Skoči na vsebino

Kriz cez Kuro


Brrrm

Priporočene objave

?!?

Pa to je mala malca za tebe :)

Nas boš že vsakih 100km počakala, da te dohitimo ...

Nisi daleč od resnice :worship: . Daj ji 1000 kubikov pa mo vidli :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole, ko malo štejem ure dneva pa vrem pa tako naprej, moram priznati, da je kakšen kasnejši datum bolj primeren.

Tak da to nedeljo bom jaz še kondicijo nabiral, križ pa z moje strani prestavljen na enega od naslednjih datumov:

16 ali 17.03

ali še boljše po enakonočju:

23 ali 24.03

Če pa se ga kdo že v nedeljo loti pa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz predvidevam, da se bom kure lotil v nedeljo. Verjetno bo že primeren čas, da kaj spečemo zunaj po furi in za to, je avijacija kar primerna.

Pa ne bom križa delal čez njo, kar obral jo bom do kosti.

:whistle:

P.S.

Datumi, ki jih predlagaš so pa že bolj OK ja , se strinjam za kako križanje post-5391-1204223540.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole, ko malo štejem ure dneva pa vrem pa tako naprej, moram priznati, da je kakšen kasnejši datum bolj primeren.

Tak da to nedeljo bom jaz še kondicijo nabiral, križ pa z moje strani prestavljen na enega od naslednjih datumov:

16 ali 17.03

ali še boljše po enakonočju:

23 ali 24.03

Če pa se ga kdo že v nedeljo loti pa :worship:

gody...........takrat pa se še mogoče jaz prebudim in prilezem iz zimskega spanja.... :krneki: :krneki: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se bom pa še jaz malo hvalil (dobro blago se samo hvali ) :whistle:

SMOT 2001

Tale SMOT v takšni obliki na žalost ni več mogoča. :cry: No, odpeljati se da, ampak žigov ni več mogoče dobiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale SMOT v takšni obliki na žalost ni več mogoča. :cry: No, odpeljati se da, ampak žigov ni več mogoče dobiti.

.., tako da ostane samo slika. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko km. A tole osmico misliš naskočit kar v enem dnevu :devil:

Ja, mislim da bo šlo brez večjih težav, bo pa kar dolga. :whistle:

Štirje postanki za tankat bojo zadostovali pa mogoče kakšno kavo sproti. :whistle:

Samo na malo toplejše vreme počakam. Zjutraj mora biti nad 15 , torej verjetno nekje maja. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tuki gres tudi po makadamu...

Če ni zelo slab, me tudi ne moti in če ni preveč km. Verjetrno kje na dolenjskem predvidevam. :unsure:

No saj se da tudi kak ovinek napravit. :whistle:

Važno je, da je 8 :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni zelo slab, me tudi ne moti in če ni preveč km. Verjetrno kje na dolenjskem predvidevam. :unsure:

No saj se da tudi kak ovinek napravit. :whistle:

Važno je, da je 8 :krneki:

jaz bi prespal... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa ene 300 km preveč za en dan. Vem, da je fora ravno v tem, da narediš osmico v enem dnevu, ampak 1000 km izven avtocest je pa kar malo... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imaš kaj posebnega v mislih :naughty:

Smo že v letih pa moram imet kakšno masažo vmes... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa ene 300 km preveč za en dan. Vem, da je fora ravno v tem, da narediš osmico v enem dnevu, ampak 1000 km izven avtocest je pa kar malo... :alien1:

Ja km je kar precej. Ob izdelavi rute, mi program javi nekaj čez 14 ur vožnje, kar v praksi pomeni cca 16 ur vsega skupaj, če bom malo stal.

Odhod planiram zelo zgodaj zjutraj, recimo ob 4.00 ali 4.30 najkasneje in bi potem moral biti tam do 21.00 - 22.00 najkasneje doma.

Do sedaj sem naredil brez problema že cca 850 km v enem dnevu in mislim, da bo tudi tu šlo OK. Edino prave temperature si želim, ker nebi rad bil zjutraj oblečen ko sibirski medved opoldne popolnoma moker in zvečer spet zmrzoval.

Sama ruta, se bo verjetno še spremenila a bistvo mora ostati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja km je kar precej. Ob izdelavi rute, mi program javi nekaj čez 14 ur vožnje, kar v praksi pomeni cca 16 ur vsega skupaj, če bom malo stal.

Odhod planiram zelo zgodaj zjutraj, recimo ob 4.00 ali 4.30 najkasneje in bi potem moral biti tam do 21.00 - 22.00 najkasneje doma.

Do sedaj sem naredil brez problema že cca 850 km v enem dnevu in mislim, da bo tudi tu šlo OK. Edino prave temperature si želim, ker nebi rad bil zjutraj oblečen ko sibirski medved opoldne popolnoma moker in zvečer spet zmrzoval.

Sama ruta, se bo verjetno še spremenila a bistvo mora ostati.

kdaj greš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni zelo slab, me tudi ne moti in če ni preveč km. Verjetrno kje na dolenjskem predvidevam. :unsure:

med Ribnici in Il. Bistrico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj greš?

Čimprej, pogoj so jutranje temperature tam 14 - 15 stopinj plusa

med Ribnici in Il. Bistrico

No to pa ni kake sile, lahko pa tudi ovink nardim, odvisno od volje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!