Skoči na vsebino

Indian - Vransko - julij 2002


Brrrm

Priporočene objave

Bi bil zelo vesel ,da spoznam še kakšnega iz motosveta,samo midva s traktorjem sva uglašena bolj na počas pa še prikolico bom vlekel s seboj.

Glede programa, pa ne vem povedat nič pametnega.Se vidimo na Vranskem. :lol:

Saj jaz sem tut pr ta počasnih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidimo na Vranskem.

Nisem vidla ne tebe ne tvojega traktorja... :cry: :(

Al' sem pa vidla Indianse... :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto zbora sem se udeležil ko ljubitelj starodobnikov. Zbor sicer na nivoju, toda organizator pozabil na nelastnike Indianov. Sramota, da kot velik zbiralec mašitkov in značk (jubilejnih - kjer cena niti ni pomembna) nisem mogel kupiti niti priložnostne značke. Organizator pada na izpitu tudi pri malenkostih!!!!!! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj na Vranskem. Organizacija dobra, vsaj kar se usmerjanja prometa v mestu tiče. Prihod v Vransko je bil skoraj paraden, saj smo prišli v center ravno, ko je pleh muzika nažigala. Tako smo vozili za pleh muziko kot kaka delegacija iz tuje države.

Žal je že večina začela pospravljati svoje oldtimerske konjičke, ampak vseeno se je dalo še kar nekaj videti. Vreme odlično, blagoslov motorjev veličasten, vsaj kar se tiče nekaj sekundnega navijanja naših mašinc ob prihodu župnika Dorija.

Cesta iz smeri Žalca prot Vranskem (ne avtocesta) je krasna panoramska, to panoramo je zmotil le vonj po dimu, posledica požara objekta ob cesti.

Skratka, bil je en krasen nedeljski dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej nas je na vranskem bilo kar nekaj. škoda ker se nismo dogovorili za trefpunkt, pa da bi bili skupaj. Big yelow vsaka čast rumenec je res lep, vozil sem za tabo, ko si obračal v križišču. motoristov nas je bilo veliko več kot indijancev. iz celja sem krenil direkt na koroško, iverčko 15ura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bila na Vranskem v soboto okrog poldneva. Pa videla vsega enega indijanca in ene 3 druge motorje, ki so prav tako kot jaz zgubljeni tavali po Vranskem.

Ker so bile neke govorice, da so v Celju, sem se odpeljala še tja, pa razen treh parkiranih pred nekim lokalom ni bilo ne duha ne sluha o kakih motorjih, sploh pa ne starodobnikov.

Sem jo pa zato mahnila na Ptuj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Rocky je bil na Vranskem in to v nedeljo tam okoli poldneva. Srečal dobrega starega prijatelja Dorija, ki je požegnal mojo moto legendo in pa seveda Rocky-ja, kar je na trenutne prigode in norce na cestah več kot potrebno. Videl nekaj Indijancev in ostalih starodobnikov. Žal nisem videl nobenega od motosvetovca ali solota s katerim bi lahko šel na pir. :(

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal nisem videl nobenega od motosvetovca ali solota s katerim bi lahko šel na pir. :(

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Jaz te tudi nisem videl.Pa sem bil tudi v času žegnanja motorjev tam... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja duše frderbane, zakaj pa imate motosvet majčke??? Ko se kam pride, se rekelce dol vrže, izprsi in ponosno ozre naokoli. Zihr te vsi porajtajo. Sploh pa koj vidiš, če se še kekšen isto majčko prov pokonc nos, pa gresta skup na pivce! Problemi pa taki. Ja če je pa gužva, pa majčko dol, pa z njo po lufti mahat. Ma dejte se no sami znajt, a vas mora star kozu učit?! :wink: :wink: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja duše frderbane, zakaj pa imate motosvet majčke??? Ko se kam pride, se rekelce dol vrže, izprsi in ponosno ozre naokoli. Zihr te vsi porajtajo. Sploh pa koj vidiš, če se še kekšen isto majčko prov pokonc nos, pa gresta skup na pivce! Problemi pa taki. Ja če je pa gužva, pa majčko dol, pa z njo po lufti mahat. Ma dejte se no sami znajt, a vas mora star kozu učit?! :wink: :wink: :D :D

Nimam majčke. :wink: No saj take ne na kateri piše Motosvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol pa tisto, ki jo imaš sleč pa mahi! Garantiran porajtana. :wink: :D :D

Ne, si raje motosvetovo nabavim. Boljša polovica s takšnim načinom spoznavanja ne bi bila zadovoljna. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,Kaja bos mogla pa se za tvojo "BOLJŠO" polovico motosvetovo majcko nabavt, da bota lahko skupi mahala, pol pa da vidmo.....

Morda si jo se jaz nabavim :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidimo na Vranskem.

Nisem vidla ne tebe ne tvojega traktorja... :cry: :(

Al' sem pa vidla Indianse... :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Bil tam,samo take arogance s strani enega butasteg špeglatega tipa na vratih še nisem srečal,zato sem jo potegnil na Ptuj. :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po Yukijevih fotkah sodeč, Indiansov ni bilo ravno veliko. Kar je blo je pa kar zanimivo. Samo ne vem, kako se kaj ti motorji na ovinkih obnesejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa vem Babi, po spretnostni voznji sredi travnika sodec se morjo kar dobro obnest, ali pa so samo vozniki taki razturaci.

Meni je bilo vsec, ceprav so nas ujeli v akciji Šuljanja na prireditev brez placila vstopnine (ja kaj... ce pa nismo vedeli, da sploh je :P ). Drgac pa... :lol: :lol: :lol: ... full jih je dobro vidit, ko pridejo iz voznje pa preckej orodje v roke pa mal posraufat svojega (nekateri ZARJAVELEGA, nekateri "SKORAJ NOVEGA") jeklenega konjicka. :wink: :wink:

Hmmm Big Yellow... skoda, da se nismo videli, samo zalostno, da se je tisti, ki je dejansko kriv zato, da te oni rozle ni spustil not, tako naprekleto ven metal, kot da je edini, ki ga ima... motor mislim... :twisted: :wink: :evil: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragica tnx. Meni je sicer zelo žal, da si jih nisem mogla it v živo ogledat. Verjamem pa, da morajo bit kar mojstri, da vozijo take zverinice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se mi zdi, da je folk bolj tiste dve kače gledu, kot pa motorje... Je pa tud res, da nimas vsak dan prilike vidit pitona... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se mi zdi, da je folk bolj tiste dve kače gledu, kot pa motorje... Je pa tud res, da nimas vsak dan prilike vidit pitona... :wink:

Če bi se kaj takega sprehajalo kot tvoj avatar, bi zagotovo ne gledali kač.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!