Skoči na vsebino

Prenosi in posnetki dirk!!! Na internetu ali TV-ju


MX_Peter

Priporočene objave

mi bo pa žal, če bo eurosport zato zatemnjen. In takrat se bom šele resnično razjezil :-)

Uf, sam pa res - sploh nisem poštodiro, ko se zdaj grejo ene fore :doze: ; tej pa samo postrelit vse :headbang: , peesdo jim, ko so že itak sfukali zadnjih par svetovnih v fuzbalo, pa LP, pa F1 (kdor jo gleda anyway... :) )...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste eni pravi čistokrvni slovenci, kritizirate stvar ki še sploh ni zalaufala pa že ma črno listo daljšo od biblije.

Kdor hoče naj gleda kdo noče pa ne rabi konec.

To kar pa je Sym napisal pa tud drži, ne moremo mi našega pop tv ki niti ni financiran z strani države in vemo preko česa se vzdržuje zahtevati nivoja eurosporta.

Če pa je kdo med vami tak junak da se čuti sposobnega komentirat eno dirko, tekmo ali karkoli druga bolje pa ima prosto pot da se izkaže, najlaže je izražat pesimizem nad nečim česa nismo sami na lastni koži izkusili.

Jaz sem srečen da jim je to sploh uspelo, čeprav sem ga do zdaj gledal zmeraj na eurosportu bom ga zdaj z veseljem pogledal tudi na pop tv.Če so pa naši zvrtali tukaj ekonomsko luknjo pa hvalabogu, že to je uspeh.

Konec koncev, kritizirajte raje nacinalko, vsak mesec vas guli za tisih nekaj eurov, pa si nardite izračun koliko povprečno gledate nacionalne in koliko komercialne medije, ter kaj zanimivega vam kateri nudijo.

:headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

.....Če pa je kdo med vami tak junak da se čuti sposobnega komentirat eno dirko.....

ne, ne čutim se sposobnega komentirat dirke. In ne, ne čutim se sposobnega dirkat. Na veliko žalost ljudi, ki ločijo zrnje od plev, pa se takih stvari lotijo pogumneži tipa GK. Svaka mu čast. tip nima pojma, a loti se vsega. Možak je vseh svojih 100+ kil naložu na res lepega Zx7R in se odpravu na DP. ja res. v Reški ovinek, je zelo rad vozil v leru. U FOLI!!!! Če nebi vidu 4krat, nebi verjel. Prebral sem VSE revije Grand Prix.(dobrih 10 let nazaj sm mel niti 20let) A se je kdo spomni? v njej sta "odlično sodelovala" Miran Ališič in Gaber Keržišnik. kako je končala pod tako odličnim vodstvom, s taaaakooo kredibilnimi novinarji in pisci testov vemo. Obstajajo tudi drugi pacjenti, in tudi njih sm se iskreno bal. Naš priljubljeni Mitja G. in njegov navijaški krožek iz kluba MotiSi.

V naši mali državici, je pogosto tako, da delajo pogumni in ne sposobni. Žal je to naša realnost, na skoraj vseh področjih. Verjamem da projekt motoGp ni nastal čez noč, in vem da se ni rodil iz "patriotskih vzgibov" in zardi "propagande slovenskega jezika" F1, MotoGp, WSBK WRC in podobne serije so postale velik biznis na vseh področjih. Razen tistih dveh ur v nedeljo. takrat so ŠPORT. in take komentatoreje potrbujejo. Športne. ne trač-mojstre.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne čutim se sposobnega komentirat dirke. In ne, ne čutim se sposobnega dirkat. Na veliko žalost ljudi, ki ločijo zrnje od plev, pa se takih stvari lotijo pogumneži tipa GK. Svaka mu čast. tip nima pojma, a loti se vsega. Možak je vseh svojih 100+ kil naložu na res lepega Zx7R in se odpravu na DP. ja res. v Reški ovinek, je zelo rad vozil v leru. U FOLI!!!! Če nebi vidu 4krat, nebi verjel.

no jaz sploh njegove dirkaške "kariere" nisem omenjal, da me nebi še bolj popluvali, mogoče pa se kdo spomni dirke za DP v Portorožu kjer je Oliver Gašparič zaradi njega v zadnjem krogu ostal brez zmage v superstock kategoriji. med vožnjo na prepričljivem zadnjem mestu je vozil tako čudne linije, da krepko hitrejši Oliver ni mogel mimo njega (BTW že drugič ali tretjič ga je prehiteval za krog :xx: ) izgubil vso prednost in moment in na koncu bil drugi. da je malo manjkalo pa bi ga to stalo glave po tekmi ni treba rečt. pogum ima, to je res, upam da bo boljši komentator kot "dirkač" :alien1:

sedaj pa zaključujem to debato do prve dirke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

@ponyekspres

zdej, ko smo vidli par dirk. in slišali par bistroumnih, inteligentnih, vsesplošno perfektnih, prav monty phytonovsko duhovitih komentarjev. ta čista briljanca.... lahko napišem, da si se MOTIL. Pa če Gabra poznaš al pa ne

Ligo prvakov smo včasih gledali na slo, tudi če smo takrat še imeli možnost izbire. Komentarji so kar so. kje bom gledal dirke v prihodnje, nebo nikoli vprašanje. žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!