Skoči na vsebino

Legends Forever Slovenija


rock rider

Priporočene objave

Čolić.............mislim..... :winkiss: :winkiss:

kak čolič, še n'kol slišal :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi moji fantje.....

vi kar mejte veselje zdele hahhaha....na moto zbor pridem jaz z tavelkim objektivom, pol bomo pa vidli kaj bo se nastalo tule gor :lol1: :lol1: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Js nimam nč pr tem, tak da Nuša, js sm izvzet; pa tut nč kej fotogeničn nisem in bi blo škoda, če bi se ti fotoaparat pokvaru.

post-13259-1196176601_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil rock rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahhahah....sem slisala ja...medtem ko je bil v procesu tiska :worship: :worship: :worship:

sem vsaj mal koristna, ne sam pri praznenju pirove kiste .... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi moji fantje.....

vi kar mejte veselje zdele hahhaha....na moto zbor pridem jaz z tavelkim objektivom, pol bomo pa vidli kaj bo se nastalo tule gor :lol1: :lol1: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

večji ko bo tvoj objektivni top grše bomo face ki se znajdemo na tvojem topo o... :grim :grrr :eek: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :naughty: :naughty:

hahhahah....sem slisala ja...medtem ko je bil v procesu tiska :worship: :worship: :worship:

sem vsaj mal koristna, ne sam pri praznenju pirove kiste .... :naughty:

aha to pa je res hahahaha imam dokaz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak čolič, še n'kol slišal :grrr

če pa to nisi slišal, še Jure ga posluša......... :whistle: :whistle: :whistle:, ki hodi na same neke čudne koncerte let3 recimo.....

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa to nisi slišal, še Jure ga posluša......... :whistle: :whistle: :whistle:,

no ja.........nihče ni popoln

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja.........nihče ni popoln

saj vem, da sem jaz nepopolna, čudna še bolj, ker sem ženska........ vi ljudje ste pač..... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

šibam v bližino srečanja Legend....... :krneki: :krneki:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šibam v bližino srečanja Legend....... :krneki: :krneki:

ajd srečno, čuj za pire dans nam mil cajta, morm cel kup kosti zrezat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne pa v soboto............ :whistle: :whistle: :whistle: :winkiss:

:grim

dej pa pejma v 03 temo bluzit, tole je tema o legendah.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp Zdrawc! Dej gor prpopej kako sliko iz vašega partija na Homcu. Js žal sm mel ene druge obveznosti, tak da nisem uspel pridit, Vseen hvala za povabilo.

Jaz nimam nobene slikce.........Tati je nekaj z fotoaparatom pa flešem okrog skakala :photo:

vsaj oglasili bi se pa lahk, ko ste šli mimo v Besnico........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam nobene slikce.........Tati je nekaj z fotoaparatom pa flešem okrog skakala :photo:

vsaj oglasili bi se pa lahk, ko ste šli mimo v Besnico........

saj veš, da brez dovoljenja ne smem nič popati.... :unsure: :unsure: :unsure: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj veš, da brez dovoljenja ne smem nič popati.... :unsure: :unsure: :unsure: :naughty:

itak, da ne, sicer pa tudi ni nobene take slikce, da bi bla vredna objave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ste pa dvakrat odprti????????????Pojma nimam!!!!!!!!!!!!!

Lp Tonto! Je naša nova članica Nushy odprla še eno temo, je namreč par unionov prevč spila, pa ni opazila, da smo že odprti.! Sem ji že predlagal, da kontaktira moderatorja, da nam teme združi, če pa ne bo nič iz tega, pa nič zato, če dvakrat "laufamo", kot je reku Medoo: dvakrat bolj "zagrabi"!

Popravljeno . Popravil rock rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp Tonto! Je naša nova članica Nushy odprla še eno temo, je namreč par unionov prevč spila, pa ni opazila, da smo že odprti.! Sem ji že predlagal, da kontaktira moderatorja, da nam teme združi, če pa ne bo nič iz tega, pa nič zato, če dvakrat "laufamo", kot je reku Medoo: dvakrat bolj "zagrabi"!

No saj sem vedu da UNION pizdarije dela, :headbang: Nushy bo treba LAŠKEGA pit pa bo vse OK :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!