Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

se že ve:

Michael Fabrizio u sachsenringu in

Miguel Duhamel v laguna seci (pač američan pa to :) pomoje nou nič naredu

vir

Uuuuuuuuuuuuu Duhamel bo vozu, juhuuu to mi deli, komi čakam da vidm kaj bo spacal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Indianapolis zna bit zlo zanimiv, douga ravnina na ovalu inj dokaj počasen zavit notranji del :hmm: kako bi se v tej sezoni ta dirka izšla, verjetno mi zmagu močan ducatijev agregat :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšni bodo nagibi in hitrosti na ovalu? :hmm: na oval bodo prileteli s polno hitrostjo, oval pa vemo da je nagnjen... :eek: a kdo ve kako bodo na ovalu poskrbeli za varnost, ograja je blizu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšni bodo nagibi in hitrosti na ovalu? :hmm: na oval bodo prileteli s polno hitrostjo, oval pa vemo da je nagnjen... :eek: a kdo ve kako bodo na ovalu poskrbeli za varnost, ograja je blizu

zto bi blo pa logičn da bi vozil u isti smeri kt pa F1... da bi biu oval pred ravnino... čene se bo res še kdo na ugrajo nalimu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno je možnost, da pred oval postavijo šikano (včasih so jo naredili kar iz gum)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se sedaj dogaja pri Kawasakiju in Suzukiju! :lol1:

This season Kawasaki have claimed on several occasions that their bike, which more-or-less is a Green Suzuki, is of race winning quality. However this claim has remained unproven due to the team hiring Frenchmen.

Over at Suzuki, things are going from camp-blue to red hot.

"Comical Denning's fuming" stated one Suzy insider "He's wandering around mumbling 'infidel' and stuff. The last time I saw him so angry was when someone damaged one of his re-enactment finger puppets. Anyway despite this we've been told by the talking-clock to still give traitor John full factory support, although it won't nearly be as 'factory' as good old Vermin's".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno je možnost, da pred oval postavijo šikano (včasih so jo naredili kar iz gum)

vseeno, pospeški ki jih imajo ti motorji pomenijo, da bi po ovalu močno pospeševali in verjetno dobili kar nekaj hitrosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://24ur.com/naslovnica/novice/motospor...711_3101603.php

Glede na nekonstantno formo Kawasakija mogoče presenečenje? :whistle:

eh sj kawasaki sploh ni tk slab... sam depuniet pa jacque nista bla nevem kk dobra... no depunietu zdej neki ratuje mal bolš vozt sam ku dostrkrat pade... west bo itak bolši hehe :)

pa če bi nakano ustou pr kawasakiju bi sigurn meu že kkšn pdium.. pa bi biu čist lohk med 5 u skupnmu tk je pa komi 15 s tisto hondo.. eh ja...

sam vseen je suzuki bolši.. pa tut če so mu ponudl dobro pogodbo je šu k kawasakiju sam zato ker so mu tm dal več keša...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh sj kawasaki sploh ni tk slab... sam depuniet pa jacque nista bla nevem kk dobra... no depunietu zdej neki ratuje mal bolš vozt sam ku dostrkrat pade... west bo itak bolši hehe :)

pa če bi nakano ustou pr kawasakiju bi sigurn meu že kkšn pdium.. pa bi biu čist lohk med 5 u skupnmu tk je pa komi 15 s tisto hondo.. eh ja...

sam vseen je suzuki bolši.. pa tut če so mu ponudl dobro pogodbo je šu k kawasakiju sam zato ker so mu tm dal več keša...

Oba sta v p....,če mene vprašaš,upam,da se bo vsaj kawasaki kolk tolk pobral!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 1. prostmu treningu po pol ure casey skor sekundo pred usmi :naughty:

To je zato ker si Rossi še ni gat potegnu iz riti, počak mal... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 1. prostmu treningu po pol ure casey skor sekundo pred usmi :naughty:

Na dirki, ga bo pa doctor, spet na bremzah pral

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dirki, ga bo pa doctor, spet na bremzah pral

kr sanji ;)

untitled14058.jpg

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!