Skoči na vsebino

Preživetje v naravi - Extreme Survival


Ni3ous

Priporočene objave

Se podpišem pod tole :yes:

Me pa zanima če zna kdo od tuki narest zanko za npr.zajčjo past??

kako se jo naredi mi je večkrat pokazal sosedov "ata" pa je zgledal simpl.Ko pa sm se zadeve lotil...

bolje da ne povem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Saj lahko kljub temu poskusiš zakurit ogenj " na roke" in v žerjavici spečeš zajca. ...

Če ti rata zakurit ogenj brez sodobnih pripomočkov (lupa, vžigalnik, šibice, ... ), si frajer. Pri zajcu pa pazi, da te kakšen lokalni jager ne dobi v roke. Pol boš res treniral survajvl v divjini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

A se vas je že zbral 9??Sm lohka jst ta 10?? :whistle:

Nema ništa! Js sem se prej javu! :evilgrin:

Če ti rata zakurit ogenj brez sodobnih pripomočkov (lupa, vžigalnik, šibice, ... ), si frajer. Pri zajcu pa pazi, da te kakšen lokalni jager ne dobi v roke. Pol boš res treniral survajvl v divjini.

Nisem še frajer... ampak obupal pa tudi še nisem. Kar se pa zajca tiče, no sej ni nč narobe če kak digl mesa s sabo v hosto prnesemo. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Kar se pa zajca tiče, no sej ni nč narobe če kak digl mesa s sabo v hosto prnesemo. :blush:

To kar nekateri doma gojijo in je še kar podobno zajcu, je kunec. A si to mislil? Ja to pa lahko pečeš. Pa tudi ne povsod. Ne smeš kar tako povprek kurit v naravi kjer se ti zljubi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar nekateri doma gojijo in je še kar podobno zajcu, je kunec. A si to mislil? Ja to pa lahko pečeš. Pa tudi ne povsod. Ne smeš kar tako povprek kurit v naravi kjer se ti zljubi.

pol pa dobi še položnico za survival tečaj pa survival pri sodniku lahko prakticira :)

fantje, za survival v divjini rabiš najprej divjino, šele potem cajt, prostovoljno ali neprostovoljno bivanje tam ... in na koncu res voljo &/ali potrebo po tem, da se ta sruvival res greš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar nekateri doma gojijo in je še kar podobno zajcu, je kunec. A si to mislil? Ja to pa lahko pečeš. Pa tudi ne povsod. Ne smeš kar tako povprek kurit v naravi kjer se ti zljubi.

Mislil sem pač kakršenkoli digl mesa, ja lahko tudi kunca. (poznam razliko med zajcem in kuncem, sem zootehnik)

pol pa dobi še položnico za survival tečaj pa survival pri sodniku lahko prakticira :)

fantje, za survival v divjini rabiš najprej divjino, šele potem cajt, prostovoljno ali neprostovoljno bivanje tam ... in na koncu res voljo &/ali potrebo po tem, da se ta sruvival res greš ...

Brum saj da uživaš v naravi ne rabiš ravno nekega "outbacka", kot sem napisal že prej, je čisto dovolj obična hosta, pa magari je za sosednjim gričem gostilna... In POINT vsega skupaj ni iti v gozd in se poskušat ravnati strogo v mejah definicije nekega survivala!!! Pejt v naravo, delaj kar ti paše in če ima vse skupaj kake veze z survival tehnikami toliko bolje.

Tema le govori o tehnikah preživetja v naravi. Če ima kdo kako izkušnjo ipd., naj jo deli tu z tistimi, ki ga to zanima. Jasno pa je da če grem z nožem v gozd, pol se še ne grem preživetja v naravi. Kvečjemu se grem poskušat naučit kako novo tehniko. In tu Brum Brum mislim, da ti v tem ne vidiš razlike in zato poskušaš polemizirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nema ništa! Js sem se prej javu! :evilgrin:

:nono: :nono: :nono: :nono:

sem še vedno pred tabo :P

drgač pa sam se že prijavu.........konc maja akcija :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!