Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

ja, in ? Koji si ti faktor? Pejt njima povedat, da sta te ...

a greš z mano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot da je tako težko kliknt na www.motogp.com pa pogledat na desni. Še celo "your time" gumb lahko klikneš in ti spremeni, če je dirka v drugem časovnem pasu.

Neverending story.

točno tako

glej jst sm vprašu. če se ti da odgovor kkr se zagre čene pa začepu gobc, in to zadrž zase. jst že vem zakva sm vprašu tlele in nism šu letat po straneh ki so mi tuje, poleg tega pa še cajta nimam za stran metat. Naučte se že enkrat olike na tem forumu....če znaš in lahko pomagaš, potem pomagi, čene se pa ne zapleti sploh v pogovor, ker mate na vsako izjavo (pa če je še tok pametna) še 5 kritik :angry: in pol se zarad takih večini zgnus forum....ker vsi kr neki napadate, tud tiste sveže pečene, k nimajo pojma o forumu (tud jst sm biv tak sam da nism novih tem odpiru) namest da jim zaželite dobrodošlico, mu mal daste napotke za naprej, pač da si prebere to pa uno da bo znov upravljat z forumom. pa vedno se neki kregate tle, pa se hočte klofat pa nvm kva še vse. ja nvm če tale 125-250ccm forum kkšni fotri spremlajo, se pomoje tok smejijo. dej odraste že enkrat :glare: (s tem nism mislu direktno na mistya in pa boshella da nav zamere)

jaja zdej se pa spet mal zrajcite na ta post :yawn: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej jst sm vprašu. če se ti da odgovor kkr se zagre čene pa začepu gobc, in to zadrž zase. jst že vem zakva sm vprašu tlele in nism šu letat po straneh ki so mi tuje, poleg tega pa še cajta nimam za stran metat. Naučte se že enkrat olike na tem forumu....če znaš in lahko pomagaš, potem pomagi, čene se pa ne zapleti sploh v pogovor, ker mate na vsako izjavo (pa če je še tok pametna) še 5 kritik :angry: in pol se zarad takih večini zgnus forum....ker vsi kr neki napadate, tud tiste sveže pečene, k nimajo pojma o forumu (tud jst sm biv tak sam da nism novih tem odpiru) namest da jim zaželite dobrodošlico, mu mal daste napotke za naprej, pač da si prebere to pa uno da bo znov upravljat z forumom. pa vedno se neki kregate tle, pa se hočte klofat pa nvm kva še vse. ja nvm če tale 125-250ccm forum kkšni fotri spremlajo, se pomoje tok smejijo. dej odraste že enkrat :glare: (s tem nism mislu direktno na mistya in pa boshella da nav zamere)

jaja zdej se pa spet mal zrajcite na ta post :yawn: :devil:

a si končal??? a maš še kako moralno?? na bedarije na forumi nikol ne boš dubu lepga odgovora, sprajazni se! pa nehi moralizirat u tej tem! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner je na WUP Practice padeu... :huh: Ve slučajno kdo vzrok padca? :hmm:

Na motorju ni bilo okvar, ostane samo ena opcija, "voznikova napaka" :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju ni bilo okvar, ostane samo ena opcija, "voznikova napaka" :evilgrin:

O ti zloba :evilgrin: , kdaj se bo vrnil stari dobri Stoner (ko je biu v MotoGP samo zato, da je med dirko naredil show -spektakularni padci) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju ni bilo okvar, ostane samo ena opcija, "voznikova napaka" :evilgrin:

strah pred Rossijem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se Rossi in Edvards vozta na...kaj je že tista beseda...sej veste...za :SS barve motor

sonce :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ti zloba :evilgrin: , kdaj se bo vrnil stari dobri Stoner (ko je biu v MotoGP samo zato, da je med dirko naredil show -spektakularni padci) :evilgrin:

Takšne so bile analize :whistle:

strah pred Rossijem ...

Se mi zdi, da imajo vsi strah pred njim :evilgrin:

GO Rossi, no Yamaha :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GOOOOOOOOO YAMAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GOOOOOOOOO YAMAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :kva2:

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :010 B) :yea2: :yea2:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dj no ne pretiravite.. stoner ni naredu kkšne posebne napake... zgubu je spredno gumo v šikani pol ga je pa zmetal.. bl smola kot ne...

sicer sm pa gledu uno ko je bla kao neka reportaža iz kwalifikacij in sm dujeu da je lih vermeulen zajebu stonerja v njegovem najbolšem krogu v zadnmu delu kroga ker je vozu pred njim tk da je stoner je zgubu mal časa... ampak vsekakor več kt pa 17 tisočink...

kk naj manageja postavm? niam idej :/ bom kr za dž postavu pa mejbi se mi suerje pa zmagam.. haha možnosti so 1:1000000000x1000000 :D

aja pa še to.. dejte nehat s to yamaho... predn je pršu rossi k yamahi mi je bla yamaha carska.. zdej ko je rossi tm mi je bla ql.. do petka k sm jo vidu v tistih barvah... zej je pa ne maram :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na managerju sm tk dau:

STO

ROS

HOP

MEL

PED

HAY

RDP

BAR

EDW

VER

HOF

CAP

WES

GUI

CHE

ne me kregat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na managerju sm tk dau:

STO

ROS

HOP

MEL

PED

HAY

RDP

BAR

EDW

VER

HOF

CAP

WES

GUI

CHE

ne me kregat :P

Eh, Melandri nima za... Bo srečen, če bo sploh dobo par točk :ninja:

Edo bi moral bit boljši... me hopes.

Ostalo je tam tam; Capi utegne met kak preblisk zopet... al pa tut ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!