Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

Sej Honda na B že obstaja - it's called Gresini Honda .)

Ups, sorry nism napisal, ampak sm mislu na Repsolke. :krneki:

Hotu sm sam povedat, da je motor sigurno drugače nastavljen za Michelin kot za Bridgestone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj, zdej jih boš pa fasal od Rossi-fenov :whistle: :naughty:

hehe briga me...

fajti med rossijem pa še nekom so mi bedni.. ker sm preveč žiučn ker res ne presem rossija in nočm da zmaga...

če bi se za naslov borila 2 k bi obema prvošču... bi blo supr.. v obeh primerih zmagam.. pa z mirnimi žwici gledam napete boje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe briga me...

fajti med rossijem pa še nekom so mi bedni.. ker sm preveč žiučn ker res ne presem rossija in nočm da zmaga...

če bi se za naslov borila 2 k bi obema prvošču... bi blo supr.. v obeh primerih zmagam.. pa z mirnimi žwici gledam napete boje....

še velikrat boš živčn :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha se bo na dirkališča kmalu vrnila z novim motorjem, s katerim naj bi se Rossi približal Ducatiju in Caseyu Stonerju.

Rossi je bil najhitrejši na dirki v Assnu. Yamaha je z Valentinom Rossijem iz nizozemskega Assna odnesla zmago. Sedemkratni svetovni prvak pa je povedal, da moštvo nujno potrebuje močnejši motor, s katerim bo lahko konkuriral Caseyu Stonerju. "Na Japonskem že izdelujejo nov motor, ki ga bomo začeli uporabljati takoj, ko ga bodo potrdili tudi na testiranjih,'' je povedal šef ekipe Davide Brivio. "Na srečo Japonci poleti počivajo le teden dni, če ga bomo imeli že v Brnu, pa še ne vemo. V ponedeljek pa ga zaćnejo že testirati,'' je še povedal Brivio. Dirka za Veliko nagrado Češke bo na sporedu 19. avgusta, na tem slovitem dirkališču pa bodo moštva in dirkači prej še testirali.Rossi si je po zmagi dodobra oddahnil, saj meni, da je bila njegova zmaga odločilna za prvenstvo, sicer bi se mu Stoner v točkovanju preveč oddaljil. Medtem se že veseli naslednje dirke v Nemčiji, kjer je lani tudi zmagal. ''Stoner bo tam zelo zelo hiter. Tega se zavedam. A boril se bom do zadnjega izdihljaja,'' je povedal Valentino Rossi.

vir:24ur.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da Stoner v nemčiji nima šans. ker praktično ni ravnine.. le štartno/ciljna ravnina, in še ta je kratka.

tko da Rossi ima velike možnosti za zmago v nemčiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotu sm sam povedat, da je motor sigurno drugače nastavljen za Michelin kot za Bridgestone.

sigurno je motor drugače nastavljen

še velikrat boš živčn :grim

:winkiss: :naughty:

Popravljeno . Popravil fossil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da Stoner v nemčiji nima šans. ker praktično ni ravnine.. le štartno/ciljna ravnina, in še ta je kratka.

tko da Rossi ima velike možnosti za zmago v nemčiji.

če ne bo spet kak bedn dež in bojo gume odločale :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne bo spet kak bedn dež in bojo gume odločale :headbang:

Pomoje ne bo dežja. Pa upam da bojo pr Yamahi res orng močnejšo mašino nardil, ne da bo 2,37 konja več. Sej za Nemčijo pa Laguno je itak ne rab tolk, pa za Brno tud ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mitiž46 ti pa res nimaš pojma kaj govoriš....v Brnu je tak klanc, da skuter 2 komi potegne, ti pa govoriš, da ne bojo rabl moči... :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah kaj zdej serjejo s to mašino, Rossi na dieto :krneki:

post-5337-1183559315_thumb.jpg

ja.. rossi more na dieto :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda kot kakšen gremlin :lol1:

Sem pa ta vikend popolnoma pozabil na dirko v Asnu (sem se sam vozil okrog :P) in sem včeraj slučajno naletel na posnetek dirke. Jap, dirka je bila :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi na dieto :krneki:

Katero kost imaš v mislih, da mora stran :evilgrin: :whistle: :evilgrin:

V Assnu jim je Rossi "MAN" dal vetra, tudi jaz sem šele zdej pogledal posnetek dirke! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero kost imaš v mislih, da mora stran :evilgrin: :whistle: :evilgrin:

a se tam pod kožo tud kosti najdejo?? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero kost imaš v mislih, da mora stran

To bi se pa moral verjetno s Pamelo Anderson mal posvetovat. Una si je valjda dala nekaj rebra žagat. Nekaj deset gremov bi verjetno zgubu ... :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem zame pravijo da zgledam kot en paglavec na motorju.. pa sm velk 175cm (kar niti ni veliko) ampak vseeno :D

predstavljajte si da se na semaforju poleg vas ustavu nekdo ki je toliko velik kot Pedrosa, ali pa Capirossi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dani jih je meu pred sezono 56 če se ne motm.. brez postle :)

mislm 51.. velk je pa 158cm... pol niti ni tak suh

jst sm 177 pa tistih 57kg... hehe šwoh ku nwm ka.. tk da če kj močnejšga pelem me ornk roke bolijo že po praih ovinkih hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mitiž46 ti pa res nimaš pojma kaj govoriš....v Brnu je tak klanc, da skuter 2 komi potegne, ti pa govoriš, da ne bojo rabl moči... :slap: :slap: :slap:

Ja je klanc, sam tam ne bo zgubu tolk k na ravninah v Qatarju, Kitajski, Catalunyi... Drgač sm pa tud mal pozabu upoštevat da je lohk tud klanc problem, ne sam ravnina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm 51.. velk je pa 158cm... pol niti ni tak suh

jst sm 177 pa tistih 57kg... hehe šwoh ku nwm ka.. tk da če kj močnejšga pelem me ornk roke bolijo že po praih ovinkih hehe :D

če smo že pri merah; 174, 55kg. :naughty: (včasih do -2kg)

aja; Doktor bo jih spet scat pelala v dojčlandu. :010 :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!