Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

hehehehehe.......točno po mojih pričakovanjih. se opravičujem za tale smeh, ampak sm vs hotu sam mal stestirat kk boste odreagiral na tole, ker že kr lep cajt "blatite" rosija, kva se pritožuje itd. zdej ga pa tko lepo brante...zgleda je pa neki ljubezni še ostal :naughty: :naughty: hec hec.... no zdej pa da preidem na zadevo, ki me zelo moti. kakor večino tud mene mot pametovanje tle na forumu, kdo je raku da bom naviju za stonerja ker zmaguje???? prvo se prepriči o čem se gre pol pa govor. jst še vedno 100% navijam za rossija, sm njegov zvesti navijač, sam pravm da zna bit včasih tud on podel, tko kot v prejšnjem boju z eliasom, k se je pol neki pizdiv, k pa on kej podobnga nardi je pa ql...pa v boju z setejom, se še spomniš :unsure: no ampak pustmo zdej to, važn je da me to vse še vedno ni odvrnilo od rossija, sm hotu sam povedat da ni tok čist za kakršnega sm ga mev, pa mislm da ekipa brez rossijevega vedenja tistga nebi nardila no če pa je je pa res grdo od njih ane. Najeda mi isto da se delate pametni rekoč: tist nima pojma o motoGPju, navija za une k zmagujejo. sploh ni tko, poleg rossija sm tud največji navijač Stonerja že od lanske sezone, ubistvu bol od druge polovice lanske sezone, k sm vidu da je tud v njemu neki talenta, vendar ni mev velik sreče (padci itd.), predvsem mi je biv zanimiv njegov način vožnje...mld pa zagnan fnt. letos ma pa poleg znanja tud velik sreče, ampak še vedno pravm da bi biv na istem motorju kot rossi kr par sekund zadi, ampak sej z ikušnami bo že še vse prdobu. zato pravm da počasi bo treba prešaltat na kej mlajšega kot rossi, ker rossi tud nebo še nevem kok dovg dirku. ampak bom pa zvest navijač do njegovga konca kariere, poleg njemu bom pa še navijač kkšnmu mlademu upu "ker zmaguje" STONERJU ali pa morda Lorenzotu in Bautisti :naughty:

pa brez zamere majstri, sm se mogu mal razpisat, da obrazložim prejšni post.

Lepo se mejte :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem si na Eurosport2 končno pogledal dirko... prva polovica dirke je bila odlična :worship:

1. Stoner je car... resno!

2. Edwards me je totalno presenetil

3. Bridgestone je v drugi polovici dirke spet kazal fige Michelinu :glare:

Ko se je proga posušila, so Bridgestonovi vozniki dobesedno poleteli, še posebno Capirossi in Melandri. To je bil sicer le moj občutek med ogledom dirke, zato sem se potrudil in si naredil tabelo časov od 18 do 29 kroga. Od 23 do 29 kroga je med prvih pet uspelo splezati le enemu Michelinkotu - Pedrosi. V zadnjih štirih krogih pa so Bridgestonovci čisto prevladali.

Kakorkoli - lepa dirka, žal mi je bilo Haydna in Capirossiija, ker sta se do padca res dobro peljala.

Še tabela:

post-1892-1182937435_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame bolši k hayden :winkiss:

stoner ma pumoje podoben stil vožnje kot Biaggi :) "po tirnicah".

na pogled ima Hayden lepši stil, čeprou zdj 800ccm ne dopuščajo tok "bočne" vožnje.

čeprav, takoj prvo leto ko je Hayden prišel v MotoGP je pa ves čas vozil postrani, še ovinek je prišel postran :P

ampak, čez stil kot ga je imel Garry McCoy ga pa ni :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner ma pumoje podoben stil vožnje kot Biaggi :) "po tirnicah".

na pogled ima Hayden lepši stil, čeprou zdj 800ccm ne dopuščajo tok "bočne" vožnje.

čeprav, takoj prvo leto ko je Hayden prišel v MotoGP je pa ves čas vozil postrani, še ovinek je prišel postran :P

ampak, čez stil kot ga je imel Garry McCoy ga pa ni :D hehe

Res je. McCoy je pa zdržal v povprečju 2 dirki brez poškodbe :headbang:Je zgledalo k da bi po snegu vozu :worship:

Popravljeno . Popravil mitiž46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner ma pumoje podoben stil vožnje kot Biaggi :) "po tirnicah".

na pogled ima Hayden lepši stil, čeprou zdj 800ccm ne dopuščajo tok "bočne" vožnje.

čeprav, takoj prvo leto ko je Hayden prišel v MotoGP je pa ves čas vozil postrani, še ovinek je prišel postran :P

ampak, čez stil kot ga je imel Garry McCoy ga pa ni :D hehe

ma pr haydenu mi ni blo všeč, k se je vn vleku z 2gim pa 3tjim mestom....zlo mal zmag je mel 2 al 3. nvm ni tok napadaln oziiroma deluje mi tko preračunljiv, nč ne riskira kej preveč...no sej nepravm, če bi biv jst pod takim pritiskom kot on lans let, bi vrjetn pazu kk pelem an. Stoner mi je pa že mav lepš pelu, mal bol tvegu pa to...mladost je norost :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol praujo da bo mogoče spet dž :naughty:

ja zdj ga mam pa tut jst že počas dost.. sam kr naj pada... sam da stoner zmaga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend ne bo Kennya :) ne bo pa tudi Eliasa, ker si je danes zjutraj zlomil nogo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo pa tudi Eliasa, ker si je danes zjutraj zlomil nogo.

Se pravi majo nekateri dirkači celo možnost končati dirko, ne da bi jih Tonči izrinu s steze :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi majo nekateri dirkači celo možnost končati dirko, ne da bi jih Tonči izrinu s steze :)

mislim da ima še celo poškodbo hrbta.. "spinal fracture". a kuko sta rekla na eurosportu.

to naj bi se pa zravilo 7-9mescev :? vendar je potem dodal Randy da so to lahko le govorice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm, ali imajo italjani 2 x na leto pust? Kar ornh so našeml jamahci ... Mogoče so jih pa hoteli našemit v suzukija :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Se pravi majo nekateri dirkači celo možnost končati dirko, ne da bi jih Tonči izrinu s steze :)

:worship: bravo :worship: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner spet poharou...spet prvi na treningu :worship:

Hm.... je že res ma tud Rossi mu je v svojem zadnjem krogu zelo zelo dihav za vrat.... :devil:

BO ŠE NAPETO!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm, ali imajo italjani 2 x na leto pust? Kar ornh so našeml jamahci ... Mogoče so jih pa hoteli našemit v suzukija :D :D :D

to je reklama za novga činkvečentota :D fiat 500.. al karkol že :)

izpade k en hipi, k ma srčke na motorju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka bo mislm da zelo zelo zanimiva...ste vidli k je skor pedroso odfukalo u zadnjem krogu..je pol mau občutu kaj pomeni krosko votz:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka bo mislm da zelo zelo zanimiva...ste vidli k je skor pedroso odfukalo u zadnjem krogu..je pol mau občutu kaj pomeni krosko votz:P

hehe, na tak način je šu lansk let Hayden v zadnjem ovinku, po borbi z Edwardsom, slednji je končal v ogradi, ampak vseeno dokončal dirko. Hayden je šu pa mal offroad, pa zmagou :)

ta vikend bo verjetno dež v Assnu yap :) dirka bo vrjetn zanimiva.. sm optimist :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!