pa rečejo Julian Simoni namest Julian Simon. Mam občutek da sploh noben od njih dirk ne gleda, sam pogledajo report na netu pa pol prevedejo in se delajo pametne kako so stvari analizirali z vseh zornih kotov. Tud Keržišnik mam občutek da nima pojma o motogpju, vse kar zna povedat je, da je rossi največji maček in je v vsakem trenutku najbolj nevaren, druga stvar pa je da se motorji vrtijo vse do 18000rpm, grejo tud preko 300kmh in dirkači se nagnejo vse do 50 stopinj. To je povzetek komentiranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to opazim vsako dirko. ker takrat ko so na eurosportu reklame, prešaltam na POP :D

in prva stvar ki me že odvrne od tega da gledam na POPu je ta, da imajo preveč potih zvok od motorjev. potem pa vse kar slišiš je komentiranje Keržišnika, ki skoraj celoten čas omenja "doktorja" :)

eurosport r0x :D

Mogoče bi bilo bolje, da bi namesto, da gledajo kdaj bodo na evrosportu preklopili na reklame imeli prevajanje njihovih komentatorjev v realnem času v slovenski jezik. In zvok imajo res obupno potiho na pop-tv. Komentiranje in zvok je približno tak kot pri "obzorjih duha " :yawn: In rad bi da bi slovenci imeli vsaj enkrat spodobne komentatorje, da bi lahko gledal prenos na slovenskem kanalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo opazl da so istočasno reklame, sicer pa tud js ne gledam na popu, ke me ža sam Kržišnik odvrne od tega. polovico stvari pove narobe, drugo polovico pa ne jasno, tko da zakaj bi se matru. na euro sportu se pa še nasmejim zraven. tudi reportaže pred dirko so na euro sportu bolše (bolj zanimive teme/dogodki/tehnika in bolje izvedene). pa zakaj hudiča pop ne prenaša kvalifikacij?

nekaj ste omenili kvalifikacije...zelo malo povejo formo in kdo bo imeu premoč na dirki. poglete dirko na kitajskem, Rossijev kvalifikacijski čas in končen razplet. Stoner je hiter, toda po ovinkasti progi ali delu proge ne dovol (kar lepo nadoknadi na ravnini). za včerajšno dirko pa aplavz bridgestonu in Stonerju ki je znal to izkoristiti.

P.S. čestitam KeC. v čem si pa zmagu? :devil:

Popravljeno . Popravil fossil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!