Skoči na vsebino

Indian - Vransko - julij 2002


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj sem v OLP ugotovil, da med motosvetovci še vedno velja zmota, da bo zbor motociklov Indian na Vranskem konec tega tedna, to je od 28. do 30. junija 2002.

Vendar, to ni res, omenjeni zbor bodo izvajali na Vranskem konec tedna od 26. do 28. julija 2002, o čemer govori tudi stran

http://indian-slo.netfirms.com

Zato tisti izlet v soboto, 29. junija 2002 iz Lendave na Vransko lahko mirno odpade. Vransko bo sicer tam, kot ponavadi je, samo indijanskih motorcycletov ne bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Price

DM 150 (Euros 75) for adults.

DM 75 (Euros 38) for children

No charge for children under 1 m height.

Register now and save 15 %!

----------------

A to za une k se prpelejo al za vse... nisem nor da dam 15kSIT zato, da vidim par motorjev, še starejših od mojga.... Raj kupim akumulator pa prefarbam enđin garde...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojih informacijah je cena 150€ je za tridnevno udeležbo na International Indian rally 2002, katerega pa se ne moreš udeležiti če ne voziš INDIAN,HENDERSON, ACE, EXCELSIOR oz. drugega klasičnega ameriškega motocikla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, se prav če ma človk yamaho v delih pa pride z avtom ke, si ne more pogledat zadev?

Malce nelogično, ampak za brezveze ne bom ke hodu...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, narobe - lahko si prideš pogled tut z kamionom če hočeš - sodeluješ pa na rally-ju lahko samo z omenjenimi znamkami motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimivo ...

Koliko je pa Indianov v Sloveniji ??? Ali sta dva ali trije ?

Glede tistih cen pa nč ne vem (najprej piše free to, free ono na koncu pa tolk za one tolk za froce, ...)

ma bljah ni zame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni razstava ali pa motozbor kar tako, temveč rally. Aktivni udeleženci plačajo štartnino ali udeležnino ali kar koli že je.

Hvaležna publika pa lahko od strani zijala zastonj pase.

In ker bodo morali indijanci prej ali slej kam jest in ker bodo to deleli verjetno čoporativno, bo nekje prav gotovo velika zastonjska razstava parkiranih Indianov.

In ker Indianov v SLO ni kaj dosti, jih toliko na kupu v SLO zlepa ne bomo videli.

Sicer pa lastniki Indianov pravijo, da so HDji vozilca za reveže. Kaj so potem šele naša :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa lastniki Indianov pravijo, da so HDji vozilca za reveže. Kaj so potem šele naša :roll:

Ja, mi revčki se bomo pa pr kraj gnetli, pa sline cedil, pa se grebli, da bi si lahk kakšnga indijančka od bliz pogledal. Jok, odpade! Bom jaz raj ene tri indijančke v slaščičarni kupil, pa otrokom dal, pa se bomo nekam čist drugam na izlet peljal.

Sej rad pogledam te legendarne motokultivatorje, samo tole mi pa kar nekam ne diši. Uživajte, kdor bo že šel!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem privoščljiv, ti tudi jaz privoščim enega indijančka v mojem imenu :lol:  :wink:

Pa še dva povrh, pa sem na istem ko Ran. Dieta rulez!!! :icecream: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Fisherman, če greš zijala prodajat, bi šel mogoče pa še jaz. Teh Indijancev menda še nisem videl in slišal laufat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem videl njihov program, mi ne bo treba nikamor hoditi, ker pridejo kar oni k nam v CE, kjer jih bo menda tudi župan oblajal itd. Le na pravi vogal se moram postaviti in se bodo vsi mimo mene peljali.:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štart ob 8,30 iz Žirov do Vranskega,potem nekaj uric pasenja po motorjih in naprej na Ptuj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, zakaj pa vas muči to tok gledat?

Indijani so ja motorji, ki so na las podobni tistim, ki jih je Tomos izdeloval pred 50+ leti?

Torej, 'kolesarski' sedež za enega, odprta mašina, in ena okrogla luč?

A je na teh motorjih kej posebnega? Zarad česa se jih splača it gledat..al pač..firbec pa to..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem našel kot program za soboto:

Saturday, 27th July 2002

Extensive breakfast,

Spare parts market

Bike tour (approximately 60 km, free meals included)

Games, auction of Indian motorcycles pictures (hand-painted on glass), party with dance and music until early morning hours.

Awards ceremony for those doing particularly well on their Indians.

Big dinner in the tent where all these events will take place.

Ima kdo bolj natančnega, predvsem opremljenega s časi posameznih dogodkov? Kje in kdaj bo Spare parts market, pa Bike tour, pa tisti auction slik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štart ob 8,30 iz Žirov do Vranskega,potem nekaj uric pasenja po motorjih in naprej na Ptuj.

Ej, jaz imam podobne plane. Lahko se skupaj zapeljemo od Vranskega do Ptuja.

Kdaj pa se bo ta najbolj zanimiv del (relly) dogajal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bil zelo vesel ,da spoznam še kakšnega iz motosveta,samo midva s traktorjem sva uglašena bolj na počas pa še prikolico bom vlekel s seboj.

Glede programa, pa ne vem povedat nič pametnega.Se vidimo na Vranskem. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!