Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

Uf, fovš!!

Na kakšen način si prišel na pit lane? Akreditacija ali kaj drugega?

Se mam željo enkrat tam sprehodit.

Popravljeno . Popravil jokeman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janez... hudooo... zdele najbrž gleda kolk ma nivo olja v okenčku, al ja :)

Randy_ju se je pohvalil, da se je v kvalifikacijah na mehkih gumah precej "po komolcu" vozil.

Gremo hitro na Marof se to natrenirat, pol pa na Ride se pokazat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par mojih slikc - nč pametnega, pa kvaliteta je bolj tako tako z izposojenim fotoaparatom nižjega razreda oz. telefonom, pa naj bo... :P

post-9639-1187635788_thumb.jpg

post-9639-1187635843_thumb.jpg

Glavna protagonista... oz. vsaj eden... :whistle:

post-9639-1187635944_thumb.jpg

Čeprav se slabo vidi, se ga da prepoznati; nagrada za najbolj nori stil goes to... - enostavno ne moreš verjet v kakšni smeri vstopi v prvi (al pa kirkoli drugi) ovinek :eek:

post-9639-1187636001_thumb.jpg

Tule se včeraj res niso imeli česa veseliti...

Kaj pa je sploh Edo ustvarjal, da je prišel v bokse ves usran že po kakem krogu? :unsure:

In kaj je bilo spet pri Rossiju narobe - motor, gume, kaj tretjega? :evilgrin:

post-9639-1187636233_thumb.jpg

It must be the rocket fuel, da tako leti. :grim

post-9639-1187636440_thumb.jpg

Zmagovalni domek - no, vsaj oni na desni, v ta levem verjetno ni tako prešerno zadnji čas, zdaj bo pa še davkarija zahtevala svoje... :whistle:

Je pa res, da Inge zmeraj boljš zgleda z leti. :)

post-9639-1187637904_thumb.jpg

Speaking of...

Ene Paddock deklce so ble kr luštne, ene pa bolj kilave - le kaj ima tale med nogami? :D

post-9639-1187637011_thumb.jpg

Najbolj se je 'nastavljala' tale od Konice Minolte.

post-9639-1187637093_thumb.jpg

Suzukijeva :blush: je bila najbolj prikupna...

post-9639-1187637133_thumb.jpg

Najbolj poredne pa kot vedno Kawasakijeve. :evilgrin:

Še par razstavljenih eksponatov:

post-9639-1187637325_thumb.jpg

1098

post-9639-1187637423_thumb.jpg

Ninja

post-9639-1187637264_thumb.jpg

KM replika

post-9639-1187637491_thumb.jpg

RC212V no.26 replika :P

Sicer pa glede same tekme:

Je bla precej :yawn: - it's just too easy :grrr

Ampak mene je itak 'zadelo' vsakič, ko so prišli mimo :wacko:

Se pa prav vidi, da hodijo ljudje samo 'Rossija gledat' - edino tedaj so zagnali vrišč, ko je prehitel Capija in pa potem, ko sta ga Capi in Vermuelen prehitela :)

P.S.: Sem srečal par naših tudi s tole karto, samo jim nisem potem težil, ker so imeli ravno neprilike z varnostniki :P:

post-9639-1187643310_thumb.jpg

Zanima me (v kolikor je kdo tule tak) - na kakšen način ste prišli do te karte (Suzuki ne šteje...:))?

P.P.S.: Allo Primož, kje so VIP slike? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlične reportažce ste spisal :worship:

Suzuki celo foto reportažo :worship:

Ja vidm, da ste se mel v Brnu skor tko dobr, kot mi pred ekrani :whistle:

Ah ja, minilo je že 4 leta, ko sem tudi sam takole po paddocku kolovratu in imel :eek: učke, ko so mimo mene hodili Doohan, Rossi, Melandri...

Pa še ena novička

V Montegiju bo 23. septembra v moštvo Kawasakija prišel in sploh prvič peljal dirko med elito MOTOGP tudi dirkač SBK Akira Yanagawa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlične reportažce ste spisal :worship:

Suzuki celo foto reportažo :worship:

Ja vidm, da ste se mel v Brnu skor tko dobr, kot mi pred ekrani :whistle:

Ah ja, minilo je že 4 leta, ko sem tudi sam takole po paddocku kolovratu in imel :eek: učke, ko so mimo mene hodili Doohan, Rossi, Melandri...

Pa še ena novička

V Montegiju bo 23. septembra v moštvo Kawasakija prišel in sploh prvič peljal dirko med elito MOTOGP tudi dirkač SBK Akira Yanagawa.

hmm.. da je šel mimo tebe Rossi, težko :D on je pa tako oblegan da ne morš vrjet.. :)

23.9 :rolleyes: glih na moj brzdej.. čist noro :D hah

je pa zanimiv da se SBK in MotoGP riderji kr dost presedajo iz enega razreda v drugi razred :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm.. da je šel mimo tebe Rossi, težko :D on je pa tako oblegan da ne morš vrjet.. :)

Hja, maš prou ja... Rossi res ne, smo ga pa čakali pred njegovo barako na 4 kolesih, pa je kurbež spizdjot s tazadne strani u boxe.

Bli so pa res ostali, še Bijađijev Maksl se mi je na čeljad podpisu :D Vsi porinejo plakate, jest pa čeljad in eto ga, prvi sm dubu štempl hehe

post-2044-1187693739_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki !?!

Kaj je to za ena majca na tebi ?

Hola Gody,

:topic: ma nej ti bo Gody... to je siva majica, sveže oprana... dobil na R-Days na Panoniji lani... hmmm, zgleda te moti ker piše gor Yamaha :hmm: hja, mene pa nič - kot smo lahko videli na dirki motor res ni bogvekaj, majica je pa čist kul :naughty:

in da ne bom čist do konca :topic: še par slikc

post-163-1187693666_thumb.jpg

takole nabito polne tribine C še nisem videl, pa sem tukaj dokaj reden gost :eek:

post-163-1187693802_thumb.jpg

živahni domorodski navijači Lukaša Pešeka :)

post-163-1187693893_thumb.jpg

Suzuki GSV-R Power... feel it in your veins... :)

post-163-1187694029_thumb.jpg

ko je Janez v soboto razbil motor, se je en od mehanikov takole sprehodil po nove dele do "skladišča"

(komentar SharpNinje: tkole bi pa tud jst dirkala, da mi prec vse zamenjajo kar bi razbila!! (i tata bi sine, i tata... :) ))

post-163-1187694367_thumb.jpg

čakajoč na Godota... ups, Janeza

a ko je prišel ven - z dolgolaso bejbo v beli, prosojni minioblekci - sta se tako hitro odpeljala da se mi fotič ni utegnil niti prižgati... zgleda nekakšen dirkač, al ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

pozabil še to: ker ste tule napisali da se MotoMarsovci dobimo v kampu Start (pod SloKurjo zastavo + 46), sva prišla s SharpNinjo pogledat, kje ste... našla ene 5 zastav, dve celo z dodano 46, a nihče ni hotel priznati da je z MS, samo takole so gledali :wacko: pol sva šla pač po svoje :P

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

pozabil še to: ker ste tule napisali da se MotoMarsovci dobimo v kampu Start (pod SloKurjo zastavo + 46), sva prišla s SharpNinjo pogledat, kje ste... našla ene 5 zastav, dve celo z dodano 46, a nihče ni hotel priznati da je z MS, samo takole so gledali :wacko: pol sva šla pač po svoje :P

Mislim, da sta se tudi pri nas oglasila, ker so mi fantje povedali, da je bil nekdo z motomarsa in da je neki spraševal pa jim ni blo nč jasno....sem sel glih po vodo do cistern :headbang: , lohk bi mal počakali da bi kakšno bjrco ruklni! Sej tudi motoriderja smo na šentilju srečali in se zmenli, da se gor dobimo, pol pa ni blo nč s tega...ne vem kje ste se držali!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,... Sej tudi motoriderja smo na šentilju srečali in se zmenli, da se gor dobimo, pol pa ni blo nč s tega....

nowfak!

Kako naj te pa najdem v "mravljišču"?!

...Bili smo 50 metrov od sekreta!

post-4472-1187720784_thumb.jpgpost-4472-1187721922_thumb.jpg

post-4472-1187721743_thumb.jpgpost-4472-1187721819_thumb.jpg post-4472-1187720947_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani pri Kawasakiju! :whistle:

Dolgo smo čakali na podaljšanje pogodbe Danija Pedrose pri HRC Hondi. Predvidevalo se je, da so nesoglasja samo zaradi dolžine pogodbe. Namreč Dani naj bi hotel podaljšati pogodbo za eno leto, Honda pa ga bi želela obdržati vsaj 3 leta. Danijevo nezadovoljstvo je postalo vse bolj javno. Zavlačevanje podpisa je delovalo na prvi pogled nesmiselno saj kam bo pa šel? Kje lahko dobi boljšo opremo?

Španski dnevnik AS poroča, da naj bi se Dani pogovarjal s Kawasakijem!

Prestop bi bil zelo "nevaren", ker ne glede na težave, ki jih ima Honda bodo verjetno drugo leto veliko močnejši.

Očitno pa ni vprašanje samo motor ampak tudi gume. Pedrosa naj bi si želel prestopiti na Bridgestonove pnevmatike. Kawasaki pa naj bi imel tudi bolj zanimivo finančno ponudbo kot Honda saj bi tako dobili zelo močno ekipo!

Čeprav so to le govorice bi bila to zelo drzna poteza Danija. Že sam namen bi lahko spodbudil Hondo, da zamenja dobavitelja pnevmatik in tako obdrži Danija.

Gumarska vojna zahteva vse več žrtev, glede na to, da tudi Yamaha razmišlja o menjavi dobavitelja pnevmatik.

Na koncu sezone se lahko zgodi, da bosta motoGP zapustila celo dva dobavitelja pnevmatik.

Vir: PolePosition

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne...fant obvlada in zna bit v letu,dveh kawa na vrhu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani pri Kawasakiju! :whistle:

Španski dirkač Honde Dani Pedrosa zanika, da naj bi se za naslednjo sezono pogovarjal s Kawasakijem.

Pedrosa zaenkrat še ni podaljšal pogodbe s Hondo, ugibanja o tem, ali naj bi Španec prestopil h Kawasakiju, pa so se začela na zadnji dirki v Brnu. Tako zaenkrat še ni znano kdo bo dirkal naslednje leto ob Johnu Hopkinsu, ki zapušča moštvo Suzukija. Vse glasnejše so bile zato govorice, da naj bi bil to Dani, a kot kaže ni šlo za prave informacije, saj so pri Kawasakiju zdaj povedali, da se za sedež za naslednjo sezono v resnici borita Randy de Puniet in Anthony West.

24ur.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Španski dirkač Honde Dani Pedrosa zanika, da naj bi se za naslednjo sezono pogovarjal s Kawasakijem.

Pedrosa zaenkrat še ni podaljšal pogodbe s Hondo, ugibanja o tem, ali naj bi Španec prestopil h Kawasakiju, pa so se začela na zadnji dirki v Brnu. Tako zaenkrat še ni znano kdo bo dirkal naslednje leto ob Johnu Hopkinsu, ki zapušča moštvo Suzukija. Vse glasnejše so bile zato govorice, da naj bi bil to Dani, a kot kaže ni šlo za prave informacije, saj so pri Kawasakiju zdaj povedali, da se za sedež za naslednjo sezono v resnici borita Randy de Puniet in Anthony West.

24ur.com

Škoda da se ne vrne Nakano. Hopkins je borec, Shinja pa najbrž bolš pilot kot njegova trenutna ekipa. Mislim da Nakano in Hopkins Rpssija v Brnu prehitela. Randy ga ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda je razvijala motor prirejen Daniju (brez riti :rolleyes:) , zdaj po enem letu pa ni osnovne variante da bo odšel drugam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akira je za Kawasaki ze peljal dirko, ker je on debitiral novga zxrr prvo leto 4takta.Samo je padel v dirki in zlomu medenico, pol je peljal andrew pitt do konca...

Sicer je akira v formi, vodi all japan superbike prvenstvo!

post-3618-1187889105_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kje ampak zadnjič sem zasledil da so stari mački motogp oz prvenstva, mislim da mamola, doohan in še eni razpravljali da ima baje kawasaki že sedaj zelo konkurenčen motor (razen ducatiju), recimo v rangu suzukija in da jim samo manjka en res dober voznik. no upam da se bo kaj takega čimprej pokazalo.

res škoda za nakanota, bil je super voznik, ki je vsa ta leta vztrajal na nekonkurenčni kawi potem pa je mislil da bo z hondo lahko kaj naredil in sedaj se vozi za obema kwakoma, ki jih je prej redno nabrisal :headbang:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!