Skoči na vsebino

PADOVA 2007


gizmOkak

Priporočene objave

....lahko še iz Bistrice prištejete 4 trebuharje? Se vidimo doli...

Hja, kakšen pa je vaš 'timeplan'? Kdaj krenete in kdaj nameravate prispet?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na obseg trebuhov bi skoraj lahko .) , zdaj si moramo samo še za mojo D. nekaj zmislit :D

Ni problema, pusti D doma jo bom jaz čuval. :whistle: O:-)

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kakšen pa je vaš 'timeplan'? Kdaj krenete in kdaj nameravate prispet?

D.

Ja krenemo ob kakih 5h zjutraj - če gre vse po sreči, smo ob 9h tam. Pa vi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si še kdo želi z avtobusom v padovo IMAMO ŠE PAR PROSTIH SEDEŽEV

... cena je cca 16€

odhod jutri iz KOZINE ob 5.00

naj javi takoj. 041 321628

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi MK Ižanc že 3. leto zapored organizira izlet v Padovo na Bike-expo.

Odhod za Padovo je sobota 20.januar ob 5.00 zjutraj glavna avtobusna postaja na Igu (lahko pa tudi kje na poti) cena 35 €

Prijave na :

- 051/360-744

- 041/769-279

V ceno je všteto:

- avtobusni prevoz

- welcome drink

- vstopnina

- in še kaj.

Aktualne infornacuije si lahko preberete na forumu http://www.izanc.si v rubriki "Dogodki".

Tu pa zveste več o sejmu http://www.bike-expo.it/inglese/index.htm

Imamo prosih še dodatnih 15 sedežev. Pohitite s prijavo. Avtobus je prvovrsten. Poberemo vas lahko tudi kje na poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda bi se lahko tisti, ki gremo v soboto, zmenli pa tam kupili skupinsko karto - ipak je 5€ prihranka po glavi (se mi zdi).

D.

Nekaj koprčanov nas je za to stvar :blush:

Se vidimo dol.. povej samo KDAJ in KJE (pri katerem vhodu) ? Recimo, da pri vhodu NORD ?

IPB Slika

Telefonsko ti pošljem na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj koprčanov nas je za to stvar :blush:

Se vidimo dol.. povej samo KDAJ in KJE (pri katerem vhodu) ? Recimo, da pri vhodu NORD ?

IPB Slika

Telefonsko ti pošljem na PM

OK, vhod NORD it is.

Mi bomo tam predvidoma okoli 08:30-09:00.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni smo že nazaj iz Padove:) Suma sumarum kar fino, ampak kot povsod so tudi tu pozitivna in negativna presenečenja. Negativno presenečenje: pivo po 4€ :eek: , smo bili tok žejni, da smo si ga vseeno privoščili (v prilogi je dokaz hehehe). Pozitivno: dobil fantastično jakno za samo 100€!!!

Še nekaj fotk

Hm, očitno ne znam fotk gor limat:( skuzato hehe.... evo še kake:

post-12307-1169245979_thumb.jpg

post-12307-1169246112_thumb.jpg

post-12307-1169246302_thumb.jpg

post-12307-1169246550_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma je blo res ful dobro!!!!!!!!! :OK:

dobiš kar češ---samo,da maš miljone!!! :doze:

v glavnem oklridersi smo užival 100h :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo morem pohvalit Goričane. Tadej Blažič z njegovo ekipo je poskrbel za odlično organizacijo. Tako da se z njimi res splača hodit po svetu. :) :D Italjani so res postregli z dobro ponudbo motorjev. Bilo je res za vse okuse. Nekaj slikic dobite v moji galeriji slik (Bike-expo 2007). Nekatere slike so malo stresene, tukaj bi kakšen kozarec pive sigurno pomagal. :D :D

Pa še naslov do slik.

http://www.email.si/apps/es_gallery/u.php?...omic%40email.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tudi jast .Bilo odlično lahko bi bilo pa še bolje.Gužva za pop...

Ravno zaradi gužve grem zadnja leta v petek. Folka ravno toliko, da se ne počutiš osamljeno:) :OK:

Enkrat sem bil v soboto, minil me je, da bi sploh kaj probaval :BUA:

Prihodnjič lepo dopust pa gremo v petek:) Verjemite, res se splača :rolleyes:

post-12307-1169385271_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Gespann
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota gremo, gremo in smo sli vsi se mal pod varijanto petka :eek: ampak bo ze in res v Padovo smo prisli brez problemov, toda cakalo nas je prvo presenecenje parking :kva1: jao problemi, dober da smo srecal slovenske moto. duse da so nas spakiral na bus in via sejem .Tam nas je pocakal Teddy iz GO :OK: in glejga fejst fanta zrihtal vstopnice tako da smo eno pivo prsparal pr res norih cenah .Ampak tako je !!! orjentcijsko smo se cist zgubl tako da nam je sele karta mal pomagala, da smo skapiral kje in kaj se dogaja v teh dvoranah.Moram priznat ,da sem bil presenecen nad vsem kar je bilo razstavljeno edino guzva mi je sla na zivce in drugo leto obvezno drug termin - petek .Sama dodatna ponudba hrana - pijaca katastrofalni odnos prodajalcev .cakanje ,ignoranski odnos hude cene ma drugo leto gre vse v nahrptnik :headbang: to pa se nisem dozivel nikjer !!!! Iskal sem stare motorje ,ki naj bi se prodajali ampak mi jih ni uspelo najdt, ce so sploh bili !!! :whistle: Motoristicne krame smo tudi neki nakupl ,tako daje na koncu prevladal motoristicni duh in smo v voznji domov bolj hvalili kot grajali . Vse :yea1: kakor vredno ogleda !!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo bili včeraj in odšli prav prijetno presenečeni.

Zjutraj smo imeli edinole malo težav z iskanjem sejmišča, pa vendar smo tja prispeli kake pol ure pred odprtjem ter brez težav parkirali v garaži pod sejmiščem (brezplačno). Dopoldne ni bilo nikakršne gužve le po 12 uri se je obisk povečal vendar ne toliko da bi bila res kakšna grozna gužva, morda le na predelih kjer so kake dobre mačke plezale po razstavljenih strojih.

Skratka bilo je bombastično :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo morem pohvalit Goričane. Tadej Blažič z njegovo ekipo je poskrbel za odlično organizacijo. Tako da se z njimi res splača hodit po svetu. :) :D Italjani so res postregli z dobro ponudbo motorjev. Bilo je res za vse okuse. Nekaj slikic dobite v moji galeriji slik (Bike-expo 2007). Nekatere slike so malo stresene, tukaj bi kakšen kozarec pive sigurno pomagal. :D :D

Pa še naslov do slik.

http://www.email.si/apps/es_gallery/u.php?...omic%40email.si

Super slike -cestitam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut mi smo bli v soboto. Za karte smo čakal skor eno uro, tak da kas ni blo ne vem kak velik. Ja s parkplacom smo tut skor doktoriral. Drugač pa je blo dost za videt (posebej tistega na dveh nogah) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!