Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

Vprašanje, če bi Rossi lahko zmagoval letos s hondo :D

Pa kaj je vam folk?! Ja in, če gre ducati hitrej po ravnini? Na takšnih progah je pomembno, kako se po ovinkah pelje! ;)

Stoner je super voznik, trenutno najboljši - pred Rossijem ima 21 točk prednosti. Če bi blo vse od motorja odvisno, zakaj se pa potem Capirossi ne vozi v ospredju?

Ma tale manager... 13 krogov pred koncem sem imel prvih 5 v pravem zaporedju :P

Rossi bi zmagoval s Hondo.

Za Ducatija pa se mi zdi da morš prou eno posebno formo ulovit in je pol to najboljši motor. Stoner bi biu letos velik slabši na kakšnem drugem motorju, sam če bi bil Rossi na Ducatiju pa tud uprašanje kaj bi blo, pomoje nebi bil nč posebnega, lahko da še slabš k na Yamahi. Tud lansko leto je Capirossi raztural da mu na kšni dirki ni mogu noben blizu(pa Capirossi ni kšn velik nepremagljiv majster) pa tud ni bil Ducati nevem kaj, za ene voznike so bla to jajca. Tko da mislm da je performance od Ducatija zelo odvisen tud od voznika, enim ustreza da je za znoret, eni se pa matrajo.

Jst sm mel tud že dostkrat prvih 5 prou med dirko, sam na cilju pa mislm da največ 4. To dirko bi pa prvih 5 zadeu če bi Hopkins ostal pred Repsolovcema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi štartal z 11. mesta, stoner 2.

Stoner po ravnini 298km/h, Rossi 278km/h.

Razlika v moči med motorjema je OGROMNA!

Pač, pilot je Rossi, Stoner zmaguje zaradi motorja to je danes popolnoma dokazal

ja seveda a si kržišnika poslušu... max speed pr stonerju je bla 291.3... seprav je vozu okol 290... pr rossiju 283.. seprav največ 10km/h razlike.. pa še to ne...

v moči je razlika dost velka ja.. sam na taki progi se to ne pozna.. res da je stoner uhajal iz ovinka vn mal.. ampak zato ker se mu je rossi preveč prbližu pa je mogu kasnej pospešvt.. ko je biu rossi pred njum mu je samo še uhaju.. ker je bla yamaha velik bolša na ovinkih...

ne rečem da stoner nima bolšega motorja, čeprou je bla dons pomoje yamaha bolša, ampak sigurno ne zmaguje sam zarad tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mel tud že dostkrat prvih 5 prou med dirko, sam na cilju pa mislm da največ 4. To dirko bi pa prvih 5 zadeu če bi Hopkins ostal pred Repsolovcema.

Se opravičujem. Dejansko sem zadel prvih 5(nism vedu da sm dal hopkinsa na 5.), tko da homemade izračun znaša 117pik.

Popravljeno . Popravil mitiž46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda a si kržišnika poslušu... max speed pr stonerju je bla 291.3... seprav je vozu okol 290... pr rossiju 283.. seprav največ 10km/h razlike.. pa še to ne...

v moči je razlika dost velka ja.. sam na taki progi se to ne pozna.. res da je stoner uhajal iz ovinka vn mal.. ampak zato ker se mu je rossi preveč prbližu pa je mogu kasnej pospešvt.. ko je biu rossi pred njum mu je samo še uhaju.. ker je bla yamaha velik bolša na ovinkih...

ne rečem da stoner nima bolšega motorja, čeprou je bla dons pomoje yamaha bolša, ampak sigurno ne zmaguje sam zarad tega...

Problem je Stonerja prehitet, k mu motor potegne in pol na pospeševanju oz. kratkih ravninah med ovinki nemorš ostat čist za avspuhom in pol je problem na zaviranju ker si predaleč zadi pred naslednjim ovinkom, pa še Stoner je pozen na zaviranju. V ovinkih pa nemorš skoz njega, napak pa itak ne dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao samo 104 zajebal so me melandri depuniet pa vermeulen.. pa mogoče mal hopkins :)

pa anketa na motogp.com... če bo hayden zmagu.. itak da bo.. folk pa kr da ne... logičn da je laguna njegova.. a bo mogoče kenny z novo šasijo? haha :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je Stonerja prehitet, k mu motor potegne in pol na pospeševanju oz. kratkih ravninah med ovinki nemorš ostat čist za avspuhom in pol je problem na zaviranju ker si predaleč zadi pred naslednjim ovinkom, pa še Stoner je pozen na zaviranju. V ovinkih pa nemorš skoz njega, napak pa itak ne dela...

ja sj dons se je lepo vidlo.. kk je biu prej pa potem rossi hitrejši..

pa sm tut na to pomislu da mogoče ga rossi do konca sploh nebo prehitu... sm pa optimist nde :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao samo 104 zajebal so me melandri depuniet pa vermeulen.. pa mogoče mal hopkins :)

pa anketa na motogp.com... če bo hayden zmagu.. itak da bo.. folk pa kr da ne... logičn da je laguna njegova.. a bo mogoče kenny z novo šasijo? haha :naughty:

Ja mogoče je laguna njegova, sam kej druzga pa ne. Mislm da Haydnu Assen precej ustreza, tud lani je tle dosegu svojo veličastno 2. zmago in edino ki ni v Laguni, tko da je pomoje bolj to kukr pa da bi Honda kšno revolucijo nardila al pa da bi Hayden naštudiru 800cc. Sej mal je vidt napredek ampak tud v Laguni nevem če bo zadost za zmago. Mislm da bojo Rossi, Hopkins, Stoner kr hitri za Haydna, se pa zna zgodit da Hayden zmaga. Uglawnem, moj glas je NO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a z yamaho pa ne? :?

fora je da je biu prej postavlen uprašane, da če bi biu Rossi sedaj na hondi, če bi zmagoval :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dej se sprjazn da je premagu rossija...

ja, pa Italjani so tut bli zmagovalci 2. svetovne vojne ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao samo 104 zajebal so me melandri depuniet pa vermeulen.. pa mogoče mal hopkins :)

pa anketa na motogp.com... če bo hayden zmagu.. itak da bo.. folk pa kr da ne... logičn da je laguna njegova.. a bo mogoče kenny z novo šasijo? haha :naughty:

stavim gajbo pira, da bo letos v Laguni Seci slavil Valentino Rossi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stavim gajbo pira, da bo letos v Laguni Seci slavil Valentino Rossi.

zmenjeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stavim gajbo pira, da bo letos v Laguni Seci slavil Valentino Rossi.

stavim isto, tko da lahko skupaj kupiva gajbo, pa ti odstopim par pirov O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stavim gajbo pira, da bo letos v Laguni Seci slavil Valentino Rossi.

ok... sam če rossi ne zmaga dobim gajbo jabučnga soka ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok... sam če rossi ne zmaga dobim gajbo jabučnga soka ok?

bunkuc al pa nč :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok... sam če rossi ne zmaga dobim gajbo jabučnga soka ok?

ok. edin spomni me takrat... da naum pozabu :)

(PS: pišem pod nickom brum brum, ker mi je Ice SiR zablokiral. .. znabit, da bo tut tega ... kdo bi vedu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ka nj bi blo bunkuc?

:topic:

ko prešaš jabke dobiš jabolčni sok, in če ga pustiš kak dan dva malenkost zakisa...to je bunkuc. če pa sveže stiskan jabolčni sok zavreš in počasi ohladiš pa dobiš obstojen sladek jabolčni sok

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok. edin spomni me takrat... da naum pozabu :)

(PS: pišem pod nickom brum brum, ker mi je Ice SiR zablokiral. .. znabit, da bo tut tega ... kdo bi vedu)

:topic:

hvala da si povedal za ta nick, me je že skrbelo da se ti je kaj pripetilo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edwards bo 1. rossi bo 2.

Ne bo ne. Sej vem da je američan pa da je bil 2005 pred Rossijem sam letos pa nima šans, nemorš kr tko Rossija na istem motorju premagat, ne po suhem. Takrat je bil pa Rossi prvič v Laguni pa če bi bla še 2 kroga bi Edwardsa prehitu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!