Skoči na vsebino

Cannonball race 2007


ZZR 1400

Priporočene objave

Ti se kar navadi, tu s(m)o večina sami "đađ dredi". :fredy:

Meni se zdi to dobra ideja. :grim Če me bodo do takrat poflikali, mogoče..... :?

Ti nisi resen! Te bova s Pirrom napojila, da ne boš sposoben za na dirko. Pa magari z Laškim, če bo Uniona sfalilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že stari ljudje so rekli: "Za goske ni seno."

Jaz sem čul tudi že "Nije Cannonball za seljaka..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiva stvar, ampak... eh, so že drugi preveč moraliziral :D je pa to pomoje nekej za pametne voznike, ki kljub merjenju časa ne bodo leteli 150 čez selo...

upam da vam rata .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he :lol1:

bi šel ampak ker ne bom zmagal mo je predrago - šmrk šmrk

bi šel pa se bojim da bom na radar priletel - šmrk šmrk

bi šel pa se bojim da bom 3 dni za ostalimi na cilj prišel - šmrk šmrk

itd. dopolni po svoje :lol1:

čisto OK zadeva, če bom končno prišel do konkurenčnega mopeda bi šel zraven :grim

PS: kaj pa nagrada za tistega, ki spusti spanje in fešte in naredi celo turo v enem kosu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy! Ti si faca. Bravo. Komplimenti na izvirnosti. Res. In hvala za podporo.

Hvala za podporo, motofreak! Vse kar praviš je res in veš kaj bo najbolj zanimivo? Da verjetno sploh ne bo zmagal supersport motor. In da "veliki dirkači" sploh ne bodo šli zraven. In da bo fenomenalna fešta. Slike in reportažo obljubimo. :yea1: :OK:

Batzajla! Tudi mi upamo, da nam bo uspelo. Če bo na naši strani preveč "pametnih", bomo pač start prestavili v Krapino in povabili Hrvate. Hvala za podporo. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi pa šel, pa me mami ne pusti :cry:

:kva2: :lol1:

@ZZR 1400: svaka ti čast, upam samo da imate organizatorji stvari s pravnega stališča pošlihtane (že med motoristi na MSju je en kup sralcev, ko bo tole prišlo v širšo javnost zna bit še večji halo)

PS: če si ti tisti ZZR ki je sodeloval na cannonball bike run 2006, čestitam, lepo je blo brat "potopis" in uživat ob slikah :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda je samo, ker je tip to tako lepo objavil na forumu, ki ga vestno spremlja tudi Policija. ..

Edino, kar bi blo še bolj neumno, bi blo, da bi to na policajski forum napisal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda je samo, ker je tip to tako lepo objavil na forumu, ki ga vestno spremlja tudi Policija. ..

ah ne no ! so števci pokazali da so najbolj aktivni v temah za odrasle in se z veseljem spuščajo po raznih žlebovih in rekah ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne no ! so števci pokazali da so najbolj aktivni v temah za odrasle in se z veseljem spuščajo po raznih žlebovih in rekah ! :P

Pa še tam ne zastopijo vsega. :grrr :grim :fredy: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi znalo bit zanimivo. Končno mam veterno zaščito pa bi šlo :D

Čeprav mi je bolj všeč odbita Pervijeva varianta z nonstop furo :D

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eheheheheheh....... ko oni hrckajo po hotelih preides nevlovljivo v vodstvo.

andthewinneris.....daelimchopperpress :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eheheheheheh....... ko oni hrckajo po hotelih preides nevlovljivo v vodstvo.

It's against the rulz :P

Popravljeno . Popravil moto_freak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo. :hmm: morda pa....

jaz bi še dodal slogan: važno je sodelovati, ne zmagati. :OK:

da ne bo bolelo :cry:

to so slogani za pussyje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Brum brum! Ko čovek bere tvoje komentarje, se sprašuje, zakaj si tako jezen na vse? Ali so ti motoristi morda kaj naredili? Med našimi prijatelji je precej policistov in inšpektorjev - motoristov, ki se peljejo "za kapo dol dat", pa nihče med njimi ne prihaja na takšne ideje. Daj, povej, kaj te moti??? Saj ne rabiš iti zraven.

Če bo preveč takšnih kot si ti, bomo start prestavili v Krapino. Pa kaj! Mar misliš, da se bo slovenska policija ukvarjala z dogajanjem na tujem?

Mislim, da ti manjka malo strpnosti. Res. Poglej, na tvoji sliki v profilu je starinski motocikel. O.K. Ampak ni po mojem okusu. Moram zato biti do tebe nestrpen in ti razlagati, da se voziš z "rajnglo"? Ne. Spoštujem, da imaš drugačen okus kot mi. Pa kaj. Zato bodi prijazen tudi ti in ne obsojaj nečesa, kar pač ni po tvojem okusu. Življenje je živopisana množica različnih ljudi in mnenj. In če si do vsega ekstremen, kar ni po tvoji volji, težko živiš. Pusti nas, da mislimo drugače. Mi bomo storili, kot mislimo, da je prav. Policija tudi. In verjetno ti tudi. Kljub vsemu mislim, da si drugače čisto o.k. "pubec", ki ga znaš včasih prav tako pognati kot mi. Lep dan ti želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....na tvoji sliki v profilu je starinski motocikel.....

Na sliki je čisto novi prikoličar Ural 750.

Drugače pa kot pravim, če bom do maja pikauf fertik, ni dvakrat za rečt..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Reči hočem, da organiziramo izlet, kjer se ne bodo vlačili od pisoarja do pisoarja in od gostilne do gostilne.

Pa bi se javil pred par leti, ko smo nekateri na Nordkapp šli. No ja, nekateri mal prej, drugi mal poznej. Mislim da je bil super izlet, pa ne od šanka do šanka. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiste, ki vas zadeva zares zanima, si lahko pogledate vse o "tapravem" Cannonball bike run 2006 na spletnem naslovu www.cannonballbikerun.com. Poslikali so šest dnevno dogajanje in peta etapa jih je peljala od Benetk do Zagreba. Se pravi, da so se peljali tudi skozi Slovenijo. Škoda, da jih nismo šli pozdraviti.

Spoštujemo vsakega, ki je bil na Nordcapu. Vsaka čast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: kaj pa nagrada za tistega, ki spusti spanje in fešte in naredi celo turo v enem kosu :whistle:

Jaz sem za! :blush:

Samo kje sem bil, da v to temo nisem pogledal vse do ZDAJ!! :headbang: :OK:

Pridem, sam meni ni nevem kaj do družbe, jaz bi se peloooo!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi bomo storili, kot mislimo, da je prav. Policija tudi. In verjetno ti tudi. Kljub vsemu mislim, da si drugače čisto o.k. "pubec", ki ga znaš včasih prav tako pognati kot mi. Lep dan ti želim.

Divjanja po javnih cestah iz različnih razlogov ne podpiram.

To je vse.

Lepo zimo in priprave na "dirko" želim.

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U šele zdele vidu da mi ni prleplo druge polovice posta in je zato vse skupaj izpadlo malo drugače. Da ne bo nesporazuma, tudi jaz podpiram to, da od časa od časa kdo organizira kej zanimivega... Jaz že dalj časa razmišljam da bi organiziral nočno vožnjo po jadranski magistralki...enkrat poleti. Do ideje sem prišel ko sem se poleti vozil iz Splita in nas je prehitela tema, takret sem ugotovil da ima tudi nočna vožnja poseben čar... No pa da ne bom preveč offtopic... Kdaj pa je predviden štart v maju, ker imamo za prvomajske praznike planirano Črno goro za en teden, morda se kje srečamo, če bo kdo rabil pomoč smo vedno pripravljeni pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!