Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

rossi bi biu če nebi padu biu vsaj 3. al pa clo 2. sam počakat bi mogu da bi une na bridgestonu gume začele zjbavat pa bi jih čist u izi pojedu... sj je biu takrt ko je padu full pred haydnom...

sam ka češ vsakmu se to lahk zgodi :naughty:

ka je blo pa z randyjem?

michelin je biu dons supr...

škoda k je nicky štartu tk zadi... sam bo pa v laguni zmagu hehe :)

komi čakam sploh k pride kenny nazaj ;D

no kakorkol mamo 32 točk prednosti tut če se v laguni mal zmanša... se bo pa u brnu povečala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to ejga :D moja dva sta bla 3. pa 1. :D not bad :D

kr tko naprej :OK:

michelin se je kr fajn držou prot koncu dirke.

Pedrosa je biu pa dons razred zase. na podoben način kot Stoner na prejšnjih dirkah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj mislte da Rossi nebi zmagou?

Ker je bil Pedrosa prehiter ! :whistle:

Popravljeno . Popravil speeddragon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: razočarana sm :trance_33_sleep:

glede česa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka killer za Managerja :evilgrin:

Samo se mi bolj zdi, da so pri Bridgestonu nekaj zašuštrali, kot pa da bi Michelin našel neko magično kombinacijo;

tisti z Michelinom so sicer res skozi vozili lep ritem, ampak oni z Bridgestonom so pa v drugi polovici dirke vozili 3!! sekunde počasnejše čase kot v prvi polovici :wacko:

Sej se je itak lepo videlo, kako so v kompletu popadali Stoner, Melandri in Hopkins kot Bridgestonovi paradni konji danes oz. kako z lahkoto sta se mimo njih sprehodila Piki ter Edo, Pedrosa je pa takoaltako uberdominiral; razen Capi je bil še vmes - njemu verjetno itak ne dajo najnovejšega materiala več :D

Heh ja, Rossi se je kr zajebaw, ko je preveč tiščal na začetku... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirka ki se je napovedovala kot dirka z najmanjšimi zaostanki in največ tekmovalci v eni sekundi ??!! potem pa Danči naštepa prednost enega celega sektorja in se začne šparat pet krogov pred koncem !?!? kdo je sedaj pravi kekec ?! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da noben ni podal opazke o tem kako je bogi rossi težko pobiral motor, u končni fazi ga sploh ni mogu sam pobrat na koncu....

komu ste se že smejal lani?? rossiju sigurno ne, ker se njemu tud takrat ne, kadar se mu to nardi :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka killer za Managerja :evilgrin:

Samo se mi bolj zdi, da so pri Bridgestonu nekaj zašuštrali, kot pa da bi Michelin našel neko magično kombinacijo;

tisti z Michelinom so sicer res skozi vozili lep ritem, ampak oni z Bridgestonom so pa v drugi polovici dirke vozili 3!! sekunde počasnejše čase kot v prvi polovici :wacko:

Sej se je itak lepo videlo, kako so v kompletu popadali Stoner, Melandri in Hopkins kot Bridgestonovi paradni konji danes oz. kako z lahkoto sta se mimo njih sprehodila Piki ter Edo, Pedrosa je pa takoaltako uberdominiral; razen Capi je bil še vmes - njemu verjetno itak ne dajo najnovejšega materiala več :D

Heh ja, Rossi se je kr zajebaw, ko je preveč tiščal na začetku... :whistle:

Sam res. Jst mam po mojmu izračunu 89pik pa mam občutek da še ni tko slabo. Zihr maš pa ti več k si PRO...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi ni več tisti stari Rossi, katerega smo gledali izpred par let nazaj.

Ko mu počasi voda v grlo teče ga mal živčki matrajo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno spet Honda na vrhu.......bravo Dani :beer2:

:yea1: :yea1:

Zgleda, da je treba emo mašino čist razsut pol pa gre :whistle:

Očitno bojo počasi pripeljal razvoj dirkalnika nazaj na vrh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res. Jst mam po mojmu izračunu 89pik pa mam občutek da še ni tko slabo. Zihr maš pa ti več k si PRO...

PRO lol :P

Sem stajo na Rossija in Stonerja.... kot se spodobi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da noben ni podal opazke o tem kako je bogi rossi težko pobiral motor, u končni fazi ga sploh ni mogu sam pobrat na koncu....

komu ste se že smejal lani?? rossiju sigurno ne, ker se njemu tud takrat ne, kadar se mu to nardi :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

sj sm dou par strani nazaj slikco od njega k je brez majce :D

ni glih nevem kašna mrga :) tko da motor mau teži pobere (oz. ga sploh ne) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi yamahe :cry: :cry: :cry:

sj je bila Yamaha na 4.mestu :D a je s tem kaj narobe? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tončiju v Barci, takole na pamet... :P

nakanu na začetku sezone 1x

kennyju u lemansu

eliasu v cati

zdej nickyju

to je zlo velikrat...

pr nobeni drugi ekipi se to ne dogaja...

sam še zmer bolš k pa pr suzukiju lansklet k so šli u qatarju na warm upu pa dirki 3je :)

:blush:

se posipam s pepelom. Bolj sem mislil na repsolko, ampak ok, honda je honda, imata prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi ni več tisti stari Rossi, katerega smo gledali izpred par let nazaj.

Ko mu počasi voda v grlo teče ga mal živčki matrajo. :whistle:

Ma sej on je zmiri kšno napako rad naredu, spomnm se na Hondi k je šu dostkrt vn z ovinka čist do trave obrnit, sam u starih cajtih je meu dost več sreče, je use plesalo pa ni padu, zdej je pa takoj na riti. Drgač pa nebi reku da je biu kej preveč žiučn pa da je z obupa to naredu, pač je mislu da bo šlo pa ni šlo, sej on že od zmiri tko prehiteva mal tvegano. Je pa res da mogoče učasih ni mel tolk konkurence pa ni rabu tolk tiščat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da noben ni podal opazke o tem kako je bogi rossi težko pobiral motor, u končni fazi ga sploh ni mogu sam pobrat na koncu....

komu ste se že smejal lani?? rossiju sigurno ne, ker se njemu tud takrat ne, kadar se mu to nardi :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Hehe, Checa je pa pobral svojo hondico ko šus! Tisti varnostniki še čez ograjo niso imeli časa skočit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!