Skoči na vsebino

DIRKA - resničnostni show na kanalu A


SF

Priporočene objave

Tokrat so se spopadli z minimoti. Gre za dva fanta in dve dekleti. Kdo gre domov? To si oglejte jutri zvečer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Mehiške nadaljevanke so še veliko slabše.

2. Tokrat prvič vozijo z minimoti.

3. Smeha polna kapa.

Prav iz teh razlogov se s teboj draga pupa ne morem strinjat.

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej to je tok bedna oddaja. Dirka kakšna dirka, je kdo na Driki že videl pravo dirko? Halo!

Pa polovico oddaje vrtijo tisto njihovo glupo špico z še bolj glupo glasbo zadaj.

khm mogu sm se skašlat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne gledam te oddaje ampak me pa zanima kakop se je odrezal un naš motorist, ki je na MSju prosu za SMSe :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi si kao resničnostni showi so enaki- beda od bede. Služijo edino A kanal in Simobil pa Mobitel. Ostali pa delajo norca iz sebe in gledalcev. Še večja bedarija je pa Bar. :kva2: :kva2: :lol1: Na srečo ima TV več programov, tako, da nisem niti ene oddaje gledal, edino kadar gres čez vse kanale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motofrik,

kako veš, da so beda od bede, če nisi nobenega gledal?

JAz tu pa tam kak del pogledam, lani sem celo glasoval pri Baru... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem prov zadnič hotu gledat k so bli z mini mototi, pol sem mogu pa neki pomagat mami za računalnik, pa grem spet nazaj pred tv, reklama. Pa se spet začne, pa že mama kliče, dober hiter letim, odtipkam, nazaj, pa je blo konc.

Sem se saj nadirku po stopnicah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi si kao resničnostni showi so enaki- beda od bede. Služijo edino A kanal in Simobil pa Mobitel. Ostali pa delajo norca iz sebe in gledalcev. Še večja bedarija je pa Bar. :kva2: :kva2: :lol1: Na srečo ima TV več programov, tako, da nisem niti ene oddaje gledal, edino kadar gres čez vse kanale.

prow maš!!!ena sama beda......

Motofrik,

kako veš, da so beda od bede, če nisi nobenega gledal?

JAz tu pa tam kak del pogledam, lani sem celo glasoval pri Baru... :)

sm pogledu pa jest......in je res živa beda :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem se ravno najboljše izrazil. Nisem gledal nobenega dela od nobenega tega v celoto. Ponaljam: le ko grem z daljincem čez programe. In zadostuje, da gledaš pol minute, da vidiš, če je v redu, ali ni. Eni pač prej vidimo,če je vredno gledat... :devil: :devil:

Me mali moti, ko pišem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi si kao resničnostni showi so enaki- beda od bede. Služijo edino A kanal in Simobil pa Mobitel. Ostali pa delajo norca iz sebe in gledalcev. Še večja bedarija je pa Bar. :kva2: :kva2: :lol1: Na srečo ima TV več programov, tako, da nisem niti ene oddaje gledal, edino kadar gres čez vse kanale.

:grim se podpišem pod tole izjavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi si kao resničnostni showi so enaki- beda od bede. Služijo edino A kanal in Simobil pa Mobitel. Ostali pa delajo norca iz sebe in gledalcev. Še večja bedarija je pa Bar. :kva2: :kva2: :lol1: Na srečo ima TV več programov, tako, da nisem niti ene oddaje gledal, edino kadar gres čez vse kanale.

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!