Skoči na vsebino

Legends Forever Slovenija


rock rider

Priporočene objave

Lp! Preteklo soboto (13/10-2007) smo si člani moto kluba Legends Forever "privoščili" piknik. Piknik je bil na Fritzovem Brbotalniku (Grušovlje-Zg.Savinjska dolina). Udeležili so se ga skoraj vsi člani kluba in nekaj prijateljev in prijateljic. Kljub temu, da je bil piknik bolj internega značaja in je rock'n'roll muska nabijala le iz prezidentovega avta, je bilo vzdušje prijetno. Sklenili smo, da 7.th Winter Party bo, kot ponavadi drugi weekend v decembru (8.12.) prav tako pa smo bili člani soglasni, da je čas, da naslednje leto organiziramo I.poletni motozbor. Nato smo se do jutranjih ur prepustili pivskim dobrotam in golažu, katerega pa nam je Zdrawc naskrivaj dodatno začinil z feferoni, tako da, Zdrawc, .......... :naughty:

saj ena dobra informacija danes :winkiss: :winkiss: :winkiss: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nato smo se do jutranjih ur prepustili pivskim dobrotam in golažu, katerega pa nam je Zdrawc naskrivaj dodatno začinil z feferoni, tako da, Zdrawc, .......... :naughty:

was saj zeblo ni :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah kaj naj rečem druzga kot da se vidmo na winterprtyju :yea1: pa bomo kašnga al pa mrbit dva tri popil skap :yea1: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa bomo kašnga al pa mrbit dva tri popil skap :yea1: :headbang:

.......iz tadruge kište :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp! Preteklo soboto (13/10-2007) smo si člani moto kluba Legends Forever "privoščili" piknik. Piknik je bil na Fritzovem Brbotalniku (Grušovlje-Zg.Savinjska dolina). Udeležili so se ga skoraj vsi člani kluba in nekaj prijateljev in prijateljic. Kljub temu, da je bil piknik bolj internega značaja in je rock'n'roll muska nabijala le iz prezidentovega avta, je bilo vzdušje prijetno. Sklenili smo, da 7.th Winter Party bo, kot ponavadi drugi weekend v decembru (8.12.) prav tako pa smo bili člani soglasni, da je čas, da naslednje leto organiziramo I.poletni motozbor. Nato smo se do jutranjih ur prepustili pivskim dobrotam in golažu, katerega pa nam je Zdrawc naskrivaj dodatno začinil z feferoni, tako da, Zdrawc, .......... :naughty:

evo dve tri fotke če mi bo uspelo naložit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vidiš ti, da ti je uspelo, če ne pa požokaj Zdrawca za pomoč.... :winkiss: :naughty: :naughty:

važno, da bo zbor, samo, da navta Zdrawc in Jure glavna kurjača kot lani.... :evilgrin: :worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važno, da bo zbor, samo, da navta Zdrawc in Jure glavna kurjača kot lani.... :evilgrin: :worship: :winkiss:

Kaj???

nič ne wem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...............uufff še drugi dan mi je bila hica na hajzlu........................

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lp! Vismaior, bodi toliko prijazen in nam gornje prevedi v prelepo savinjščino....... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...............uufff še drugi dan mi je bila hica na hajzlu........................

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lp! Vismaior, bodi toliko prijazen in nam gornje prevedi v prelepo savinjščino....... :?

ejj v prelepo savinjčino ne bom znal prevesti :unsure: bom pa se potrudil v slovenščino(koliko jo pač še obvladam hehehe) :whistle: pa začnimo:ko sem sem šel drugi dan po pikniku in po dobrem papriciranem golažu na veliko potrebo (hmmmm) mi je bilo zelo vroče :headbang: :headbang: (okrog dan!!!!) :blink:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, najbolj je nič vedeti :worship: :winkiss: :worship: :winkiss:

to ti praviš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važno, da bo zbor, samo, da navta Zdrawc in Jure glavna kurjača kot lani.... :evilgrin: :worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važno, da bo zbor, samo, da navta Zdrawc in Jure glavna kurjača kot lani.... :evilgrin: :worship: :winkiss:

Važn je da je ulažn pa mrzlu (pa da je lukna) :evilgrin:

Zdrawcu in Jurtu pa tud lohk mal pomagam kurt :kva2:

Drgač pa se ga vidmo ta 5ič in se ga bomo še tokrat kolkokrat boste delal zbore :worship:

no, sej se mi zdi, da ste glih ta pravi za kurt.... :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

zbor, ki je še edini v 03 regiji, ki se ga obvezno udeležim.... :worship: :worship: :unsure: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zbor, ki je še edini v 03 regiji, ki se ga obvezno udeležim.... :worship: :worship: :unsure: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp! Preteklo soboto (13/10-2007) smo si člani moto kluba Legends Forever "privoščili" piknik. Piknik je bil na Fritzovem Brbotalniku (Grušovlje-Zg.Savinjska dolina). Udeležili so se ga skoraj vsi člani kluba in nekaj prijateljev in prijateljic. Kljub temu, da je bil piknik bolj internega značaja in je rock'n'roll muska nabijala le iz prezidentovega avta, je bilo vzdušje prijetno. Sklenili smo, da 7.th Winter Party bo, kot ponavadi drugi weekend v decembru (8.12.) prav tako pa smo bili člani soglasni, da je čas, da naslednje leto organiziramo I.poletni motozbor. Nato smo se do jutranjih ur prepustili pivskim dobrotam in golažu, katerega pa nam je Zdrawc naskrivaj dodatno začinil z feferoni, tako da, Zdrawc, .......... :naughty:

hmmm ..... ja super ni kaj dodat... mogoče pa tudi jaz pridem ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak totalni žur :worship: :naughty: ..........tak da pridemo mi tudi.......... :naughty:

Svaka vam čast da ohranjate tradicijo 'motorističnega duha' tudi pozimi ko nasi 'best friends' počivajo v garazi, da ni samo standard poletje in konec luštnega. :naughty:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!