Skoči na vsebino

Branko Pajer


Sanda7

Priporočene objave

Pohvalno, če ne že kaj več, da se v času, ko vsakdo samo gleda kje bi kaj zaslužil in iztržil, najde nekdo, ki kvalitetne in zelo uporabne podatke deli z drugimi.

Niti predstavljati pa si ne znam, koliko dela in truda je bilo vloženega v izdelavo strani!

Lord in Lady :worship:

Mogoče bom tudi jaz kaj zaslužil - vnetje oči sem že - od 3 mesečnega buljenja v ekran.

Tistemu, ki se ne bo dalo kopirati strani dol, jih je že več kot 600, lahko dobi pri meni zgoščenko za 20 Evrov, na kateri bo dobil vse kar je na internetu še podrobne plane poti z glavnimi znamenitostmi, potovalne načrte, GPS točke krajev, znamenitosti in rute za GARMIN aparate in načrte poti za program AutoRoute Express Europa 2000. Poslano - zapakirano, dostavljeno na dom!

Navali narod. Se že kar bojim gužve! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za vse, ki ste me spraševali, kdaj bo predavanje:

Vabim te na predavanje RUSIJA - potovanje do URALA,

ki bo v nedeljo 15. aprila ob 15.30 na kamniški obvoznici (avto salon Cerar).

V sliki in besedi bom predstavil zadnje potovanje, osvojitev zadnje - četrte skrajne točke Evrope - RUSIJA URAL.

Vabljen(a)!

Za Gorenjce - vstopnine NI. :OK: :OK: :OK:

Več si preberite na:

http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=3267

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......Za Gorenjce - vstopnine NI...... :OK: :OK: :OK:

A mi k' nismo, bomo pa mogl' plačat??? :hmm: :? :? :o :o :nono:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi k' nismo, bomo pa mogl' plačat??? :hmm: :? :? :o :o :nono:

Še pir te častim, da boš spoznal Gorenjce v pravi luči ali pa si se dosedaj gibal v napačnih krogih.

Pravi Gorenjci so se preselili na Škotsko! Sedanji pa smo veseli, odprti in radi damo - sploh ženskam, zato priprelji s sabo Majdo! :lol1: :kva2: :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se peljem danes popoldne mimo Kamnika in Cerarja, pa vidim morje motoristov. Pa si mislim, od kdaj pa Cerar poleg Seatov prodaja motorje... No zdej mi je pa jasno.

Sicer sem iz okolice Sencurja, pa tukaj si prava legenda motoristov. Komurkoli kar recem, pa pravi: u a poznaz enga Pajerja iz Šenčurja... Bravo legenda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se peljem danes popoldne mimo Kamnika in Cerarja, pa vidim morje motoristov. Pa si mislim, od kdaj pa Cerar poleg Seatov prodaja motorje... No zdej mi je pa jasno.

Sicer sem iz okolice Sencurja, pa tukaj si prava legenda motoristov. Komurkoli kar recem, pa pravi: u a poznaz enga Pajerja iz Šenčurja... Bravo legenda.

Pridi na pijačo, pa bova kakšno rekla o moto potovanjih. Če te pa kaj konkretno zanima, pa vprašaj. :D :D :D

Predlog za enodnevni izlet:

Hundertwasser - priznani avstrijski arhitekt, znan po vsem kar je postrani in počez, ter norimi idejami...

Pojdi pogledat njegovo cerkvico v Bärnbach www.baernbach.at

[attachmentid=95675] [attachmentid=95676] [attachmentid=95677]

post-13414-1176708498_thumb.jpg

post-13414-1176708538.jpg

post-13414-1176708554.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi na pijačo, pa bova kakšno rekla o moto potovanjih. Če te pa kaj konkretno zanima, pa vprašaj. :D :D :D

Predlog za enodnevni izlet:

Hundertwasser - priznani avstrijski arhitekt, znan po vsem kar je postrani in počez, ter norimi idejami...

Pojdi pogledat njegovo cerkvico v Bärnbach www.baernbach.at

[attachmentid=95675] [attachmentid=95676] [attachmentid=95677]

Hvala za idejo, bom kmalu realiziral. Ceprav sem se v soboto peljal le nekaj km proc od tega mesta (relacija Zeltweg-Graz).

Za pijaco bi se pa rad priporocil, da spoznam legendo... Ti napisem na privat.

Tomaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!