Skoči na vsebino

PADOVA 2007


gizmOkak

Priporočene objave

[attachmentid=86525]

To je bila zgodbica letos,ko je folk samo črnko slikov pa sta bjonde kr šle z motorja. :kva2:

Ohhhhh tu sm pa kr pozabil slikat tolk je bla dobra da se nisem spomnu na fotke, in bil sem prisoten ravno ko so se une dve spelale, ker jih ni res nihče šmirglal, huuuuudo, res makina chokolata :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni neumna stvar samo če ma ta avtobus gor wc.Mam slabe izkušnje iz leta 04 ko šofer ni hotel odpret wc-ja in smo ene 3 ure trpel na busu.Tako doživetje ne hvala. :BUA:

pa mislim de je wc gor, sej če ga pa nebo bo pa zihr ustavu ko se mu reče, ker če ne ga stuširmo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mislim de je wc gor, sej če ga pa nebo bo pa zihr ustavu ko se mu reče, ker če ne ga stuširmo :kva2:

Velesenjeni kolega Pervy je nekje tukaj že omenjal pripavo, ki jo izkušeni pivci in ljubitelji pira uporabljamo že leta in leta. Flaša fruca, fruc v kanal, flašo pa s sabo. Pa lahko šoferu samo fakiče kažeš. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velesenjeni kolega Pervy je nekje tukaj že omenjal pripavo, ki jo izkušeni pivci in ljubitelji pira uporabljamo že leta in leta. Flaša fruca, fruc v kanal, flašo pa s sabo. Pa lahko šoferu samo fakiče kažeš. B)

Kaj pa če je vrat od flaše premejhn. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če je vrat od flaše premejhn. :kva2:

vzameš teglc od kislih kumarc. sam tisti je pa men preplitek ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj pa če je vrat od flaše premejhn. :kva2:

:? Pol , ga not :BUA: zarineš,pa kr tako pusiš,do konca vožnje. :grim :blink: :P

:worship: :yea1: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelem v PADOVO 6 KOM Lahko se prijavite na moj PM Stroške si delimo !!!!! .)

prevozna varijanta - GRAND ESPACE :eek:

Peljem iz Rateč !!!

post-2638-1165665870.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je tudi ,da zrihtam prenočišče ,varijanta je neprofitna in prvih 6 ki se bodo prijavili gredo z menoj !!!

Obveznost je ,da si motorist in da si, pozitiven , .) prilagodljiv za druženje v skupini :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je tudi ,da zrihtam prenočišče ,varijanta je neprofitna in prvih 6 ki se bodo prijavili gredo z menoj !!!

Obveznost je ,da si motorist in da si, pozitiven , .) prilagodljiv za druženje v skupini :)

Pir maram,jem rad punce sam gledam(oženen)pa matorist sem pa še v Kran me pobereš.

Bomo vidl če se odločm. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj bi šli po tej poti !! Po dogovoru jo lahko spremenimo. :hmm:

KLIKNI NA DATOTEKO .)

Sam, ne se pozabit v Padovi ustavit... :devil:

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi iz goriškega konca se organizira prevoz v Padovo,organizirajo ga OK ridersi za člane in prijatelje bikerje,več informacij na njihovi spletni strani http://www.okriders.net/ .

Kolikor sem seznanjen,se prijave še zbirajo,cena prevoza iz Nove Gorice 3.500 sit, vstopnino se zbira na avtobusu,cca.10€

ODHOD 20.1.2007 ob 6h izpred Hit šport centra v Šempetru

Sam se sicer še nisem odločil,a verjetno se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem lansko leto sta šla dva busa v padovo v organizaciji ok riders!!!Kot sem slišal je blo kul!!! :OK: :OK: :OK:

Lansko leto nisem šel,,,,,,,,,ma letos ja pa treba pogledat!!!!!!!!!!!!!!!1 :OK: :OK: :OK:

Se vidimo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res smo sli predalec, hvala lepa ,da skrbis ,da se je vse dobro izteklo .) lahko te vzamemo s seboj da bos

prometne znake gledal !!!! :?

Eh, mal sem zleht, ne dvomim, da boste nasli pravo pot :grim ...

V oci mi padlo se toliko bolj, ker sem se letos s kolegom iz Verone prekregal al Bologna al Padova-grem takrat se spotoma do njega s kakim darilcem s sejma... :devil:

Pa sorry za :topic: !

LP!

Flight

Popravljeno . Popravil flight69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še moje slikce 2006, je kr kej za videt, grem 100%!

Jebemti kr nisem mogu stran od TNT!

What a bike!!! :wub: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, mal sem zleht, ne dvomim, da boste nasli pravo pot :grim ...

V oci mi padlo se toliko bolj, ker sem se letos s kolegom iz Verone prekregal al Bologna al Padova-grem takrat se spotoma do njega s kakim darilcem s sejma... :devil:

Pa sorry za :topic: !

LP!

Flight

ni panike se vidmo dol na pirčku :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr sem računal ,nas ne pride več kot 3000 tolarjev na osebo ,je pa res ,da nas bo samo 7 ne pa 50 vcasih

je to še bolj si bol okreten ,pa ni treba prenasat kaksnih tapijanih in seveda tud čakat ne :headbang: in ura odhoda se določi pac na mestu prireditve !!!!!!

avto je prostoren in si boste lahko kaj tud kupil !!

pa se hiter 144 kw. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi iz goriškega konca se organizira prevoz v Padovo,organizirajo ga OK ridersi za člane in prijatelje bikerje,več informacij na njihovi spletni strani http://www.okriders.net/ .

Kolikor sem seznanjen,se prijave še zbirajo,cena prevoza iz Nove Gorice 3.500 sit, vstopnino se zbira na avtobusu,cca.10€

ODHOD 20.1.2007 ob 6h izpred Hit šport centra v Šempetru

Sam se sicer še nisem odločil,a verjetno se vidimo.

lep pozdrav

:yea1: POPRAVEK :yea1:

Tudi iz goriškega konca se organizira prevoz v Padovo,organizirajo ga OK ridersi in mk black rose za člane in prijatelje bikerje,več informacij na njihovi spletni strani ker mk black rose nima spletne strani http://www.okriders.net/ .

Kolikor sem seznanjen,se prijave še zbirajo,cena prevoza iz Nove Gorice 3.500 sit, vstopnino se zbira na avtobusu,cca.10€

hvala za razumevanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon, se opravičujem,nisem vedel,da poleg OK Ridersev, Rihnberka in MVM obstaja tudi kakšen drugi moto klub na goriškem...

Popravljeno . Popravil ponky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!