Skoči na vsebino

Kaj bomo pa pozimi delal'?...


moto rider

Priporočene objave

Ko zmrzne mamo vsako soboto eno tako ligo v hokeju čist neprofi sami modeli,k glih za glih drsat znamo.Pa če je kdo zainteresiran bi nam prav prišlo ene 3-je ker je drsališče tapravo.Drsa se na Jesenicah(zibelka slo hokeja) samo ne v dvorani ampak ma ena gospa drsališče in brunarico.Dobivamo se v sobotah zvečer od 18h do20h,pride pa 7000sit.Tako da pride na enga ene 300 sit.

Pa sankanje izpod Storžca,tudi nočno.Zvečer gor v domu žurka,ponoči pa dol.Naglavna svetilka obvezna,pa dobri gojzarji tud. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol te pa vsa premražena oralno zadovolji smile.gif

ob tem pa upaš da si zjutraj ni vtaknila proteze v usta..

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snežaka,pa bunker.pa brata moram spet omavžat(bom kr oba!!! :grim )

MOgoče grem celo skijat!!MOGOČE(beri:močno dvomim B) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej neke vrste everGREEN, če pravilno sklepam?

Jasna stvar! :grim everGREEN, ki nikakor ni za GREENhorne. :grim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-pil, malo bordal

B-samo pil

C-veliko bordal in veliko pil

D-pred novim letom nabavil ene 10 štek cigaret ker se potem podražijo :BUA:

E-nekje vmes si bom še nekaj polomil ker pri meni brez poškodb čez zimo ne gre. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej neke vrste everGREEN, če pravilno sklepam?

Tvoja sposobnost zapažanja je fenomenalna !

Tako nekako je Broj jedan pohvalil Grunfa, ko je ta komentiral popoln razpad motorja na prafaktorje z besedami : Čini mi se, da ova mašina neče više dugo da radi.

:kva2: :kva2: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začel se bom pripravljati na smučanje, to pa pomeni, da si moram nabrati kar nekaj kondicije, kajti sedaj je moja kondicija na ničli, ko pa bo slabo vreme pa bom težil na motosvetu

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a.) smučala

b.) badminton

c.) smučala

d.) plesi

e.) smučala

f.) služba

g.) smučala

h.) smučala

i.) smučala

.

.

.

.

.

.

tako nekako........

A plešeš? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, no, pozimi pa se mo carkljal, anede.... :blush:

Avto morm kupt...a kdo ve za kakšnega peugeota 307 SW :whistle:

Vem za belega golfa!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa upam da bo velik snega letos...da bom mal bildov k že cel let nism.Letos bo bl zajeban k je sosed živo mejo postavu tm k smo se lani metal sneg na njegovo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ker se pozimi pač ne bom vozil z motorjem, bo zato več časa za varčevanje (bencin je drag) čez zimo. Fajn bi bilo da končno naredim še ta zadnji izpit in diplomo do pomladi ker ko se bo segrelo mi po po mislih bliskal zoprt le še motor. Poleg tega pa malo razmišlam o tem kako n+bi naredil svojo lastno več ali manj amatersko internetno stran, nekoliko bolj motoristično navdahnjeno, ker naj bi se našel tudi kak lastnoi sproduciran alayoutube movie itd... Skratka pestro vendar za vse to zna biti zima prekratka. Je pa dobro, da mi po zaradi tega vsaj prej minila zima in bom tako lažje dočakal novo še slastnejšo moto sezono. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U sezoni sem bl mal km naredu, zdaj sem se pa spomnu da se bom v garaži na motor usedu še prej bom pred njega dal ventilator ki sem ga polet uporablu za hlajenje in naredu še nekaj kilometrov z vetrom vlaseh brez bojazni da bi me policaj ustavu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U sezoni sem bl mal km naredu, zdaj sem se pa spomnu da se bom v garaži na motor usedu še prej bom pred njega dal ventilator ki sem ga polet uporablu za hlajenje in naredu še nekaj kilometrov z vetrom vlaseh brez bojazni da bi me policaj ustavu :slap:

Pa dobro se obleči, da se ne boš prehladil!!! :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!