Skoči na vsebino

LENDAVA - DEŽ - PETEK


bajkerca

Priporočene objave

V tem primeru boste mokri in svinjski :lol: :lol:

Ice bo menda tam, vam bo lahko pomagal s svojim ultimativnim pomirjevalom - "trpi!". :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nic menda - ziher! in ne pridem s pixno....in sotor moram tudi postaviti.kje je torej problem? :roll: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce bo res dez v petek in nas bo scalo celo pot do Lendave in bomo mogli sotore v dreku postavljat?  :puppydogeyes: ?

si boš vsaj zapomnila ta zbor! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Sej ne bo dežja. Dostkrat so se zmotil, zakaj nebi še zdej narobe povedal. Jaz grem pa če špičaste prekle dol padajo. Treba je bit optimist!!! 8) 8) 8) Prosim, ne dežja :roll:

Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si boš vsaj zapomnila ta zbor!  :lol:

Najbol sm si Lendavo lani zapomnla, k me je celo pot do doma pralo, tak da mi niti dezni kombinezon ni mogu več pomagat. In mi ni blo čist nič fjan, in si tega letos sploh ne želim. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok... meni je očitno malo v vodo padu moj prevoz... pa me zanima, če gre kdo v petek v Lendavo.... da ima prosto... lahko tudi z avtom.

lahko kontaktiramo tudi preko maila..... ali pa kar tu!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok... meni je očitno malo v vodo padu moj prevoz... pa me zanima, če gre kdo v petek v Lendavo.... da ima prosto... lahko tudi z avtom.

lahko kontaktiramo tudi preko maila..... ali pa kar tu!!

Moja malenkost gre iz LJ v petek okol 9h...

Še enga bi nejbrž lahko še stlačli nekam... grem z avtom.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si boš vsaj zapomnila ta zbor!  :lol:

Najbol sm si Lendavo lani zapomnla, k me je celo pot do doma pralo, tak da mi niti dezni kombinezon ni mogu več pomagat. In mi ni blo čist nič fjan, in si tega letos sploh ne želim. :?

To je pa zato ker si šla prekmalu nazaj,če bi počakala kako uro bi že sonce sijalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si boš vsaj zapomnila ta zbor!  :lol:

Najbol sm si Lendavo lani zapomnla, k me je celo pot do doma pralo, tak da mi niti dezni kombinezon ni mogu več pomagat. In mi ni blo čist nič fjan, in si tega letos sploh ne želim. :?

Lani bi morala kasneje domov, ko je nehalo deževat, sicer je pa za soboto in nedeljo napovedano lepo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste vi neki novi motoristi iz cukra al kaj !!??? Bojite se dežja kot bi bili !!! Predlagam da si kupte avte pa boste lepo suhi in celi ce ne se stopite !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si boš vsaj zapomnila ta zbor!  :lol:

Najbol sm si Lendavo lani zapomnla, k me je celo pot do doma pralo, tak da mi niti dezni kombinezon ni mogu več pomagat. In mi ni blo čist nič fjan, in si tega letos sploh ne želim. :?

HVALA ENAKO! THE SAME PROBLEM, ANOTHER OCCASSION! :evil: :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste vi neki novi motoristi iz cukra al kaj !!??? Bojite se dežja kot bi bili !!! Predlagam da si kupte avte pa boste lepo suhi in celi ce ne se stopite !!

Yes, Udi, to! Tako se govori! A ti drugač kej antigripina s sabo nosiš, da se ne prehladiš, al ti voda tok dobr dene??? :wink: :lol:

LP HHV

(ObveznoAspirinSSaboPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, z moje strani je zadeva odločena, pravzaprav je odločila nežnejša polovica. Greva jutri! Danes pa prej iz službe pa mal po nakupih, da pozabim na svojo žalost, ker bom zamudu prvi dan žurke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, z moje strani je zadeva odločena, pravzaprav je odločila nežnejša polovica. Greva jutri!

Jaz tudi očitno, ker noče in noče nehat padat -- sej, če se pa zlije, grem pa še dans - sam dvomim :cry: :cry:

Kdo gre jutri dopoldne in kdaj štartate :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a veste da dez pada... :shock: :twisted: :P ... (hecamsenomoremzevahtimirkikajpisemdaminebokdozameruinupamdanistejeznikmimalpresledeknagaja :twisted: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, z moje strani je zadeva odločena, pravzaprav je odločila nežnejša polovica. Greva jutri! Danes pa prej iz službe pa mal po nakupih, da pozabim na svojo žalost, ker bom zamudu prvi dan žurke.

Pazi, da ne boš po nakupih še bolj žalosten, ko bo račun agromen. Upam, da je ta nežnejša stvarca bol pr ta skromnih. :twisted: :twisted:

Sploh se mi dež ne zdi tak problem boste ko pujski v blatu, usrani pa srečni. Bol me tale mraz s severa skrbi. Bomo šli polet smučat??!!

Žal me u Lendavi ne bo, ker se piflam doma za zadnji izpit, upam, da ne zaman. :?: :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!