Skoči na vsebino

Cannonball race 2007


ZZR 1400

Priporočene objave

In kaj je rekel cesar Vespazijan, ko je obdavčil javne WC-je:

Pecunia non olet...

Denar ne smrdi... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in mimogrede...želim veliko sreče in uspeha na takšni organizaciji takšne hude dirke......če boš pa kadarkoli imel željo se odpeljati kam dlje kot samo do dubrovnika pa sporoči.....mogoče naslednje leto z nami v romunijo,bolgarijo , itd.....

in tako kot ti ostale lahko imenuješ kot nakladače, bi lahko tudi jaz izzval vas pič..ce kdaj boste šli na kakšno dolgo turo...pa tega ne počnem že iz spoštovanja do ostalih...

Odgovor BMW-ju!

Vidiš, prijatelj, tu pa si se težko zeznil. Zelo, zelo dvomim, da narediš letno eno tretino mojih kilometrov. In če bi vedel, komu pišeš neumnosti in žalivke, bi te bilo malo sram. Razen tega se moji in naši dometi ne ustavijo v Romuniji in Bolgariji, ampak morda na Kitajskem, v Sibiriji, v ZDA in še kje. V Romunijo, Bolgarijo, Ukrajino, Moldavijo pa se peljemo ponavadi v kombinaciji s podaljšanim vikendom. Ampak za razliko od tebe in tebi podobnih, se peljemo zares. Tako, da ne žali in ne nakladaj. In če si zares takšen hud tiger, kot praviš, da si, pridi in se pelji z nami. Če ti je naša tura smešna, boš zanresljivo prvi. Tukaj, pred vsemi, ki me poznajo, in teh na tem forumu ni malo, izjavljam, da ti iz lastnega žepa plačam vse stroške, vključno z obrabljenimi deli in na koncu dobiš, če seveda zmagaš, od mene 2000 eur v gotovini. Če ne zmagaš. ne dobiš nič. Pošteno? Pa da nam ti, car in hadžija, nam, pičkam, pokažeš, kdo je car. Daj, no. Sprejeli te bomo odprtih rok in se ti, če si zares tako dober, priklonili do tal. Čakamo odgovor.

Popravljeno . Popravil ZZR 1400
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je rekel cesar Vespazijan, ko je obdavčil javne WC-je:

Pecunia non olet...

Denar ne smrdi... B)

kaj ti si tudi C-jek :D kar v boj z 180km.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi še kaj napisal več, pa je tko brez veze, da res ni. ZZR 1400 saj smo že ugotovil, da se le ti znaš voziti z motorjem, ostali tko tuki poste nabijamo, ker tko ne znamo motorja vozit. Pa ne mi sedaj rečt da greva dirkat kamor koli, kajti to je zame idiotizem in prepucavanje. Aja še neki. Jaz imam letos za sabo skor 30000 km, pa kaj, sej tko ne znam vozit, sem tko sam nakladač.

Sam tolk. Post pa le imam :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip organizira, vsak se sam odloci ,brez veze da smo pametni !!!

kdor hoče gre ,kdor pa ne pa ne !!! :(

Ideja pa ni slaba, gremo gasa :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi še kaj napisal več, pa je tko brez veze, da res ni. ZZR 1400 saj smo že ugotovil, da se le ti znaš voziti z motorjem, ostali tko tuki poste nabijamo, ker tko ne znamo motorja vozit. Pa ne mi sedaj rečt da greva dirkat kamor koli, kajti to je zame idiotizem in prepucavanje. Aja še neki. Jaz imam letos za sabo skor 30000 km, pa kaj, sej tko ne znam vozit, sem tko sam nakladač.

Sam tolk. Post pa le imam :lol1:

Vidiš, tudi ti svoje nezadovoljstvo skrivaš za cinizmom. Nihče ni rekel, da se kdo ne zna voziti. Pravila dirke, ki jo organiziramo, so takšna kot so. Za vse enaka. In če imaš pač motocikel z manj, kot 499 ccm, žal, ne moreš zraven. V čem je zdaj problem? Jaz ga ne vidim. Tudi jaz lahko s svojim avtomobilom naredim 100.000 km na leto, pa to še ne pomeni, da zato lahko startam na Državnem prvenstvu v rallyju. Morda sem, zgolj teoretično, celo boljši od koga, ki tam nastopa. A pravila pravijo, da nimam ustreznega avtomobila. In kaj zdaj? Zdaj bom "štenkaril" po forumu, kakšni brezvezniki so in idioti in ne vem kaj še. Ne. Fantje, ki dirkajo so čisto o.k. Le jaz se ne morem voziti z njimi. Jih moram zato žaliti? Moram zato pisati po forumu, da imajo vaške dirke? Ne. Jaz spoštujem vsakega, ki se rad pelje in ki je človek dobre volje. Omejitve pa so zmeraj v življenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi še kaj napisal več, pa je tko brez veze, da res ni. ZZR 1400 saj smo že ugotovil, da se le ti znaš voziti z motorjem, ostali tko tuki poste nabijamo, ker tko ne znamo motorja vozit. Pa ne mi sedaj rečt da greva dirkat kamor koli, kajti to je zame idiotizem in prepucavanje. Aja še neki. Jaz imam letos za sabo skor 30000 km, pa kaj, sej tko ne znam vozit, sem tko sam nakladač.

Sam tolk. Post pa le imam :lol1:

svaka cast !!! hudo velik kilometrov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi še kaj napisal več, pa je tko brez veze, da res ni. ZZR 1400 saj smo že ugotovil, da se le ti znaš voziti z motorjem, ostali tko tuki poste nabijamo, ker tko ne znamo motorja vozit. Pa ne mi sedaj rečt da greva dirkat kamor koli, kajti to je zame idiotizem in prepucavanje. Aja še neki. Jaz imam letos za sabo skor 30000 km, pa kaj, sej tko ne znam vozit, sem tko sam nakladač.

Sam tolk. Post pa le imam :lol1:

Čestitke za 30.000 km. Kakšen motocikel pa voziš? Kje si naredil vse te kilometre? Kdo ti servisira motor? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še to me zanima...

kdo je konkretno organizator??? klub, organizacija, podjetje?? ... če je zadeva plačljive mora biti izstavljen račun... in seveda predstavljeno kakšno storitev se ponuja za to ...

aja .. zzr140 .. koliko imaš čas na grobniku???, že ker si nako samozavesten in napihnjen s hvalami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in mimogrede...želim veliko sreče in uspeha na takšni organizaciji takšne hude dirke......če boš pa kadarkoli imel željo se odpeljati kam dlje kot samo do dubrovnika pa sporoči.....mogoče naslednje leto z nami v romunijo,bolgarijo , itd.....

in tako kot ti ostale lahko imenuješ kot nakladače, bi lahko tudi jaz izzval vas pič..ce kdaj boste šli na kakšno dolgo turo...pa tega ne počnem že iz spoštovanja do ostalih...

Odgovor BMW-ju!

Vidiš, prijatelj, tu pa si se težko zeznil. Zelo, zelo dvomim, da narediš letno eno tretino mojih kilometrov. In če bi vedel, komu pišeš neumnosti in žalivke, bi te bilo malo sram. Razen tega se moji in naši dometi ne ustavijo v Romuniji in Bolgariji, ampak morda na Kitajskem, v Sibiriji, v ZDA in še kje. V Romunijo, Bolgarijo, Ukrajino, Moldavijo pa se peljemo ponavadi v kombinaciji s podaljšanim vikendom. Ampak za razliko od tebe in tebi podobnih, se peljemo zares. Tako, da ne žali in ne nakladaj. In če si zares takšen hud tiger, kot praviš, da si, pridi in se pelji z nami. Če ti je naša tura smešna, boš zanresljivo prvi. Tukaj, pred vsemi, ki me poznajo, in teh na tem forumu ni malo, izjavljam, da ti iz lastnega žepa plačam vse stroške, vključno z obrabljenimi deli in na koncu dobiš, če seveda zmagaš, od mene 2000 eur v gotovini. Če ne zmagaš. ne dobiš nič. Pošteno? Pa da nam ti, car in hadžija, nam, pičkam, pokažeš, kdo je car. Daj, no. Sprejeli te bomo odprtih rok in se ti, če si zares tako dober, priklonili do tal. Čakamo odgovor.

ne vem, kje se je stvar zataknila, vendar imam občutek, da imaš nekako problem v komuniciranju ali pa v razumevanju slovenskega jezika.....

BMK koliko ti letno narediš kilometrov in kako zelo zelo dvomiš o moji kilometraži...in ne, ne vem komu pišem in milo rečeno me tudi ne zanima, saj glede na tvoj žaljiv način pisanja tudi nimam nikakršne želje tega vedeti...mogoče ne bi bila odveč mala merica spoštovanja do ostalih članov motosveta

mimogrede bi te prosil, če mi lahko citiraš post, v katerem žalim tebe ali kogarkoli na motosvetu....edini, ki tukaj žali si ti z etiketiranjem....z vsemi mojimi posti sem te hotel samo opozoriti, da ni uredu, da tako klasificiraš motoristično rajo,da bi lahko kdo drugi ravno tako začel s etiketirtanjem kot ti, pa vendar tega nočeš ali pa ne zmoreš razumeti.....

in kakor ti mene sedaj napadaš in direktno žališ, bi lahko tudi jaz tebe, vendar nisem takšen človek in se mi ne zdi vredno spuščati se na tvoj nivo, ne na nivo človeka, ne na nivo komunikacije...

ti in ostali tvoji ste pač carji in oh in sploh,ostali motoristi smo pa pač nepomembni.....če te to dela srečnega, ok.....

in kot sem že napisal ne mislim in nimam namena ugotavljati kdo ima večjega, daljšega,boljšega,itd....

kakorkoli, želim tebi in ostalim veliko sreče in užitkov pri organizaciji te dirke......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je konkretno organizator??? klub, organizacija, podjetje?? ... če je zadeva plačljive mora biti izstavljen račun... in seveda predstavljeno kakšno storitev se ponuja za to ...

aja .. zzr140 .. koliko imaš čas na grobniku???, že ker si nako samozavesten in napihnjen s hvalami

Turistično podjetje ti bo izstavilo račun z upoštevanim DDV-jem za ogled Dubrovnika in Budve. Od tega je ogled 100 eur + 20% DDV = 120 eur.

Če boljše prebereš napisano, boš videl, da ne gre za samohvalo. Vsi ostali pišejo, da smo pičke, da smo idioti, da smo brezvezni, da nas naščijejo kadarkoli in kjerkoli ipd. Mar je samohvala, če vse te "svetovne prvake" pozoveš, da to res storijo in ti v praksi pokažejo, kar pišejo po forumu? Mar je samohvala, če nekomu, željnemu samodokazovanja, daš zadoščenje? Preberi še enkrat, pa boš videl, da niti v eni sami besedi ni samohvale.

Da ne pozabim še časa na grobniku 1:36,8. Za amaterja hitro. Za dirkača počasi. Zlata sredina. Lep pozdrav na Primorsko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislm da je ful hiter !!!!! :eek:

16 12 na zabavi v roll baru zrihtimo tamale motorcke , pa gasa kdor se pele s tavelkmu se zna tud s tamalmu, kva bo noro ,saj smo motoristi !!!! :D

pa se stavmo lahko ,na pisto fantje pa da vidmo !!!!!!!! :hmm: :kva1: :slap: :whistle: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boljše prebereš napisano, boš videl, da ne gre za samohvalo. Vsi ostali pišejo, da smo pičke, da smo idioti, da smo brezvezni, da nas naščijejo kadarkoli in kjerkoli ipd. Mar je samohvala, če vse te "svetovne prvake" pozoveš, da to res storijo in ti v praksi pokažejo, kar pišejo po forumu? Mar je samohvala, če nekomu, željnemu samodokazovanja, daš zadoščenje? Preberi še enkrat, pa boš videl, da niti v eni sami besedi ni samohvale.

Da ne pozabim še časa na grobniku 1:36,8. Za amaterja hitro. Za dirkača počasi. Zlata sredina. Lep pozdrav na Primorsko!

Ja, ti se sploh ne hvališ. Prijeten sogovornik si, rad bi te spoznal v živo. Maš jutri ali pojutrišnjem kaj cajta?

PS: cesta ni dirkališče. Obrni, kakor hočeš. Tu, spoštovani ZZR, ti očitno domet malo šepa.

Sayonara, S.

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem mestu ZAKLJUČUJEMO s temo Cannonball race 2007. V teh nekaj dneh smo dobili dober vpogled v javno mnenje (motoristično) in se vendarle odločili, da zadevo izpeljemo. Dirka ne bo potekala po trasi, ki smo jo navedli na forumu. Bo pa definitivno dolga cca 2000 km in startalo bo max. 20 tekmovalcev. Obeta se nekaj razburljivih dni s čudovitimi večeri in v pravi družbi. Hvala vsem, da ste klepetali z nami. In brez zamere. Ekipa ZZR 1400

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človk kupu nov motor zdej pa misli, da bo čist zmagu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja .. zzr140 .. koliko imaš čas na grobniku???, že ker si nako samozavesten in napihnjen s hvalami

odličen cajt :OK:

kolk ga maš pa ti????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odličen cajt :OK:

kolk ga maš pa ti????

vsekakor odličen ...če je pravi .)

moj ni pomemben pri vsem tem, ker se ne napihujem kot svinjski meh tukaj in solim pameti nekaterim z plačljivo vožnjo do dubrovnika, ki poteka po državnih cestah.

mimogrede... jaz vas vodim v dubrovnik za 50€.. pa še na pico povabim :naughty: pijačo sami plačate :lol1:

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ti se sploh ne hvališ. Prijeten sogovornik si, rad bi te spoznal v živo. Maš jutri ali pojutrišnjem kaj cajta?

PS: cesta ni dirkališče. Obrni, kakor hočeš. Tu, spoštovani ZZR, ti očitno domet malo šepa.

Sayonara, S.

Pridi malo do Donkota, da spoznamo vest Motosekreta.... :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte res prosim razložit zakaj se vmešavate, če vas "dirka" ne zanima. Mislite, da za pravi Cannonball race tudi toliko ljudi naklada o tem zakaj je tako drago,... Enostavno, če ste interesent se oglasite in pogovorite o samem poteku, organizaciji,... če ne pa ne rabite nakladat o vsem kar nima veze s samo dirko, ampak vašim mnenjem o njej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte res prosim razložit zakaj se vmešavate, če vas "dirka" ne zanima. Mislite, da za pravi Cannonball race tudi toliko ljudi naklada o tem zakaj je tako drago,... Enostavno, če ste interesent se oglasite in pogovorite o samem poteku, organizaciji,... če ne pa ne rabite nakladat o vsem kar nima veze s samo dirko, ampak vašim mnenjem o njej.

Mislim, da je ravno iz tega razloga nesmotrno organizirat kakšno prireditev s pomočjo raznih forumov. Sto žena, dvesto sisa.......Mogoče je bolje preveriti pripravljenost na sodelovanje po osebnih poznanstvih. Kasneje se zadeva sama od sebe razširi....Zgolj moje mnenje. :whistle: :yea1:

nikakor se ne mislim prepucavati niti debatirati o tej stvari....nasploh je idiotizem se prenapenjati, kdo ima boljšega, daljšega, močnejšega,kdo bolj obvlada,itd....in ravno zato mi je čudno, da selekcionira motoriste...

in tako kot jaz ne etiketiram ljudi pavšalno na "nalagače" in ostale modele, tako tudi ne maram, da mene nekdo etiketira......sploh pa ne nekdo, ki me sploh ne pozna....sorry, sem mogoče zadnje čase malo preveč občutljiv na takšne zadeve....za mene osebno so vsi motoristi isti in vse spoštujem, ne glede na to, kaj kdo vozi....

kar se tiče pa "adekvatnega" sogovornika, mi pa ni bil nikoli problem spiti kakšno pivo s komerkoli, pa čeprav smo se mogoče razhajali v mišljenjih.

Evo, bova ob priliki spila kakšno, rekla kakšno konstruktivno na temo motorizma. Moj namen je bil, da se malo umirijo konji, saj je zadeva šla v peskovnik........

Ja, ti se sploh ne hvališ. Prijeten sogovornik si, rad bi te spoznal v živo. Maš jutri ali pojutrišnjem kaj cajta?

PS: cesta ni dirkališče. Obrni, kakor hočeš. Tu, spoštovani ZZR, ti očitno domet malo šepa.

Sayonara, S.

In za tebe seveda ne velja popolnoma isto? :headbang: :grrr A ja, over and out.....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede... jaz vas vodim v dubrovnik za 50€.. pa še na pico povabim :naughty: pijačo sami plačate :lol1:

ampak ti ne daš x00 evrov najhitrejšemu, najlepšemu, najdznemu :P

Pridi malo do Donkota, da spoznamo vest Motosekreta.... :lol1: :lol1:

Kje je to? sem ravno ta vikend na Štajerskem... pošlji SMS za vroč pogovor - 031 345 914

:lol:

mogoče bi še Furiso prišel ;)

Dajte res prosim razložit zakaj se vmešavate, če vas "dirka" ne zanima. Mislite, da za pravi Cannonball race tudi toliko ljudi naklada o tem zakaj je tako drago,... Enostavno, če ste interesent se oglasite in pogovorite o samem poteku, organizaciji,... če ne pa ne rabite nakladat o vsem kar nima veze s samo dirko, ampak vašim mnenjem o njej.

dečko - varnost na javni cesti IMA veze z vsako tako "organizirano, vendar neuradno dirko dirkačev 'na lastno odgovornost'"...

dečko se je pač malo vsekal, ker je šel to trobit za imidž malo na nek javni forum ... pa ne, da ga ne bi rešpektiral, ampak - take stvari pač ne sodijo na javne ceste in konec. Zato bom v takih primerih vedno oporekal temu. Naj se zmenijo v svojem krogu prestižnih fahrerjev pa to izvedejo... to je pač moj nasvet okoli tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečko se je pač malo vsekal, ker je šel to trobit za imidž malo na nek javni forum ... pa ne, da ga ne bi rešpektiral, ampak - take stvari pač ne sodijo na javne ceste in konec. Zato bom v takih primerih vedno oporekal temu. Naj se zmenijo v svojem krogu prestižnih fahrerjev pa to izvedejo... to je pač moj nasvet okoli tega.

Ne vem, mogoče imaš prav mogoče ne. Jaz pač mislim, da se vsak sam zavestno odloči ali bo kršil predpise ali ne, sili pa ga nihče niti k udelebi niti k kršenju CPP. Saj sploh ni nujno, da jih tudi en sam krši. Kot je bilo napisano je lahko ključna taktika brez kršitev CPP (eni motorji imajo večji tank, drugi manjši, kako bo razporedil postanke,...). Če pa mu ni do sodelovanja in mu to ni zanimivo se take zadeve pač ne udeleži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ti se sploh ne hvališ. Prijeten sogovornik si, rad bi te spoznal v živo. Maš jutri ali pojutrišnjem kaj cajta?

PS: cesta ni dirkališče. Obrni, kakor hočeš. Tu, spoštovani ZZR, ti očitno domet malo šepa.

Sayonara, S.

Se mi zdi,da si forum zgrešil..Ker o samem motociklizmu, se ti sanja,zelo zelo malo..

Filozofiraš pa rad, filozofiraš

Nakladač tak,da ti redko kdo seže do kolen,tukaj na MS..

Saj bi se te človek znebil,vendar vedno prilezeš na površje z kakšnim alterjem, nadležen, kot ščurek

Popravljeno . Popravil mAc10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!