Skoči na vsebino

Madzarska: porocilo Pupe in Ica


Gregs

Priporočene objave

Pozdravljena!

Dajta napisat, kaj hudica sta sploh delala na Madzarskem, pa kako je bilo. Razen tistega policaja ne vem nic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, pisi tudi ti.

Pupa bo itak napisala, da tisto ni res, da se ni nic zgodilo.

Napisi se ti svojo resnico, da imamo se mi voayerji kaj od tega

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgodilo se itak ni nic.motor cel,midva cela,sotor cel,madzarska tudi se stoji,budimpeste nisva razdejala,policaja se zivita...aja nekaj,se je zgodilo.zadnjo gumo mi je pojedlo,kot puter na soncu.

drugace je bilo pa zelo ok,dober plac,dobra muzka,hrana boljsa,kot smo navajeni,cene zeeeelo ok,sam veter jebe pa 100/uro.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry fantje in dekleta, ampak do danes res nisem imela casa, da bi napisala. Bom pa danes na dolgo in široko, pa se bo dalo pod aktualno, porocilo iz zbora.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste lahko samo fous,ker niste sli zraven.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiste, ki mislite, da Pupa samo piše poste, da si zvezdice nabira, si pojdite pogledati pod aktualno - dogajanje porocilo iz zbora, pa mogoce tudi prejšnja, ki sem jih napisala.

Ko boste pa vsi pametnjakovici tokliko zavzeti, pa pisali tudi vi kaj vec na motosvetu, kot so samo posti, se pa zbunite nad mano, zakaj toliko postov pišem.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, porocilo je kar dobro-zelo dobro, da te ne razocaram. Ugotavljam da je bilo kar pestro, ne gre mi pa u glavo zakva si izpustila nekaj kilometrov, kjer se je ocitno dogajalo nekaj zelo zanimivega.

By zohi

Edited by - zohi on 29/06/2001 02:39:39

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj v vednost in ravnanje, da se Pupi ne bo prevec fino zdelo, sem tudi jaz poslal porocilo o dogajanju v Eko Selu na zboru Demons MC.

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ko boste pa vsi pametnjakovici tokliko zavzeti, pa pisali tudi vi kaj vec na motosvetu, kot so samo posti, se pa zbunite nad mano, zakaj toliko postov pišem.

kisses

Pupa

Pupa, cestitam za vloženo delo, ne samo v forumu ampak tudi drugje v motosvetu. A lahko tudi jaz kaj napišem, da bom lahko pol ful postal in nabiral generalske zvezdice??

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thja, Hotschko pravzaprav lahko.

Ker sva z Ice-om cel vikend delala v Lendavi, ne bi bilo pošteno, ce narediva porocilo o zboru. Lahko ga pa ti napišeš.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Thja, Hotschko pravzaprav lahko.

Ker sva z Ice-om cel vikend delala v Lendavi, ne bi bilo pošteno, ce narediva porocilo o zboru. Lahko ga pa ti napišeš.

kisses

Pupa

Zdaj si pa me, ker prav vsega se pa ne spomnim. Smo ga pa z ORTO BAR-ovci tulk sral, da je blo res kul. Naj povem le to, da je naš prijatelj Jemz Hetfild ujel zlati kondom. Kaj je sledilo, si pa lahko sami predtsvljate.

hotschko

Edited by - hotschko on 01/07/2001 22:03:58

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep.pa se pol ure je tarnal in spraseval,ce je res zvisel.pol smo mu pa povedal,kje imajo garderobo.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!