Skoči na vsebino

Legends Forever Slovenija


rock rider

Priporočene objave

jest sm se tud šele zdele ukp sestavu :wacko: drgač pa fešta je bla prva liga :yea1:

slik mi pa pomoje še nav ratal dons gor dat :P

tok se pa še nism zrihtu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm se tud šele zdele ukp sestavu :wacko: drgač pa fešta je bla prva liga :yea1:

slik mi pa pomoje še nav ratal dons gor dat :P

tok se pa še nism zrihtu :D

od česa si pa bolančkan, Jure je čisto zdrav, če verjameš....... :krneki: :krneki: samo ne vem kaj sta delala, da je umrl ob polnoči..... :whistle:

bilo je res super....... :worship: :worship: :worship:

pa še Mukki je prišla, spoznala kar nekaj motomarsovcev............... :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JEST UMIRAM....

blo bomba :worship: :worship: :worship: :worship:

Si ugotovil katera noga te boli? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od česa si pa bolančkan, Jure je čisto zdrav, če verjameš....... :krneki: :krneki: samo ne vem kaj sta delala, da je umrl ob polnoči..... :whistle:

bilo je res super....... :worship: :worship: :worship:

pa še Mukki je prišla, spoznala kar nekaj motomarsovcev............... :worship: :worship: :worship:

a ob ponoči hehe :naughty: zgleda da sva ga pila kot ga bi zadnič

tole je blo posnet ob 4ih zutri :kva2: :kva2: mislm da bi bla dobra slika za v hladilnk :evilgrin: da neb mularija preveč postošla po hladilnku :010

post-10736-1197231328_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Legends Forever se zahvaljujemo vsem obiskovalcem za obisk na našem 7th Winter Partyu. Za kikse (brez teh ne gre) se opravičujemo. Bili ste čudoviti gastje in še enkrat hvala za obisk.

Vsem želimo srečno in varno vožnjo v letu 2008!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preživeli :D

sem te iskala, pa iskala, pa te ni blo.... :unsure: od mene bi pa že lahk pričakoval, da še čist nikol nisem bla točna... :rolleyes:

Zekko sej ga zmeri pijema;) ... ne pozabit, kaj sva se smenla, da mi ta vikend vse pozdraviš na WP :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozabit, kaj sva se smenla, da mi ta vikend vse pozdraviš na WP :004

Bom podavu use :naughty:

Lohk greš pa zravn da ga bomo zapil ukp. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem te iskala, pa iskala, pa te ni blo.... :unsure: od mene bi pa že lahk pričakoval, da še čist nikol nisem bla točna... :rolleyes:

Bil z avtom pa imel limit in ko mi je preveč zapasalo, sem se moral treščiti po glavi in raje zgasnil :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je zelo, zelo fajn :OK: edino... oni pult kjer so bone prodajali je bil za nas male preeeeeeeeeeeeeevisok ;)

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOČAKAL PREŽIVEL in še bi se dalo kaj našteti :naughty: :naughty: :naughty: šezdaj nin prišo k sebi pa ne vem zakaj :? B) ali sem zjeban od dela ali alkeja :whistle: :naughty: ker ne vem sem ga več pil ali delal se ne spomnim( naj mi kdo pomaga izbrskati iz moje memory kartice) :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imeu sem se zlo dobr.

Kot gorenc lahko rečm d je bla cena pira pravična.

Za zahvalo dve slike.

Na žalost sta obe oblečeni, ampak obe sta prečudoviti, smo pa eno videli v elementu in mislim, post-10857-1197307420_thumb.jpgda je bil to edn bljših striptizov v tem letu. Druga pa je prelepa tudi taka kot je na sliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: ........mi je ze nerodno....še bolj kot pa na sliki..... :blush: :blush: :blush:

anyway...hvala za komplimente!

žur je bil pa huuuuuuuuuuddddddddddddddddddddddddddddddddddddd..................ane??? :OK:

pozdravčke vsem ki smo ga žuraliiiiiii..... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOČAKAL PREŽIVEL in še bi se dalo kaj našteti :naughty: :naughty: :naughty: šezdaj nin prišo k sebi pa ne vem zakaj :? B) ali sem zjeban od dela ali alkeja :whistle: :naughty: ker ne vem sem ga več pil ali delal se ne spomnim( naj mi kdo pomaga izbrskati iz moje memory kartice) :headbang: :headbang:

hmmm...po moje si ti zjeban mal od alkota a ne... :naughty: ...pa od nošenja kišt sem in tja...a ne :naughty:

glede spomina pa...ti ga bomo osvežili s kakšnimi fotkami mmmmhhhhmmmmm :whistle:

nekaj sem jih dobila, nekaj jih imam, vseh pa še ne...

post-18126-1197319482_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!