Skoči na vsebino

Legends Forever Slovenija


rock rider

Priporočene objave

Na njihovi strani pa piše da je v Letušu. Koji sad vrag? :hmm:

Ker če še enkrat sfalim tati sem bom ... :headbang:

Lp! Prišlo je do spremembe Lokacije, tako da: PRAVILNO JE: DVORANA KOKARJE-NAZARJE-ZGORNJA SAVINJSKA DOLINA. Bom urgiral, da se na naši spletni strani popravi. Hvala za razumevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tule pa malo boljši zemljevid B)

je pa fajn, da je bliže doma B) , sam kurit pa najbrž ne bomo mogli :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp! Prišlo je do spremembe Lokacije, tako da: PRAVILNO JE: DVORANA KOKARJE-NAZARJE-ZGORNJA SAVINJSKA DOLINA. Bom urgiral, da se na naši spletni strani popravi. Hvala za razumevanje.

ah smola, to je pa res smola, samo 1 kilometer od tam sem doma, če se ga mal napijem nau panike

, mislim, pa da ne bo kaj dobra lokacija, ker dvorana ni nič v primerjavi z Pirnatom, no še tisti zbor, ki je bil res zakon gre v franže...... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, mislim, pa da ne bo kaj dobra lokacija, ker dvorana ni nič v primerjavi z Pirnatom, no še tisti zbor, ki je bil res zakon gre v franže...... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Cao! No, ali je to dobra ali slaba lokacija ne vemo, ker ne vemo, kako se bo ta nova lokacija "prijela". Da bi bil naš zbor "res zakon" le zato, ker je bil pri Pirnatu, se mi zdi malo "čudna"....

Vsekakor bo tudi na tej novi lokaciji klasičen suport: Šank, Pijača, Hrana, Rock'n'roll, Striptease, Možnost prenočitve; In upam, da tudi najvažnejše: Dobre vibracije! Legends Forever se bomo potrudili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7. winter party LEGENDS FOREVER !!!!!!!!!

sobota, 08.12.2007

Žur bo na novi in večji lokaciji v dvorani Kokarje (Nazarje - Zgornja Savinjska dolina). Ostalo je vse po starem (žur, muzika, dobre bejbe, pijača in na koncu spanje).

Se vidimo! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cao! No, ali je to dobra ali slaba lokacija ne vemo, ker ne vemo, kako se bo ta nova lokacija "prijela". Da bi bil naš zbor "res zakon" le zato, ker je bil pri Pirnatu, se mi zdi malo "čudna"....

Vsekakor bo tudi na tej novi lokaciji klasičen suport: Šank, Pijača, Hrana, Rock'n'roll, Striptease, Možnost prenočitve; In upam, da tudi najvažnejše: Dobre vibracije! Legends Forever se bomo potrudili.

v to ne dvomim, da se boste potrudili, ampak ne me narobe razumeti, nič nimam proti dvorani, samo ambient je pa res čisto neki drugega kot pri Pirnatu... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-13259-1195816007_thumb.jpg

7. winter party LEGENDS FOREVER !!!!!!!!!

sobota, 08.12.2007

Žur bo na novi in večji lokaciji v dvorani Kokarje (Nazarje - Zgornja Savinjska dolina). Ostalo je vse po starem (žur, muzika, dobre bejbe, pijača in na koncu spanje).

Se vidimo! :yes:

VAS VABI NAŠA ČLANICA.

Popravljeno . Popravil rock rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v to ne dvomim, da se boste potrudili, ampak ne me narobe razumeti, nič nimam proti dvorani, samo ambient je pa res čisto neki drugega kot pri Pirnatu... :whistle: :whistle: :whistle:

BOMO VIDELI je rekel slep, pa občutili tudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v to ne dvomim, da se boste potrudili, ampak ne me narobe razumeti, nič nimam proti dvorani, samo ambient je pa res čisto neki drugega kot pri Pirnatu... :whistle: :whistle: :whistle:

Sej bomo poskrbel, da ti bo fajn in sploh ne boš ambienta opazila. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bomo poskrbel, da ti bo fajn in sploh ne boš ambienta opazila. :naughty:

zelo lepo, samo ne vem...................ker je Zdravko takrat v hali Tivoli.... :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo lepo, samo ne vem...................ker je Zdravko takrat v hali Tivoli.... :winkiss: :winkiss:

to pa ni res :grrr

sicer pa tema o dotičnem WPju ----> tukaj

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi moji fantje.....

vi kar mejte veselje zdele hahhaha....na moto zbor pridem jaz z tavelkim objektivom, pol bomo pa vidli kaj bo se nastalo tule gor :lol1: :lol1: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

post-18126-1196111824_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo, kolkr jaz vem, so Kokarje še vedno v Zadrečki dolini .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!