Skoči na vsebino

proge supermoto, minimoto


goku

Priporočene objave

kje vse se da trenirat tu pri nas

hajdoše

lucija

še kaj obstaja

prakplatz

Se da zmenit v luciji za kak treninig al ja pa kolk SITov

pa tak

Lucija je zaprta za treninge zaradi Rent-a-Go-Kart in zaradi sosedov, ki ne prenesejo hrupa in kličejo policijo če ni prijavljenih treningov ali dirke na Občini :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hajdoše samo med tednom in v soboto.

Ful uredu je v Poreču, baje tudi poceni, pa še morje je blizu. Da se trenirat tudi Celju oz. Ljubečni na poligunu ampak najprej moreš preverit njihove termini so zelo zasedeni. Ali pa v Italiji, maš precej več možnosti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med Novim gradom in Porečom je na levi strani karting steza. Možno je trenirati vmes med rento, plačuje pa se za cel dan 120 kun. Žal se ne da zakupiti steze za kaj več ker renta tam krasno nese jajca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Sem videl na sporedu supermoto dirk, da bo tud na Brniku. Kdaj jo bojo pa zacel gradit?

Dirko bo organiziral gospod Sitar, ki progo že ima v neposrednji bližini letališke steze. Proga trenutno služi le za motokros dirke vendar je g. Sitar obljubil, da bo položil še nekaj metrov asfalta, da bo omogočeno trenirati in dirkati tudi klasam kot so minimoto, skuter in supermoto.

BTW: Rok Sitar bo letos vozil supermoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pr supermotu bojo mel tok velike skakalnice? :blink:

To mi je pa cudn. A bojo asfalt polozil tam med kros progo pa letaliscem?

Boljs bi blo da bi ble te stvari mal locene. Sej platza je dost tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, to nebi ble tavelike skakalnice. Supermoto je pač panoga, ki se vozi v kombinaciji asfalta in peska, proda.... G. Sitar pa bo že tako naredil, da bodo še vedno lahko dirkali kros, in upam da po novem tudi mi

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je Sitar tvoj sponzor k ga tako spostljivo naslavljas?

Ja super bo k bo na brniku tko kt en moto park? Ze v prejsnjo k sem se peljal proti progi sem razmisljal zakaj ne bi bla na tablah za brnik ob cestah narisana krosla namesto letala. :OK:

Mal cudn bi blo ce bi se na isti progi srecavali dve moto panogi. Men je taka proga kt je zdej prov vsec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje v Italiji se da kej potrenirat in ali so dnevi kej določeni? Tlele bližje meji sm mislu!

Js vem, da v Avstriji Hartberg imajo špica stezo, samo supermoto lahko voz samo ob torkih in četrtkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje v Italiji se da kej potrenirat in ali so dnevi kej določeni? Tlele bližje meji sm mislu!

Js vem, da v Avstriji Hartberg imajo špica stezo, samo supermoto lahko voz samo ob torkih in četrtkih.

V Jesolu se baje da trenirat vsak ponedeljek. Steza mislim da je nekje pri Benetkah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni sponzor, ga pa spoštujem.

Jaz ga spoštujem nekoliko manj :hmm: , gume s katerimi je Beno osvojil naslov prvaka, je zaračunal dvojno :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga spoštujem nekoliko manj :hmm: , gume s katerimi je Beno osvojil naslov prvaka, je zaračunal dvojno :BUA: :BUA:

Ojej, to pa ni bla kej preveč lepa poteza :hmm:

No, mi nismo mel nikol kakšnih takšnih neprijetnih izkušenj z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Jesolu se baje da trenirat vsak ponedeljek. Steza mislim da je nekje pri Benetkah....

Kako se pa da preveriti tole, jaz bi pa z Benotom enkrat probal it v Jesolo s skuterjem. A je to tista proga kjer je zraven boksov živalski vrt :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se pa da preveriti tole, jaz bi pa z Benotom enkrat probal it v Jesolo s skuterjem. A je to tista proga kjer je zraven boksov živalski vrt :?

Lipniki tkole bom reku: Mi se menimo, da bi šli v Jesolo ta ponedeljek ko je praznik. Zdej nam more samo še Hlad povedat oz. poklicat dol, če oni ta ponedeljek delajo. In če bomo šli, ti sporočim magari na PM pa gremo lahko skupaj.

PS: drugače pa še nisem bil v jesolu tko da ne morem rečt, a je tam ZOO al ni :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je taprava proga :OK: Klele sem že vozu dirko Alpe Adrija, pa Beno tudi :P samo takrat, je bil še hudo zelen :naughty: ja semle moremo enkrat trenirat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej ne vem če je ravno živalski vrt :? samo, na koncu boksov so se takrat za eno ograjo pasle ene živali, ki v ta konec Italije naravno sigurno ne pašejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih zadnjih informacijah se v Jesolu ne da več vozit SM, včasih je bil ponedeljek rezerviran za SM, tokrat pa ko smo spraševali ni blo mogoče vozit in baje da tudi v bodoče nebo več mogoče....

Poizvedte še vi, ker pista je res taprava, posebno pa za testiranje amortizacije....

Če se vam bo uspelo približat času 54.11s imate hiter motor in dobro nastavitev šasije... :grupni:.... GOOD LUCK...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih zadnjih informacijah se v Jesolu ne da več vozit SM, včasih je bil ponedeljek rezerviran za SM, tokrat pa ko smo spraševali ni blo mogoče vozit in baje da tudi v bodoče nebo več mogoče....

Poizvedte še vi, ker pista je res taprava, posebno pa za testiranje amortizacije....

Če se vam bo uspelo približat času 54.11s imate hiter motor in dobro nastavitev šasije... :grupni:.... GOOD LUCK...

Hvala za inf. Gidl. Škoda, če se ne bo mogoče več vozit, pa glih zdej ko gremo v Europo :angry:

Se bomo še mal pozanimal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje se bo naslednji mesec ze zacela gradit supermoto proga na Brniku. Del bo res segal na motokros progo, ampak se bomo vseeno lahko vozil istocasno. To se izvedel vceraj na Brniku k sem se fural.

Samo prodajam kar sem kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!