Skoči na vsebino

Kaj bomo pa pozimi delal'?...


moto rider

Priporočene objave

Kaj bom delal pozimi? Ko je mraz, gledam na PC-ju slike s poletnih potepanj in cedim sline... Še štiri dni, pa se bo začela koledarska zima, snega pa še ni. :( Sem rekel, da bomo za Božič delali snežaka na zelenici, zdaj pa tako vreme. Eh, bom pa s Partizanke pripeljal dve hladilni torbi snega za snežaka. Naj imajo otroci veselje... Kar rečem, to storim. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem bom šparal (nič po neumosti zapravljal). eurote na kupček dajal.

Ja, kar dobro kaže s to Grčijo, enega dobrega jurja sem že našparal. :)

Pa moji nisem še nič povedal, kaj imam v načrtu, hehe :D .

MITHOS, HERE I COME :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom očitno nesmučala, pa nedrsala, pa nesankala.......... bom več ali manj doma, pa jedla bom in trebuh mi bo rastel :OK: :OK: :glare: .)

Ja Ja "nasankala" si že, trebuh pa ti tudi ne raste od hrane! :OK:

Je že vredu, ti držim pesti!!

Lahko pa štrikaš in kvačkaš, kapice in nogavičke... :) tako kot se za bodoče mamice spodobi.

Kvačkat ne znam, štrikat pa.

Te lahko naučim. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mel namen čez zimo malo po malo motor porihtat tak kot bi bil najbol po mojem okusu. Pa sn bil neučakan pa že skor vse naredo samo še gume morn menjat ker sn pusto to za konec pa spredno šipo spremenit. Tak da očitno se bom dolgočaso čez zimo...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom očitno nesmučala, pa nedrsala, pa nesankala.......... bom več ali manj doma, pa jedla bom in trebuh mi bo rastel :OK: :OK: :glare: .)

Potem pa pride pred porodna depresija, pa porodna depresija in na koncu še po porodna depresija! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa pride pred porodna depresija, pa porodna depresija in na koncu še po porodna depresija! :worship:

hvala za tolažbo :headbang: najboljše, da se že zdej ustrelim :headbang:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom očitno nesmučala, pa nedrsala, pa nesankala.......... bom več ali manj doma, pa jedla bom in trebuh mi bo rastel :OK: :OK: :glare: .)

Enake probleme ma moja.....zato bom pa jaz mal več smučal pa sankal, za drsanje bom pa še mal premislu....od maja naprej pa ne vem kaj bom delal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom očitno nesmučala, pa nedrsala, pa nesankala.......... bom več ali manj doma, pa jedla bom in trebuh mi bo rastel :OK: :OK: :glare: .)

Ej men bo tut trebuh rastu...sam iz drugih razlogov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!