Skoči na vsebino

Cannonball race 2007


ZZR 1400

Priporočene objave

Ja, z egom res nimaš problemov... :headbang:

Tko da lohk rečem le, da te naščijem kjerkol na tem delu Balkana z verglom, k ne gre čez 210. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje se bom udeležil "tradicionalnega","jubilejnega","svetovno znanega" turističnega romanja Motosvetovcev v Dubrovnik....in mimogrede....vsak je dobrodošel,tako na poti,kot pri večerji,žuru,itd....

Mogoče kje v preteklosti kaj več piše o tem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Hic Rodos, hic salta."

Hic,.. sej men se tud mal kouca dons, hic :beer2:

Aja glede trase: meni se zdi odločno prekratka. Probite do Ohrida potegnt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, z egom res nimaš problemov... :headbang:

Tko da lohk rečem le, da te naščijem kjerkol na tem delu Balkana z verglom, k ne gre čez 210. :naughty:

Hrabro, ojštro, dostojanstveno........ni kaj :grrr : :lol1:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrabro, ojštro, dostojanstveno........

potem so sledile smeri razvoja ! na koncu pa oboje ukinjeno ! glavno da so novi fonti črk ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo niti ne rabim čez okno pogledat, pa vem da je zunaj slabo vreme in je motosvet edina rešitev za sproščanje energije ---->čist ste že :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem so sledile smeri razvoja ! na koncu pa oboje ukinjeno ! glavno da so novi fonti črk ! :P

Cena razvoja, al kako??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne trpimo za svojim egom in nismo slepi. Napisal si, da ste se vozili skupaj in ni bilo čakanja. Ti pa s 1200 kubičnim BMW-jem. Dajjjj! 130 km/h pa za 125 kubičnega čoperja definitivno ni več varna hitrost. Če si pošten, kar nisi, boš moral priznati, da vsakemu čoperju z naraščanjem hitrosti, pada voznost. Pa ne da se ne bi dalo. Le mojster je potrebno biti. In ob tvopjih izjavah se bo nasmejal tudi vsak resen čoperist.

Pa še nekaj drugega se sprašujemo? Napisal si, da ne greš zraven, ker te pot dolgočasi. V naslednjem hipu pa napišeš, da greš z Motosvetov v Dubrovnik. Malo se zapletaš v kontradikcije.

prepričati prepričane?....ne hvala...so bili še ostali zraven, zato......

in verjetno se kakšen čoperist res nasmeje ob mojih izjavah....saj veš, da smo mi internetni motoristi polni samih sebe....in mene pot do tja res dolgočasi, če si jo vzamem kot neko vaško cannonball dirko...mnogo raje grem brez kakršnihkoli obveznosti in obremenitev na pot in uživam v tem....

drugače pa moj 1200 kubični bmw ima na koncu oznake modela črko C....kaj pomeni ta črka prepuščam tvoji lastni domišljiji (hint: v motosvetovem katalogu vozil ga celo imajo,zato si lahko prebereš tehnične specifikacije modela..predvsem je zanimiv podatek o konjih in končni hitrosti...namen tega motorja boš pa ja lahko iz tega sam izluščil...)

Pridi, prijatelj, pridi, pa ga bomo skupaj pognali in kar na licu mesta ugotovili, kdo je nalagač in kdo motorist. Že stari Rimljani so rekli:" Hic Rodos, hic salta." Kar v prevodu pomeni, da ne nalagaj ampak zdaj pokaži. Izbira in dolžina trase je tvoja.

in mimogrede...želim veliko sreče in uspeha na takšni organizaciji takšne hude dirke......če boš pa kadarkoli imel željo se odpeljati kam dlje kot samo do dubrovnika pa sporoči.....mogoče naslednje leto z nami v romunijo,bolgarijo , itd.....

in tako kot ti ostale lahko imenuješ kot nakladače, bi lahko tudi jaz izzval vas pič..ce kdaj boste šli na kakšno dolgo turo...pa tega ne počnem že iz spoštovanja do ostalih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prepričati prepričane?....ne hvala...so bili še ostali zraven, zato......

in verjetno se kakšen čoperist res nasmeje ob mojih izjavah....saj veš, da smo mi internetni motoristi polni samih sebe....in mene pot do tja res dolgočasi, če si jo vzamem kot neko vaško cannonball dirko...mnogo raje grem brez kakršnihkoli obveznosti in obremenitev na pot in uživam v tem....

drugače pa moj 1200 kubični bmw ima na koncu oznake modela črko C....kaj pomeni ta črka prepuščam tvoji lastni domišljiji (hint: v motosvetovem katalogu vozil ga celo imajo,zato si lahko prebereš tehnične specifikacije modela..predvsem je zanimiv podatek o konjih in končni hitrosti...namen tega motorja boš pa ja lahko iz tega sam izluščil...)

in mimogrede...želim veliko sreče in uspeha na takšni organizaciji takšne hude dirke......če boš pa kadarkoli imel željo se odpeljati kam dlje kot samo do dubrovnika pa sporoči.....mogoče naslednje leto z nami v romunijo,bolgarijo , itd.....

in tako kot ti ostale lahko imenuješ kot nakladače, bi lahko tudi jaz izzval vas pič..ce kdaj boste šli na kakšno dolgo turo...pa tega ne počnem že iz spoštovanja do ostalih...

Z vsem dolžnim spoštovanjem do tebe BMW, mislim, da imaš na drugi strani adekvatnega sogovornika tudi kar se tiče daljših potovanj z motorjem. Samo ne se sedaj tu prepucavat, kdo ima boljšega večjega hitrejšega, kdo koga naščije, kje je že kdo bil..... Lahko pa kakšno temo o potovanjih vdarita po mailih, na koncu ne dvomim, da bosta prišla na zeleno vejo.:yea1:

"Pridi, prijatelj, pridi, pa ga bomo skupaj pognali in kar na licu mesta ugotovili, kdo je nalagač in kdo motorist. Že stari Rimljani so rekli:" Hic Rodos, hic salta." Kar v prevodu pomeni, da ne nalagaj ampak zdaj pokaži. Izbira in dolžina trase je tvoja."

:grrr :lol1: :naughty: (sindrom Lojz, maybe) :whistle: :whistle: :yea1:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madonca sta se zapela...Počakta da zamede pa pol da sneg skopni Pol pa horuk vsak na svojo kobilco pa gremo na izpucavanje adrenalina pa povabta še ostale lohk se bomo pa pral luštno imeli.Sam bom pršu če bo povabilo,zdej se pa na kakšn party spravta pa bomo gor to prediskutiral v živo.BO zanimivo :P :hmm: :nono: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, Lojza pa ne naščijem :P

Spet se čohaš tam, kjer te ne srbi :nono: :naughty: :yea1: Pismo, naj bo že enkrat sneg, pa da začnemo po snegi žgat.........

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, naj bo že enkrat sneg, pa da začnemo po snegi žgat.........

Letos sem si po 20ih letih ponovno kupil letno karto... :hmm: :fredy:

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo Lojz pozna le eno cesto: Od rondoja v Pesnici do Šentilja in nazaj.

...pa od Maribora do Selnice (pa še malo naprej... )... :P :D

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem si po 20ih letih ponovno kupil letno karto... :hmm: :fredy:

Pohvaljen, samo Fury snega ni in ni........ :slap:

...pa od Maribora do Selnice (pa še malo naprej... )... :P :D

oja....pa bi verjetno do Dravograda in Lavamunda tut najdo.... :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvaljen, samo Fury snega ni in ni........ :slap:

Eh qrtz, zdaj grem peš gor pa z gondolo dol, al' pa greva s tamalim z gondolo gor, malo kamenje mečeva, pa z naslednjo turo dol... :D :kva2:

oja....pa bi verjetno do Dravograda in Lavamunda tut najdo.... :lol1: :lol1:

Verjetno res! Menda so na cesti proti Dravogradu tudi že NLP (Nizko Leteče Predmete) videli... :eek: :fredy:

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh qrtz, zdaj grem peš gor pa z gondolo dol, al' pa greva s tamalim z gondolo gor, malo kamenje mečeva, pa z naslednjo turo dol... :D :kva2:

Verjetno res! Menda so na cesti proti Dravogradu tudi že NLP (Nizko Leteče Predmete) videli... :eek: :fredy:

....samo, da izkoristiš sezonsko......spoštovani kolega, samo da te malček popravim, verjetno si mislil NLL (nizko leteči Lojz) ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....samo, da izkoristiš sezonsko......spoštovani kolega, samo da te malček popravim, verjetno si mislil NLL (nizko leteči Lojz) ali ne?

Yeah, what he said... :evilgrin: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vsem dolžnim spoštovanjem do tebe BMW, mislim, da imaš na drugi strani adekvatnega sogovornika tudi kar se tiče daljših potovanj z motorjem. Samo ne se sedaj tu prepucavat, kdo ima boljšega večjega hitrejšega, kdo koga naščije, kje je že kdo bil..... Lahko pa kakšno temo o potovanjih vdarita po mailih, na koncu ne dvomim, da bosta prišla na zeleno vejo.:yea1:

"Pridi, prijatelj, pridi, pa ga bomo skupaj pognali in kar na licu mesta ugotovili, kdo je nalagač in kdo motorist. Že stari Rimljani so rekli:" Hic Rodos, hic salta." Kar v prevodu pomeni, da ne nalagaj ampak zdaj pokaži. Izbira in dolžina trase je tvoja."

:grrr :lol1: :naughty: (sindrom Lojz, maybe) :whistle: :whistle: :yea1:

nikakor se ne mislim prepucavati niti debatirati o tej stvari....nasploh je idiotizem se prenapenjati, kdo ima boljšega, daljšega, močnejšega,kdo bolj obvlada,itd....in ravno zato mi je čudno, da selekcionira motoriste...

in tako kot jaz ne etiketiram ljudi pavšalno na "nalagače" in ostale modele, tako tudi ne maram, da mene nekdo etiketira......sploh pa ne nekdo, ki me sploh ne pozna....sorry, sem mogoče zadnje čase malo preveč občutljiv na takšne zadeve....za mene osebno so vsi motoristi isti in vse spoštujem, ne glede na to, kaj kdo vozi....

kar se tiče pa "adekvatnega" sogovornika, mi pa ni bil nikoli problem spiti kakšno pivo s komerkoli, pa čeprav smo se mogoče razhajali v mišljenjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, z egom res nimaš problemov... :headbang:

Tko da lohk rečem le, da te naščijem kjerkol na tem delu Balkana z verglom, k ne gre čez 210. Brum brum

Prijatelj dragi! Na tem forumu te marsikdo pozna, z imenom in priimkom, kot hudega nalagača. Glede na tvojo ponudbo, sprejmem izziv. V stavni sklad vplačava ti 5000 eur in jaz 5000 eur. XR800 bo stavni zakladnik. Izberi traso in povej kdaj in kje. Pa da enkrat za vselej, v živo in na forumu razčistimo, kdo je nalagač. Sporoči samo termin in traso. Zmagovalec vzame vse.

Popravljeno . Popravil ZZR 1400
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vsem dolžnim spoštovanjem do tebe BMW, mislim, da imaš na drugi strani adekvatnega sogovornika tudi kar se tiče daljših potovanj z motorjem. Samo ne se sedaj tu prepucavat, kdo ima boljšega večjega hitrejšega, kdo koga naščije, kje je že kdo bil..... Lahko pa kakšno temo o potovanjih vdarita po mailih, na koncu ne dvomim, da bosta prišla na zeleno vejo.:yea1:

"Pridi, prijatelj, pridi, pa ga bomo skupaj pognali in kar na licu mesta ugotovili, kdo je nalagač in kdo motorist. Že stari Rimljani so rekli:" Hic Rodos, hic salta." Kar v prevodu pomeni, da ne nalagaj ampak zdaj pokaži. Izbira in dolžina trase je tvoja."

:grrr :lol1: :naughty: (sindrom Lojz, maybe) :whistle: :whistle: :yea1:

..adekvatnega sogovornika :eek: ki gleda samo po kubikih in ne ve za oznako C :lol:

mogoče bom pa še jaz tam doli..... do Budve :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!