Skoči na vsebino

Nova Husqvarna SM 650 CRC


jest

Priporočene objave

Zgolj osnova: Husqvarna STR 650 CRC,

Konstrukcijske karakteristike:

kombinacija ALU in Inox okvirja, nov 650 ccm enovaljnik, naj bi blo cc 67 KM, elektronika z možnostjo ročnega nastavljanja parametrov, 132 kg, nova rešitev settingov zadnjega vzmetenja (z ekcentrom), sprednje vilice in spodnji most od Brutale...pa še kaj sem zgrešil.

post-1616-1163582400_thumb.jpg

post-1616-1163582482_thumb.jpg

post-1616-1163582590_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izredno lepa stvar. Nov koncept, nov motor.

Me zanima, če bo razvoj tegalele našel pot na brezpotja in če bo ta lepa modra barva postala uradna barva Huse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo lepa... Očitno je, da so se supermotardi začeli oblikovno oddaljevati od enduro oblike... Upajmo, da bo cena v morebitni serijski proizvodnji bila pod dvema miljonoma :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ima pa tako velik kiler/hladilnik :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zelo všeč :OK:

zakaj:

- všeč mi je geštel... grobe linije in ne vse zaobljeno, kot smo navajeni pri podobnih motorjih

- všeč mi je ker so dali feltne eloksirane v barvo motorja in še vedno ohranili šprikle

- všeč mi je ker ima vilce obarvano v zlato pa radialne čeljusti

- všeč mi je barva... zelo lep odtenek plave in detaljli v zlati (vilce, kapa cilindra, ketenfurung, pokrov sklopke ipd)

- všeč mi je da so vsi detajli končani (rit, kestel, killer... )

- ni mi všeč sprednja luč

- ni mi všeč balanca (to se pa da zamenjat z najmanjšimi stroški, pa še zlata je lahko)

Da bi dobil to pod rit na cesti, bi lahko napisal še kaj več, česar se na slikah ne vidi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj osnova: Husqvarna STR 650 CRC,

Konstrukcijske karakteristike:

kombinacija ALU in Inox okvirja, nov 650 ccm enovaljnik, naj bi blo cc 67 KM, elektronika z možnostjo ročnega nastavljanja parametrov, 132 kg, nova rešitev settingov zadnjega vzmetenja (z ekcentrom), sprednje vilice in spodnji most od Brutale...pa še kaj sem zgrešil.

dobre ritke imata te dve husqvarni :wub:

Popravljeno . Popravil husqyboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!