Skoči na vsebino

TOMOS MINI GP 2007


abn

Priporočene objave

idealno vozilo za podmladek v chd.V kratkem bomo predstavili tudi fotografije vozila :D

A to mini dirt bike???? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagotovo bo veliko zanimanja deležno naše novo konceptno vozilo v klasi mini GP s tovarniško oznako T 1. Premierno bomo namreč predstavili novi mali dirkalnik, ki smo ga razvili skupaj z dirkalnim timom Capirossi Safety School, namenjenega tekmovalnemu prvenstvu kategorije v nastajanju. Podobna vozila že obstajajo in sicer španski Metrakit in francoski Conti, ki že uspešno tržijo omenjeno vozilo. T 1 je pomanjšana verzija GP-ja z dvotaktnim, vodno hlajenim agregatom s 75 ccm, šestimi prestavami in obilico konjskih moči. Vse komoponente so visoko tehnološko razvite; celoten okvir in nihajna vilica sta iz aluminija. Vozilo T1 je narejeno v razvojnih oddelkih Tomosa. Z omenjenim vozilom želimo v sodelovanju s partnerji vpeljati tekmovanje za državno prvenstvo. :D cena bo znana po sejmu.Slike sledijo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cool, prijavljam sina :OK: je starost 3,3 meseca dovolj za junior klaso? :naughty:

ne resno, fajn, to bo zanimivo za gledat in upam sodelovat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi bilo prav da slike objavimo slike pred sejmom v Milanu....potem pa vsekakor..tudi tiste ko se je zadeva še razvijala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sm pred 6imi leti se kot 16-letni smrkuc pisaril na tomos z idejami, in gnjavu da ze naredte enga cestaka (oziroma dva - 50 in 125 cc, oboje 2T), enga supermotota in hard enduro ki neb bli za casom, me pa noben ni jebu 5-posto... O:-)

sej sm bil smrkuc. in omejen z materialom. ampak ideje sm pa mel za svojo starost. pa se jih mam. 5x hujse. B) ampak obzorja in pogoji se sirijo, in tokrat jih bom raj porabu za diplomsko nalogo - pr njej me bo vsaj kdo poslusu. :grim

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem omejen z materialom. :)

mam par malo manj vesoljskih idej, ti jih bom sporocil na PM, pa mi bos povedu svoje mnenje o tem.. ;)

sam da poiscem skice... ;)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk cicimicijev?

mislim, da 70 ?

Prazne obljube?

jst sem jih že v revijah vidu - mogoče se da poskenirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, v trafiki sm dobu v roke motorista, not pise naj bi 70kubicni (minarellijev?) agregat stisnu 20 konjev, in pognal zadevco nekje do 180 kmh. je to res, al spet "nekdo" govori neki na pamet, tako kot glede okvirja, za katerega pise da je cevni, je pa iz slike lepo razvidno, da gre za (zelo lep) kos litine? kolk vem, tako besedicenje neb bil prvi primer.. :) vec nisem uspel prebrat, ker mi je prodajalka iztrgala revijo iz rok. mogoce neb smel rect da ne mislim dat jurja za njo ce mam vse na netu, pa da je edina revija k jo vcasih kupim MotoSi.. :D

oblika je nuora, pohvale! :worship: vse ostalo bomo videli ko preide v serijsko proizvodnjo.

se slika (konstruktorji in vsi ostali Tomosovci, ne bit jezn ce se je pred predstavitvijo znasla v javnosti, ampak zadeva je v javnosti tezko pricakovana, in itak jo je ze Motorist spravil ven): :wub:

post-1466-1163402576_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v reviji je skica, prilagam pa slike :photo:

***************

Fotografije so bile na zahtevo avtorja fotografij zaradi kršitve avtorskih pravic odstranjene.

***************

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je kr nasmejal ko sm ga vidu.. :wub:

...kaka moznost za testno voznjo? :D pridem v koper, na grobnik, ni vazno kam... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ja, vsec mi je tudi, da gre razvoj v smeri iz dirkalnika v civilno vozilo, in ne obratno.. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!