Skoči na vsebino

Katera vrsta motorjev vam je najbolj pri srcu ?


vrho1679

Priporočene objave

  • 4 let pozneje...

Verjetno spadaš v kategorijo Enduro.. :)

med kleje, xtejke in taka jajca pa res ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se rad peljem daleč na komot, ker si želim gdaj tudi segret koleno na asfaltu, ker se rad peljem tudi po makadamu in hosti, itd, sem sklenil, da bom v naslednjem življenju bolj priden in bom zase bolje poskrbel, tako da si bom lahko za vsako zvrst privoščil po en moped ... :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se rad peljem daleč na komot, ker si želim gdaj tudi segret koleno na asfaltu, ker se rad peljem tudi po makadamu in hosti, itd, sem sklenil, da bom v naslednjem življenju bolj priden in bom zase bolje poskrbel, tako da si bom lahko za vsako zvrst privoščil po en moped ... :worship: :worship: :worship:

POČAS ŽIV,kar bo-bo vtem življenju v drugem te bodo angelčki vozil,al pa :devil: :devil: :devil: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Ker se rad peljem daleč na komot, ker si želim gdaj tudi segret koleno na asfaltu, ker se rad peljem tudi po makadamu in hosti, itd, sem sklenil, da bom v naslednjem življenju bolj priden in bom zase bolje poskrbel, tako da si bom lahko za vsako zvrst privoščil po en moped ... :worship: :worship: :worship:

Jaz sem pa to že daj zrihtal, zato mam endurca :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora, komot more bit, V mašina- kot Victory :OK: , pa da lahk na šodru parkiram :kva2:

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I absolutly agree :worship: :worship: :worship: :worship:

absolutely se napiše....drugač pa ja SS-poleti, HE- pozimi in v dežu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!