Skoči na vsebino

PADOVA 2007


gizmOkak

Priporočene objave

A bi kdo od vas, ki greste v Padovo, bil tako dobra duša, pa bi mi prinesel [post=http://www.starlane.com/en_engear_engaged_gear_indicator_shift_light.htm]tole reč

http://www.starlane.com/en_engear_engaged_...shift_light.htm ?

Prosim na PM.

Se oddolžim:

:beer1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oi!

Je kdo, ki je ze bil dol zasledil, ce izpuhe tudi prodajajo ?

Da vem, ce naj zgubljam cas z iskanjem takega stanta ...

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oi!

Je kdo, ki je ze bil dol zasledil, ce izpuhe tudi prodajajo ?

Da vem, ce naj zgubljam cas z iskanjem takega stanta ...

Lp!

Flight

Ja bil dvakrat in imajo auspuhov koliokr hoces.Zanimivo prevladuje Akrapovic.Ja sosed se mogoce vidiva dol. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bil dvakrat in imajo auspuhov koliokr hoces.Zanimivo prevladuje Akrapovic.Ja sosed se mogoce vidiva dol. :evilgrin:

Tks, sosed! :worship:

Se dobr, da se lahko dopisujeva na forumu, ko sva tolk dalec narazen doma :evilgrin:

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola!

Prišli s Padove, kjer smo se imeli super. Videti je bilo kar nekaj zanimivih stvari, predvsem motorjev. Slike bom kmalu dal v album. Eno večjih doživetij zame tu v Padovi, je bilo srečanje z Giancarlom Falappo. Za tiste, ki ne vedo, Falappa je bil dolga leta Ducatijev voznik svetovnega ranga v klasi SBK!

Spodaj tudi nekaj slik iz utrinka z srečanjem z njim in utrinkov z dirk, kjer je vozil Giancarlo Falappa :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

SBK 92

WM-Endstand

Pos. Fahrer Punkte

1. Polen, D. (Ducati) 371

2. Roche, R. (Ducati) 336

3. Phillis, R. (Kawasaki) 289

4. Falappa, G. (Ducati) 279

5. Pirovano, F. (Yamaha) 278

post-2044-1200776932_thumb.jpg

post-2044-1200776943_thumb.jpg

post-2044-1200777022_thumb.jpg

post-2044-1200777043_thumb.jpg

post-2044-1200777051.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure007 ampak to ni še nič... Koršiča Farota in mojo malenkost je Carl Fogarty vozil po pisti s posebaj prirejenim Ducatijem!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj naj rečem,tale Padova je vsaj jaz tako mislim vsako leto slabše organizirana.Po tokih letih organiziranja,bi pa že lahko naredili kaj z parkplacom saj,ko smo se vozili okoli sejma sem opazil kar nekaj parkirišč,ki so bila zaprta in prazna.Kar nekaj motorjev se ponavlja že par let sploh sem bil pa razočaran nad OCC,ki so se čisto po ameriško skomercializiral do konca.Drugač pa pivo po 4 evre 4 deci hod dog 5 evrov pa smeti,da te srat prime.So bile pa tete na motorjih spet razred zase.Vem,da drugo lete ne grem sigurno,bi pa šel v Minchen,ki pa je mislim,da čez 14 dni.Pravijo,da je noro. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure007 ampak to ni še nič... Koršiča Farota in mojo malenkost je Carl Fogarty vozil po pisti s posebaj prirejenim Ducatijem!!! :naughty:

Jah kaj čmo, če pa legende vse skup držite .)

Sigurn si ga s šnopcem podkupu :whistle:

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj naj rečem,tale Padova je vsaj jaz tako mislim vsako leto slabše organizirana.Po tokih letih organiziranja,bi pa že lahko naredili kaj z parkplacom saj,ko smo se vozili okoli sejma sem opazil kar nekaj parkirišč,ki so bila zaprta in prazna.Kar nekaj motorjev se ponavlja že par let sploh sem bil pa razočaran nad OCC,ki so se čisto po ameriško skomercializiral do konca.Drugač pa pivo po 4 evre 4 deci hod dog 5 evrov pa smeti,da te srat prime.So bile pa tete na motorjih spet razred zase.Vem,da drugo lete ne grem sigurno,bi pa šel v Minchen,ki pa je mislim,da čez 14 dni.Pravijo,da je noro. :evilgrin:

Ja PADOVA je res kar neki,umazanija ,vse kar kupiš(hrana in pijača) pa drago ,po iskušnjah je Munchen res na višjem nivoju , samo kdaj pa je (datum) ,ker bomo novomeščani organizirali bus in gas

db

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Padove smo kar padli v Ljubljano! :yes:

Ni čudno, k' sem pa celo pot prespal... :naughty: :P

O hudiča, že enkrat prej sva se o "soku" dogovarjala, vmes sem bil malo odsoten, pa sva bila oba tam, pa se nisva videla, nč bom pa kr pir spil takoj, pa drugič ! :yea1:

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj naj rečem,tale Padova je vsaj jaz tako mislim vsako leto slabše organizirana.Po tokih letih organiziranja,bi pa že lahko naredili kaj z parkplacom saj,ko smo se vozili okoli sejma sem opazil kar nekaj parkirišč,ki so bila zaprta in prazna.Kar nekaj motorjev se ponavlja že par let sploh sem bil pa razočaran nad OCC,ki so se čisto po ameriško skomercializiral do konca.Drugač pa pivo po 4 evre 4 deci hod dog 5 evrov pa smeti,da te srat prime.So bile pa tete na motorjih spet razred zase.Vem,da drugo lete ne grem sigurno,bi pa šel v Minchen,ki pa je mislim,da čez 14 dni.Pravijo,da je noro. :evilgrin:

Po sedmih letih se ponovno odpravim v Padovo :yea1: (treba se je malo obleči...) :krneki: Vozim se okoli razstavnih prostorov in iščem, iščem,iščem... parkirni prostor namreč! Izgubim dobro uro :BUA: Nato, v vrsto za karte... gre še kar hitro :closedeyes: Končno - prihajam... .) Nato pa šok... Takšne gužve pa še ne :eek: počasi se prebijam (ampak zares zelo pooooočasi), iščem, brskam, premetavam in končno tudi nekaj najdem :worship: Cena je sicer ugodna, kvaliteta sprejemljiva - storitev pa katastrofalna...

Videla verjetno slabo polovico vsega kar je bilo na ogled. Ni se mi dalo več gužvat... Zuni pa tud nobenga sončka (v soboto, namreč), da bi si človek lepo v miru privoščil kakšno pivo... :cry: Zato sem jo urno ucvrla domov (z novo jakno).

Mislim, da se morajo teli italijančki še precej naučiti od nemcev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!