Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

če ste poslušal še od Valentina komentar takoj po dirk na tiskovni, je pohvalil Michelin, da je izdelal gumo ki je zdržala do konca dirke :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast Rossiju,škoda k sm šele na sredini dirke prižgal TV...Ta barvna kombinacija, ki jo nosi je prov kul, mal roza umes hehe :D Ta napovedovalec na Pop TV je pa čist ajde, če bi kdaj kšno besedo prov povedov :headbang:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je pa lahko avstralček na lastni koži izkusu, kako vozijo veliki. Dirka za v anale motociklizma. Yamaha je pač yamaha, japonski vrhunski izdelek. Edin to ne vem, kako da so jo šli obut v evropska jajca. Da ima gor še briđstonke, pol bi pa res rad vidu bedno sranje od dukatija.

Kokr sem jaz danes vidu, so ble michelinke boljše :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na managerju sm tk dau:

STO

ROS

HOP

MEL

PED

HAY

RDP

BAR

EDW

VER

HOF

CAP

WES

GUI

CHE

ne me kregat :P

:kva1: In your face! :kva1:

Vermulen je pa kar body-check spustil De Puniet-u :lol1: - dobro, da ga ni na motor naložil bi se potem dva peljala na "suzi" celo dirko :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast Rossiju,škoda k sm šele na sredini dirke prižgal TV...Ta barvna kombinacija, ki jo nosi je prov kul, mal roza umes hehe :D Ta napovedovalec na Pop TV je pa čist ajde, če bi kdaj kšno besedo prov povedov :headbang:

Stoner: "as we droped to 37s....." - prevod na Pop TV " ko sem spustil ritem vožnje" :glare:

naslednjič naj ima komentator slovarček poleg sebe :angry:

zato raje gledam na ES.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kaj res ste vi ga poslušali ? Jaz sem prvo zvok ugasnu potem pa gledal. Žal druge postaje nimam, take kot klati mi ni lih ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi štartal z 11. mesta, stoner 2.

Stoner po ravnini 298km/h, Rossi 278km/h.

Razlika v moči med motorjema je OGROMNA!

Pač, pilot je Rossi, Stoner zmaguje zaradi motorja to je danes popolnoma dokazal

Yamaha je pač pojem motociklizma. Rossi je na njej samo zaradi izjav Biaggija, da je lahko zmagovat na hondi, pa je pač celemu svetu dokazal, da se da tudi z yamaho zmagovat. V Agostinijevih časih pa za dukatija itak ni noben vedel. Vsi vedno klobasate o moči in najvišjih hitrostih, jaz pa pravim samo, da je to premalo za naslov. Naslov bo imel najboljši stroj v vseh pogledih (lega v zavojih, zaviranja) in to je YAMAHA. Je pa Stoner dober, o tem ni dvoma, saj je Loris na enakem stroju vedno nekje zadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje, če bi Rossi lahko zmagoval letos s hondo :D

Pa kaj je vam folk?! Ja in, če gre ducati hitrej po ravnini? Na takšnih progah je pomembno, kako se po ovinkah pelje! ;)

Stoner je super voznik, trenutno najboljši - pred Rossijem ima 21 točk prednosti. Če bi blo vse od motorja odvisno, zakaj se pa potem Capirossi ne vozi v ospredju?

Ma tale manager... 13 krogov pred koncem sem imel prvih 5 v pravem zaporedju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner: "as we droped to 37s....." - prevod na Pop TV " ko sem spustil ritem vožnje" :glare:

zato raje gledam na ES.

Tole sem ujel, ko so skinli prenos na eurosportu, ja :kva1:

Ne vem, kaj sploh spontano 'prevaja', ko si itak večino prevoda kar sam neki namisli :D (Nevermind ostale spodrsljaje... )

Popravljeno . Popravil -Jani-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tale manager... 13 krogov pred koncem sem imel prvih 5 v pravem zaporedju :P

a si managerja nastavu sam do konec prvega ovinka :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za naslov sta potrebna oba: motor in voznik! Ne brez enega ne brez drugega se de da postati prvak! Oziroma se vsaj boriti za naslov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za naslov sta potrebna oba: motor in voznik! Ne brez enega ne brez drugega se de da postati prvak! Oziroma se vsaj boriti za naslov!

kako je biu pa pol lani Hayden prvak??? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je biu pa pol lani Hayden prvak??? :evilgrin:

Imel je motor in bil je konstanten voznik! Sploh pa se je lani redno uvrščal med prve tri! Še kej ni jasno?

Lahko bi imela jaz in ti pa še kdo Haydnovo hondo, pa verjemi, da se nebi kvalificirala niti na dirko... Se pravi, ni samo motor ali samo voznik...h

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje, če bi Rossi lahko zmagoval letos s hondo :D

Pa kaj je vam folk?! Ja in, če gre ducati hitrej po ravnini? Na takšnih progah je pomembno, kako se po ovinkah pelje! ;)

Stoner je super voznik, trenutno najboljši - pred Rossijem ima 21 točk prednosti. Če bi blo vse od motorja odvisno, zakaj se pa potem Capirossi ne vozi v ospredju?

Ma tale manager... 13 krogov pred koncem sem imel prvih 5 v pravem zaporedju :P

Motiš se. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel je motor in bil je konstanten voznik! Sploh pa se je lani redno uvrščal med prve tri! Še kej ni jasno?

Lahko bi imela jaz in ti pa še kdo Haydnovo hondo, pa verjemi, da se nebi kvalificirala niti na dirko... Se pravi, ni samo motor ali samo voznik...h

midva še na progo ne bi pršla ker bi blo prej konc vikenda :grim

meu je pa 2 zmagi celo sezono :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meu je pa 2 zmagi celo sezono :BUA:

Ah je...i ga, marsikdo nima dveh zmag v celi karieri.

Emilio Alzamora je postal sv. prvak brez ene same zmage v sezoni. Ampak bil je sv. prvak in bo vedno zapisan kot sv. prvak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah je...i ga, marsikdo nima dveh zmag v celi karieri.

Emilio Alzamora je postal sv. prvak brez ene same zmage v sezoni. Ampak bil je sv. prvak in bo vedno zapisan kot sv. prvak

:yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tale rossi-jeva in colin-ova barva me pa mal na klovna spominja :blink:

Na Rio Mare. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost hayden tud

a si mu fouš a kuga?

pa dej se sprjazn da je premagu rossija... faq... kok mate proti ker je dobu naslou... po moje si ga je čist zaslužu... tk ku si ga vsak pa če ma 19 zmag al pa eno...

drugač pa dons je bla yamaha ma nichelinu bolsa od ducatija na bridgestonu... pač na takih progah je ducati slabši... sam vseen pa je biu tut rossi bolši od caseya ker ga je za sekundo na krog loviu... to pa ni sam od yamahe.. stoner bi vsaj na začetku lahko vozu hitrej... sam dobr da ni je vsaj z bencinom skoz pršu....

sam kaka evforija je ko rossi eno zmaga.. ko stoner 2 skupi ni pol tolk hvaljenja pa nevem česa še.. sam uno.. ducati je bolši...

ko pa rossi eno zmaga je pa največji car... sam zdej bosta pa repsolouca pokazala kdo je car na nasledjih dveh dirkah ;)

aja pa še to... res težko zmagat z 11. ga mesta...

rossi je pešu u vrpvi ovink kot 10.. stoner u doningtonu kot 12.. seprav je casey za 2 mesti večji car :P

zj grem pa managerja računat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!