Skoči na vsebino

Kriz cez Kuro


Brrrm

Priporočene objave

Če greš pa ti :worship: grem pa jaz tudi... :naughty:

....mi se menimo, da bi naredili Križ čez kuro :whistle: ... z motorji???? Mačko bom jaz pazo (če bo treba :naughty: !!!) Eni bi pa sveče držali???? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....mi se menimo, da bi naredili Križ čez kuro :whistle: ... z motorji???? Mačko bom jaz pazo (če bo treba :naughty: !!!) Eni bi pa sveče držali???? :winkiss:

Jaz sem mislil zaradi tega, da vas bi lahko sledil... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mislil zaradi tega, da vas bi lahko sledil... :whistle:

.....od zadaj...boš dobo slino pod zadnjo kolo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....od zadaj...boš dobo slino pod zadnjo kolo :evilgrin:

Sam datum je še malo zgoden :whistle: jaz se ne vozim še tako zgodaj... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam datum je še malo zgoden :whistle: jaz se ne vozim še tako zgodaj... :yea1:

:worship: grem zraven, vendar malo bolj kasno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kaj je zdaj ?

post-3284-1204047196_thumb.png

Vreme je/bo.

Toplo je/bo.

Izvedljivo je mogoče.

A smo že pripravljeni za to ?

BTW: Če se napiše, da bi šli po AC (hitrost) je predvideno 13ur.

Sonce 1.3.2008 vzide ob: 06.37 in zaide ob: 17:43, tak da če krenemo ob vzhodu smo malo po zahodu zaključili.

Vsak naslednji vikend pa je tako ali tako že več dneva.

Mogoče je bolj primerna nedelja, glede na tovornjaški promet med MB in MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj ?

post-3284-1204047196_thumb.png

Dolga a lepa :worship: .

Ampak saj Sečovlje, Vinica in Hodoš so pa tudi kraji v Sloveniji. :whistle:

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolga a lepa :worship: .

Ampak saj Sečovlje, Vinica in Hodoš so pa tudi kraji v Sloveniji. :whistle:

rrrr

Avtorjeva ideja je bila prevoziti po starih cestah to, kar smo imenovali cestni Križ.

Mislim da se predlagana tura s tem kar sklada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtorjeva ideja je bila prevoziti po starih cestah to, kar smo imenovali cestni Križ.

Mislim da se predlagana tura s tem kar sklada.

Aha, kapiram. Ma mene že nekaj časa vleče tisti s celimi diagonalami. Poleg prej naštetih še Rateče. Jasno - brez mitnic.

Pa bo treba verjetno aprila čakat. Daljši dan.

... pa rit utrdit. :blush:

Ko smo že pri tem - kako pa ostali shajate ob dolgotrajnem obremenjevanju sedala? Obleka? Slišal sem za kolesarske hlače spodaj, pa priznam, da pri meni ne pomagajo dosti. Ko se odloči, da bo pekla, potem rit peče. :angry: :blink:

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtorjeva ideja je bila prevoziti po starih cestah to, kar smo imenovali cestni Križ.

Mislim da se predlagana tura s tem kar sklada.

OK! Gremo? Nedelja.

- ataIBA

- IBA

-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar lepo realna.

Tole je zame preveč. :cry:

Vam pa želim obilo užitkov, junaki! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar lepo realna.

Tole je zame preveč. :cry:

Vam pa želim obilo užitkov, junaki! :worship:

?!?

Pa to je mala malca za tebe :)

Nas boš že vsakih 100km počakala, da te dohitimo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, kapiram. Ma mene že nekaj časa vleče tisti s celimi diagonalami. Poleg prej naštetih še Rateče. Jasno - brez mitnic.

Pa bo treba verjetno aprila čakat. Daljši dan.

... pa rit utrdit. :blush:

Ko smo že pri tem - kako pa ostali shajate ob dolgotrajnem obremenjevanju sedala? Obleka? Slišal sem za kolesarske hlače spodaj, pa priznam, da pri meni ne pomagajo dosti. Ko se odloči, da bo pekla, potem rit peče. :angry: :blink:

rrrr

ovčja koža na sedež :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še premrzlo, če pa se gre enkrat po desetem gre zraven. Lepo bo, vendar 13 ur je precej dolga. To je zracunano AC se pravi hitrost kar visoka.

Slabo ste to zračunali saj 13 ur je samo vožnje, računajte na še vsakih 100-120km postanki pa kej spiješ pa poješ. Se tako zavleče precej !!!

Aja pa še nekaj, če rečete da gremo na izlet gremo na izlet ne pa dirkat sicer se zmenimo za dirkališče raje. Ker zadnjič je punca dobila strah in ne grem več z nobenim ki divja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še premrzlo, če pa se gre enkrat po desetem gre zraven. Lepo bo, vendar 13 ur je precej dolga. To je zracunano AC se pravi hitrost kar visoka.

Slabo ste to zračunali saj 13 ur je samo vožnje, računajte na še vsakih 100-120km postanki pa kej spiješ pa poješ. Se tako zavleče precej !!!

Aja pa še nekaj, če rečete da gremo na izlet gremo na izlet ne pa dirkat sicer se zmenimo za dirkališče raje. Ker zadnjič je punca dobila strah in ne grem več z nobenim ki divja....

Tura je res precej dolga, ampak res pa ne vem zakaj bi se usakih 100km ustavljal :) Prav tako pa mislim, da ne bo nihče dirkal. Sam bi se pridružil, ampak motor še ni v voznem stanju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še premrzlo, če pa se gre enkrat po desetem gre zraven. Lepo bo, vendar 13 ur je precej dolga. To je zracunano AC se pravi hitrost kar visoka.

Slabo ste to zračunali saj 13 ur je samo vožnje, računajte na še vsakih 100-120km postanki pa kej spiješ pa poješ. Se tako zavleče precej !!!

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=20377

Kako hranjenje pa pitje lepo prosim.

To ti je maratonska. Pije pa je se med tankanjem, kdor ma čas.

Aja pa še nekaj, če rečete da gremo na izlet gremo na izlet ne pa dirkat sicer se zmenimo za dirkališče raje. Ker zadnjič je punca dobila strah in ne grem več z nobenim ki divja....

Nobenega dirkanja, hkrati pa ni izlet.

Posebna kategorija ...

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še premrzlo, če pa se gre enkrat po desetem gre zraven. Lepo bo, vendar 13 ur je precej dolga. To je zracunano AC se pravi hitrost kar visoka.

Slabo ste to zračunali saj 13 ur je samo vožnje, računajte na še vsakih 100-120km postanki pa kej spiješ pa poješ. Se tako zavleče precej !!!

Aja pa še nekaj, če rečete da gremo na izlet gremo na izlet ne pa dirkat sicer se zmenimo za dirkališče raje. Ker zadnjič je punca dobila strah in ne grem več z nobenim ki divja....

Ja in nekdo ti je s pištolo na glavi grozil, da vozi za njimi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še premrzlo, če pa se gre enkrat po desetem gre zraven. Lepo bo, vendar 13 ur je precej dolga. To je zracunano AC se pravi hitrost kar visoka.

Slabo ste to zračunali saj 13 ur je samo vožnje, računajte na še vsakih 100-120km postanki pa kej spiješ pa poješ. Se tako zavleče precej !!!

Na 100-120km!? :lol1: Ustavlja se samo za tankanje - ko mora tankat eden, tankajo VSI (razen tistih, ki imajo vsaj 2x večji doseg z enim tankom - tisti lahko tankajo na vsakem drugem postanku). Že to je (pre)pogosto (170-200km pri mojem mopedu).

Aja pa še nekaj, če rečete da gremo na izlet gremo na izlet ne pa dirkat sicer se zmenimo za dirkališče raje. Ker zadnjič je punca dobila strah in ne grem več z nobenim ki divja....

Strah je dobila, ker si divjal ti, ne pa zato, ker je divjal nekdo drug...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?!?

Pa to je mala malca za tebe :)

Nas boš že vsakih 100km počakala, da te dohitimo ...

Gody, ej, ... dvomim, da bi zdržala takšen tempo.

Ne vem, res ne.

Malo povej, a je vožnja takšna, kot na naših običajnih furcah? :hmm:

Sicer pa, te proti večeru pokličem, da ne bom :topic: !

Na 100-120km!? :lol1: Ustavlja se samo za tankanje - ko mora tankat eden, tankajo VSI (razen tistih, ki imajo vsaj 2x večji doseg z enim tankom - tisti lahko tankajo na vsakem drugem postanku). Že to je (pre)pogosto (170-200km pri mojem mopedu).

Strah je dobila, ker si divjal ti, ne pa zato, ker je divjal nekdo drug...

D.

S tem se pa v celoti strinjam!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody, ej, ... dvomim, da bi zdržala takšen tempo.

Boš, če ne se pa lahko tako ali tako na vsakem kraku odločiš, da je preveč in kreneš proti domu. Saj so tudi predlani okoli kure marsikeri isto naredili pa nismo nobenega narezali (še).

Malo povej, a je vožnja takšna, kot na naših običajnih furcah? :hmm:

Tako nekako, zaradi čuvanja kondicije mogoče malo manj ...

Je vseeno celodnevna fura, do teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!