Skoči na vsebino

Branko Pajer


Sanda7

Priporočene objave

Sa ljeva na desno, Ante_K ( vozi Yamahu Seper Tenerku tamo gdje alpinisti odustaju), Darko Gregurek ( krenuo u Afriku negdje na putu se zaljubio u ronjenje), Nikola Mrakovcic i zadnji sam ja, Vasa malenkost

Evo da se jos malo pravim vazan :whistle:

http://observer.guardian.co.uk/travel/stor...1933643,00.html

Popravljeno . Popravil linza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda poznaš motorista iz Reke (Rijeke), (vprašanje velja tudi za ostale), katerega sem srečal pred Uralom.

Med kratkim pogovorom med vzporedno vožnjo mi je zaupal, da gre do Vladivostoka? Rad bi ga spoznal!

Pomagajte mi!

Pozdrav, registriran sam ja i na ovome forumu ali moram priznati da nisam bas redovit.

Nazalost zbog pada kod Krasnojarska, u Sibiru, nisam uspio ostvariti plan da odem do Vladivostoka. Gotovo bezezleni ali nezgodan pad i slomljena ruka u ramenu znacili su kraj putovanja motorom nakon 9200 km, ali i povratak kuci bio je takodjer interesantan.

Kada smo se sreli i kratko razgovarali na cesti otisli ste dalje, nadao sam se da cete se negdje zaustaviti uz cestu da porazgovaramo vise. Ako se sjecate, na vrhu uzbrdice je bila policija, zaustavili su nas jer smo preticali kamion ali smo se izvukli bocom votke.

I ja bi volio da se upoznamo, kad vec nismo u Rusiji, nadam se da ce i bit prilike za to.

--

Nikola

Popravljeno . Popravil Nikola_M
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav, registriran sam ja i na ovome forumu ali moram priznati da nisam bas redovit.

Nazalost zbog pada kod Krasnojarska, u Sibiru, nisam uspio ostvariti plan da odem do Vladivostoka. Gotovo bezezleni ali nezgodan pad i slomljena ruka u ramenu znacili su kraj putovanja motorom nakon 9200 km, ali i povratak kuci bio je takodjer interesantan.

Kada smo se sreli i kratko razgovarali na cesti otisli ste dalje, nadao sam se da cete se negdje zaustaviti uz cestu da porazgovaramo vise. Ako se sjecate, na vrhu uzbrdice je bila policija, zaustavili su nas jer smo preticali kamion ali smo se izvukli bocom votke.

I ja bi volio da se upoznamo, kad vec nismo u Rusiji, nadam se da ce i bit prilike za to.

--

Nikola

Kako je svet malen. Nisam ni imao nade, da te još ikad vidim i upoznam, a smo sa ženom na putu po Rusiji i još kasnije često pomišljali o tebi.

Drago mi je, da si se javio i vjeruj mi, da čemo te posetiti, jer često idemo po jadranskoj magistrali, i zimi.

Hvala vsem, ki ste mi ga pomagali najti. MOTO svet je res majhen. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako nebi poznao :grim

To je Nikola Mrakovcic. Na www.motori.hr i na HU mu je nick Nikola_M. Nazalost nije uspio doci do Vladivostoka jer je imo nezgodu negdje kod Novosibirskog.

On je iz Punata na otoku Krku

Evo njegov site http://web.vip.hr/nikola.mrakovcic.vip/index.htm

Vidi mene na slikama :grim

Linza - Boris hvala ti. :rolleyes:

Nikola me je več kontaktirao. Još jednom hvala za pomoč.

nisi se javio drugarčino... :headbang:

Motoristek, ti si svetovna faca. :worship: Koga ne poznaš? Vse.

Bom v drugo kar najprej tebe vprašal.

Z Nikolo sva že vzpostavila kontakt. Hvala tudi tebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgoprogaši pozor!

Poglejte še stran od Petra in Toma, pravnika, ki sta za 18 mesecev vse obesila na klin in potujeta z motorjem po svetu. Srečali smo se v Moskvi, se zapili tako močno, da je bilo naslednji res težko sesti na motor... :slap:

Sproti pišeta potopis. Trenutno sta v Indiji.

Vstopna stran: Motorbiketrip

[attachmentid=87893] [attachmentid=87894]

post-13414-1165959409.jpg

post-13414-1165959417.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgoprogaši pozor!

Vstopna stran: Motorbiketrip

A na pocetnoj stranici je fotografija jednog od dvojice Svicaraca (Laurent i Anders) koji su se takodjer uputili na poduzi put, a s kojima smo se mi druzili u Moskvi puna 2 dana.

Njihove dogadjaje mozete citati na stranicama

http://asianrider.blogspot.com/ i http://www.letsgoexplore.com/WorldTour.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na pocetnoj stranici je fotografija jednog od dvojice Svicaraca (Laurent i Anders) koji su se takodjer uputili na poduzi put, a s kojima smo se mi druzili u Moskvi puna 2 dana.

Njihove dogadjaje mozete citati na stranicama

http://asianrider.blogspot.com/ i http://www.letsgoexplore.com/WorldTour.htm

Vedno se čudim in le ena misel me vedno znova prešine:

Le kako si lahko vzamejo toliko prostega časa za taka potovanja :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne lažu sami sebe :yea1:

Kaj si s tem mislil? :?

Jaz lahko dobim maksimalno 3 tedne dopusta!

Hitri skok na Grossglockner je obvezen vsako leto!

[attachmentid=88082]

post-13414-1166137867.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si s tem mislil? :?

Jaz lahko dobim maksimalno 3 tedne dopusta!

Malo se zezam ali kada nismo u nesto 100% sigurni onda sami sebi trazimo isprike. Nemamo novaca, nemamo vremena i tko zna sto jos. Ti ljudi obicno naprave rez, daju otkaz ili stave svoje profesionalne obaveze u mirovanje, iznajme svoje kuce, stanove i sl. Vecina nisu ozenjeni ili sl. Oni zive i svoje i nase snove :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo se zezam ali kada nismo u nesto 100% sigurni onda sami sebi trazimo isprike. Nemamo novaca, nemamo vremena i tko zna sto jos. Ti ljudi obicno naprave rez, daju otkaz ili stave svoje profesionalne obaveze u mirovanje, iznajme svoje kuce, stanove i sl. Vecina nisu ozenjeni ili sl. Oni zive i svoje i nase snove :OK:

Občudujem vse te ljudi, ki dajo vse na klin in gredo. :worship:

Že meni se zdi, da če to storim za 3 tedne in v tem času naredim 8 - 9.000 km, da sem svoboden, da je ves svet moj.

To je tisto, kar me žene kot motorista vedno v vedno nove avanture.

Včasih se pa tudi ne zavedamo, kako lepo je doma...

Slika iz Jadranske magistrale (mislim, da je v ozadju KRK) in moj LORD v ozadju Mangart:

[attachmentid=88208] [attachmentid=88209]

post-13414-1166348695.jpg

post-13414-1166348714.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, sad sam naišao na ovu temu, vidim da Motoristek i mene spominje. :)

LORD&LADY, svaka čast! :OK:

i to je bilo previše... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih se pa tudi ne zavedamo, kako lepo je doma...

Istina, lijepo je moj prijatelj Linza jednom prilikom, otprilike, rekao. Putujemo valjda i stoga da bi više znali cijeniti ono što imamo kod kuće.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih se pa tudi ne zavedamo, kako lepo je doma...

Brane, še lepše pa je v Sloveniji!

Hej kosilo maš v dobro, ne pozabit!

Pozdrav :yea1:

Popravljeno . Popravil EURO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brane, še lepše pa je v Sloveniji!

Hej kosilo maš v dobro, ne pozabit!

Pozdrav :yea1:

Gorenjec nikoli ne pozabi, če mu je kdo kaj dolžan.

Kot verjetno veš so se Škoti učili pri nas....

Ker pa so že pozabili vohrnijo (skopuštvo), smo jih šli še enkrat opomnit...

Slovenski profesorji na Škotskem:

[attachmentid=88225]

post-13414-1166356691.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjec nikoli ne pozabi, če mu je kdo kaj dolžan.

Kot verjetno veš so se Škoti učili pri nas....

Ker pa so že pozabili vohrnijo (skopuštvo), smo jih šli še enkrat opomnit...

Slovenski profesorji na Škotskem:

[attachmentid=88225]

Danes se dobimo na Winter partyju v Celju. :beer2: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Pajer, ti si car, da se ti to ljubi s takšnim motorjem. Komplimenti. :OK: :OK: :OK:

Imaš prav. V začetku sam nisem imel pojma, zakaj ga bom imel. Kupil sem ga zato, da ga imam - beri, da grem na kavo na Bled ali v Ljubljano. Saj veš, stara zgodba, otroci odrastejo, potem pa ima žena na izbiro: "motor ali ljubica". :hmm: Moja se je odločila pametno in mi je za 40 letnico kupila motor. :yes:

Imam pa še vedno nostalgijo po sfriziranem poni expresu, s katerim sem neštetokrat vozil po Grobniku - ni še bilo ograje (1976), prekrižaril vso Istro in pokuril 2 gumi na leto....

Motor sem predelal v potovalnik: Dal široke tačke spredaj, zadaj; Ženi naredil drug sedež, krojen po njeni riti; Podložil zadnji amortizer, da je trši, podložil prednje vilice, tako da je kinematika prav dobra oz. precej izboljšana od originala (slika).

V principu niti ni taka drek pumpa, kot izgleda. Prav prijetno je voziti to kravo! Edinole Dolomiti, Švicarske Alpe in največji prelazi so me malo dajali - glej slike. Imaš pa zadoščenje, da si na vrhu, eden izmed redkih z drek pumpo. Prijeten občutek.

Letos pade Campanija in Turčija!

[attachmentid=89858] [attachmentid=89857] [attachmentid=89859]

post-13414-1168942544.jpg

post-13414-1168942556.jpg

post-13414-1168943897.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav. V začetku sam nisem imel pojma, zakaj ga bom imel. Kupil sem ga zato, da ga imam - beri, da grem na kavo na Bled ali v Ljubljano. Saj veš, stara zgodba, otroci odrastejo, potem pa ima žena na izbiro: "motor ali ljubica". :hmm: Moja se je odločila pametno in mi je za 40 letnico kupila motor. :yes:

Imam pa še vedno nostalgijo po sfriziranem poni expresu, s katerim sem neštetokrat vozil po Grobniku - ni še bilo ograje (1976), prekrižaril vso Istro in pokuril 2 gumi na leto....

Motor sem predelal v potovalnik: Dal široke tačke spredaj, zadaj; Ženi naredil drug sedež, krojen po njeni riti; Podložil zadnji amortizer, da je trši, podložil prednje vilice, tako da je kinematika prav dobra oz. precej izboljšana od originala (slika).

V principu niti ni taka drek pumpa, kot izgleda. Prav prijetno je voziti to kravo! Edinole Dolomiti, Švicarske Alpe in največji prelazi so me malo dajali - glej slike. Imaš pa zadoščenje, da si na vrhu, eden izmed redkih z drek pumpo. Prijeten občutek.

Letos pade Campanija in Turčija!

[attachmentid=89858] [attachmentid=89857] [attachmentid=89859]

Prebral sem tvoj potopis z Nordkapp-a. Impresivno. Lepe fotke. :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Branko, tko kot sem že večrat rekel: CAR SI!!! pardon CARJA STA OBA Z ŽENO!!! :worship:

Upam da se vidimo tudi letos v Kamniku... :OK:

Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fajn bi blo da tole rusijo predstavi :grim

Ja, res. Naj jo predstavi. Z veselje,m bom prebral potopis. Pajer zna napisati tako kot je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!