Skoči na vsebino

Katera vrsta motorjev vam je najbolj pri srcu ?


vrho1679

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Letos sem si po dolgem casu spet nabavil motor in to sele septembra,ko za voznjo niso vec lepi pogoji ampak me to ni ustavilo in sem ga sele pred kratkim dal pocivat Moj stalni je bil le moped Letnik 75 ki dela kot urca :whistle: Motor pac izberes

glede stila zivjlenja..Ne morem si predstavljat,da bi bila zame kaka cesta,ki je ne bi mogel prevoziti zato sem kupil endurota Kawa klr 600 :yes: Upam,da se bova razumela??'

Slikca od mopeda

post-3091-1196064388_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dolga potovanja po asvaltu je zakon sportturer s kardanom, za dolga potovanja tudi po tudi slabših cestah - enduroturer. Bi pa imel na vsakem 40 l tank. Čoperji so cartik ampak za moj način vožnje ne. Sportaka je fajn zakurit na Golico, težko na 1000 km giro/dan. Hard enduro mi ni nikoli ležal, ker preveč pazim na strojčke. Vse je odvisno od tega, kaj kdo hoče z motorčkom delat in za kaj ga uporabljat. Fajn, da smo si različni. Ni dolgčas. :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...naked z nekaj vetrne zaščite ala Z1000, FZ1S, CB1000R, Monster S2R/S4R... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakedi so vredu, najbol so mi pa všeč streetfighter predelave-mam tud sam eno v načrtu-tak taprav huligan motorčič bo :evilgrin: ...

Kej starejšga je tud zabavno za nedeljsko fjakanje po lokalnih cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem sicer sa Supersport, sam kaj k to ni lih za 2, kje da še kak kufer gor obesiš. Moj sanjski motor je Suzuki GSX-R K6 vsaj 750 če ne 1000 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supersport, Supermoto in Hard enduro :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot pri izboru za naj motor leta, tako tudi tukaj ni chopperjev in predelav. Motosvetovci pač ignorirajo velik procent motoristične populacije.

Sicer, jaz sem za predelave: chopper, bober, streetfighter, rat, cafe racer.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot pri izboru za naj motor leta, tako tudi tukaj ni chopperjev in predelav. Motosvetovci pač ignorirajo velik procent motoristične populacije.

Sicer, jaz sem za predelave: chopper, bober, streetfighter, rat, cafe racer.......

Tourer???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!