Skoči na vsebino

Katera vrsta motorjev vam je najbolj pri srcu ?


vrho1679

Priporočene objave

Jaz imam drugacne kriterije:

-polomljeni

-nepolomljeni

lp DTW

A ti tud.

Drugač pa kot je napisal MotoRossi

vse s čim se dobr pelje skoz ovinek. :D

Razn čoperja.Za pogledat je lep ,drugač pa..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno najbolj odgovarja kompromis med športno im udobno vožnjo, zato imam najraje sporttouring motorje. Bi pa včasih z veseljem zapeljal tudi kakega 996 ali RRR. Choperje sem že prebolel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam drugacne kriterije:

-polomljeni

-nepolomljeni

lp DTW

In kateri ti bolj odgovarja :roll: :?: :twisted:

.......nepolomljeni :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm... men so sport-tourerji :arrow: SV650S, CB600S; tud naked :arrow: Monster, V Raptor,... 8)

Lepa zbirka Chris. Tudi moj naslednji bo sigurno spet touring in najverjetneje spet Hornet.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam drugacne kriterije:

-polomljeni

-nepolomljeni

lp DTW

In kateri ti bolj odgovarja :roll: :?: :twisted:

.......nepolomljeni :oops:

.......mentudpress :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno najbolj odgovarja kompromis med športno im udobno vožnjo, zato imam najraje sporttouring motorje. Bi pa včasih z veseljem zapeljal tudi kakega 996 ali RRR. Choperje sem že prebolel.

A je fejst bulel!! :evil: :D :D

Enduro-tourer je zakon k odviješ z glavne ceste na potovanju se komot po kakem makadamu pripelješ do kake lepe osamljene plažice za kopanje, kak piknik ali pa še kaj več!!! :D :oops:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je tud vse ušeč razen kroma 8)

SM je zakon - si ga bom kupu za zraven cbr :roll: (če verjameš :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm... men so sport-tourerji :arrow: SV650S, CB600S; tud naked :arrow: Monster, V Raptor,... 8)

Lepa zbirka Chris. Tudi moj naslednji bo sigurno spet touring in najverjetneje spet Hornet.

lp DTW

Hornet naked al z masko??? ceprov, Dreamer je imel Hornetko, pa ni bil kej prevec zadovoln z njo... :roll: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm....vse kar lepo ropota pa da ni kroma zraven..se pravi HARD ENDURO.sej veste kako to rohni:):):)od drugih kaksen sport turer/naked(monster,zr-7,banditN)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supermoto vsekakor, morte probat enkrat. :lol:

A boš dal en krog? :lol:

nahitropovedano---> sej je isto kot enduro, sam da ga lahko zalagaš do balance :roll: (no ja sej kroslo tud lahko :oops: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hornet naked al z masko??? ceprov, Dreamer je imel Hornetko, pa ni bil kej prevec zadovoln z njo...  :roll:  :oops:

Brez maske, imel pa sem majhno sipo nad lucjo. Od zacetka mi sicer ni bila najbolj vsec, sem se pa nanjo navadil. Zakaj Dreamer ni bil zadovoljen, ne vem. Meni je odgovarjal, po moci, vodljivosti, udobnosti in pa tudi izgledu.

Edina pomanjkljivost je bila premehke vilice. Sem pa cital, da bi pri novem modelu to naj bilo odpravljeno.

lp DTW :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!