Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

.... :closedeyes: .ja DRŽi...z njim na pivo res sede....pa ve kako se zadevi streže...pa ni škrt !!!... :closedeyes:

Dokler ne začneš računat procentualno :D

(ok zdej pa utihnem in raj SiRa pokličem, da gremo na pir press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(ok zdej pa utihnem in raj SiRa pokličem, da gremo na pir press)

jst pa ne bi šla z njim na pir, ker me samo napada :angry: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ne začneš računat procentualno :D

(ok zdej pa utihnem in raj SiRa pokličem, da gremo na pir press)

:closedeyes: ... PAMETNO....pozdravi ga.... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa ne bi šla z njim na pir, ker me samo napada :angry: :topic:

spet sma istih misli B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx: :xx: Must ... :xx: :xx: ...resist... :xx: :xx: ...the need... :xx: :xx:

Vdih ... izdih ...

O:-) (aaaahhhhhh, uspelo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oladite malo :blink:

... :trance_33_sleep: eh, ni tako vroče....samo ogrevanje je.... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :trance_33_sleep: eh, ni tako vroče....samo ogrevanje je.... :trance_33_sleep:

vi se šele ogrevate, pizda, js sm pa že pr konci :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa ne bi šla z njim na pir, ker me samo napada :angry: :topic:

mala, ti sam pridi, te peljem na sladoled. Kuglu ili iz automata? :D

PS: neč te ne bom napadal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motogp.si/default.asp?rb=3&id=93

mal stara zadeva, ampak nism vedu, da zna bit Rossi tko žleht :trance_33_sleep: nvm, ko sm začev gledat moto GP, to je nekje na začetku prejšnje sezone, sm ga mev za božanstvo, zdej se mi pa vse bol zdi da pa hmal pršu cajt da si izberem novega favorita npr. STONERJA, ker me vse bolj srbijo Rossijeve "žleht" zadevce :krneki:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mala, ti sam pridi, te peljem na sladoled. Kuglu ili iz automata? :D

PS: neč te ne bom napadal :whistle:

pol pa vela :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motogp.si/default.asp?rb=3&id=93

mal stara zadeva, ampak nism vedu, da zna bit Rossi tko žleht :trance_33_sleep: nvm, ko sm začev gledat moto GP, to je nekje na začetku prejšnje sezone, sm ga mev za božanstvo, zdej se mi pa vse bol zdi da pa hmal pršu cajt da si izberem novega favorita npr. STONERJA, ker me vse bolj srbijo Rossijeve "žleht" zadevce :krneki:

LP

Ja itak...najlepše je držat za zmagovalce :headbang: , zakaj pa si ne zbereš npr. Hofmanna?

A lani si pa za Nickya navijal?! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motogp.si/default.asp?rb=3&id=93

mal stara zadeva, ampak nism vedu, da zna bit Rossi tko žleht :trance_33_sleep: nvm, ko sm začev gledat moto GP, to je nekje na začetku prejšnje sezone, sm ga mev za božanstvo, zdej se mi pa vse bol zdi da pa hmal pršu cajt da si izberem novega favorita npr. STONERJA, ker me vse bolj srbijo Rossijeve "žleht" zadevce :krneki:

LP

zakaj boš pa navijou glih za najbolšga? sj zdj ne pravm da ne naviji zanj. ampak tko, pač prašam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi in Biaggi žleht ali člani njunih moštev? To je sedaj vpašanje....

članek predstavla moštvi obeh dirkačev kot tiste, ki so si "umazale roke". vprašanje je ali sta Rossi in Biagi to vedela. če nista se jima je naredilo nekoliko krivice (čast in slabo izhodišče na dirki), če pa sta vedela pa je bilo pravici zadoščeno. mislim da je bol vprašanje ali sta za to vedela ali ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

članek predstavla moštvi obeh dirkačev kot tiste, ki so si "umazale roke". vprašanje je ali sta Rossi in Biagi to vedela. če nista se jima je naredilo nekoliko krivice (čast in slabo izhodišče na dirki), če pa sta vedela pa je bilo pravici zadoščeno. mislim da je bol vprašanje ali sta za to vedela ali ne!

Točno tako!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... :closedeyes: .ja DRŽi...z njim na pivo res sede....pa ve kako se zadevi streže...pa ni škrt !!!... :closedeyes:

debili, to je forum o moto gp-ju ne pa s katerim bi ti šel na pivo, pa kdo je zmagal na menegerju, pa ne vem še kaj vse, malo se zamislite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

debili, to je forum o moto gp-ju ne pa s katerim bi ti šel na pivo, pa kdo je zmagal na menegerju, pa ne vem še kaj vse, malo se zamislite.

Sej manager je od motogpja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motogp.si/default.asp?rb=3&id=93

mal stara zadeva, ampak nism vedu, da zna bit Rossi tko žleht :trance_33_sleep: nvm, ko sm začev gledat moto GP, to je nekje na začetku prejšnje sezone, sm ga mev za božanstvo, zdej se mi pa vse bol zdi da pa hmal pršu cajt da si izberem novega favorita npr. STONERJA, ker me vse bolj srbijo Rossijeve "žleht" zadevce :krneki:

LP

Ti pa si car ej, če si moto gp začel gledat šele prejšno sezono, oni pa so to storili leta 2004, si se pa res premalo pozanimal, za katerga boš navijal.

Zgleda , da je tako kot je rekel predhodnik, da navijaš samo za zmagovalce, najboljš , da se dobro pozanimaš o Stonerju, da ga čez leto dni ne boš pljuval.

Zdaj pa pojdi in si kupi knjigo o AVTOBIOGRAFIJI ROSSIJA-IN SE DOBRO POZANIMI. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa si car ej, če si moto gp začel gledat šele prejšno sezono, oni pa so to storili leta 2004, si se pa res premalo pozanimal, za katerga boš navijal.

Zgleda , da je tako kot je rekel predhodnik, da navijaš samo za zmagovalce, najboljš , da se dobro pozanimaš o Stonerju, da ga čez leto dni ne boš pljuval.

Zdaj pa pojdi in si kupi knjigo o AVTOBIOGRAFIJI ROSSIJA-IN SE DOBRO POZANIMI. :headbang:

Se popolnoma strinjam!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej manager je od motogpja :OK:

se strinjam.. to spada k motogp-ju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kero avtobiografijo o rossiju mislte...jst sm uno prebral od mitje augustinčiča (motosi)..pa je zlu uredu tko da jo usakmu priporočam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kero avtobiografijo o rossiju mislte...jst sm uno prebral od mitje augustinčiča (motosi)..pa je zlu uredu tko da jo usakmu priporočam..

A tisto modro? Moja zgodba? Jst mam tisto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!