Skoči na vsebino

Legends Forever Slovenija


rock rider

Priporočene objave

A boste mel kej označen kod je fešta :P da mi nebo treba ogledat useh vaških oštarij :lol:

boš mene zvrcnil.......pa itak Skobc ve kje je to........... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boste mel kej označen kod je fešta :P da mi nebo treba ogledat useh vaških oštarij :lol:

Na avtocesti iz smeri LJ ali MB greš na izvozu Šentrupert (smerokaz tabla za Mozirje, Logarska dolina)

dol iz avtoceste, nato cca 8 km do Letuša, kjer takoj za mostom zaviješ Levo, nato cca 8 km do Mozirja, nato cca 4 km do Nazarje, pri bencinski v Nazarjah LEVO, nato cca 4 km do DVORANE KOKARJE, katera je tik ob cesti. Povsod na tej opisani trasi bodo

table MOTO. (najboljš en "copy", pa listek u žep!. Pol ga lahk v vseh oštarijah ob poti brez skrbi piješ, sam vsake dva pira pogledaš na listek, pa si pr nas)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm...dobr ta predlog o ošterijah...samo zna bit prov zanimiv projekt navigacije :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

kak bo rezulčtat ob prihidu :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avtocesti iz smeri LJ ali MB greš na izvozu Šentrupert (smerokaz tabla za Mozirje, Logarska dolina)

dol iz avtoceste, nato cca 8 km do Letuša, kjer takoj za mostom zaviješ Levo, nato cca 8 km do Mozirja, nato cca 4 km do Nazarje, pri bencinski v Nazarjah LEVO, nato cca 4 km do DVORANE KOKARJE, katera je tik ob cesti. Povsod na tej opisani trasi bodo

table MOTO. (najboljš en "copy", pa listek u žep!. Pol ga lahk v vseh oštarijah ob poti brez skrbi piješ, sam vsake dva pira pogledaš na listek, pa si pr nas)

Sej vem kod se gre :naughty: kamnik-gorni grad-pol pa desno pred petrolom-pol se pe zgubiš u oštarij :naughty:

mislm da bo tk :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš mene zvrcnil.......pa itak Skobc ve kje je to........... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Pa lahko bi........če se bomo oglasil mej kišto pira na hladnem :beer2: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en velik K... :headbang: :headbang: sm bolan, :headbang: lih k ni treba, pa drugič več sreče :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nepričakovano se bom tut jst prkazu na tem dogodku...Pridem pa s predsednikom peklenih os...Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!