Skoči na vsebino

Cannonball race 2007


ZZR 1400

Priporočene objave

Kje je to? sem ravno ta vikend na Štajerskem... pošlji SMS za vroč pogovor - 031 345 914

mogoče bi še Furiso prišel ;)

Glej, če vse veš, vse vidiš, boš tudi to lokacijo, če boš vložil dovolj volje in znanja (al pa druge, saj mislim da Lenart ni tako daleč) slej, ko prej izvohal. Sicer pa, zate over and out...... :grim :grim :grim :headbang:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto da bi debatirali o tem kako se pripraviti na tako "dirko", kakšno opremo oziroma kaj vzeti s seboj. Kako optimizirati pot in postanke...se kregate.

Upam, da bo maja dovolj € in da bo vse ostalo OK, pa se vidimo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi,da si forum zgrešil..Ker o samem motociklizmu, se ti sanja,zelo zelo malo..

Verjetno imaš res prav. Kaj čmo, tak je živlejne.

Glej, če vse veš, vse vidiš, boš tudi to lokacijo, če boš vložil dovolj volje in znanja (al pa druge, saj mislim da Lenart ni tako daleč) slej, ko prej izvohal. Sicer pa, zate over and out...... :grim :grim :grim :headbang:

Vem že vse, samo ne da se mi k čisto vsaki tumariji sodelovat :)

drugič pa ne otepat, naj k Donkotu pridem... se zna zgodit, da res (moj stari prjatl).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno imaš res prav. Kaj čmo, tak je živlejne.

Vem že vse, samo ne da se mi k čisto vsaki tumariji sodelovat :)

drugič pa ne otepat, naj k Donkotu pridem... se zna zgodit, da res (moj stari prjatl).

Pridi, Brumći, pridi.........samo ne v tem letnem času....recimo v zate primernem času za tumarije...... :whistle: Hm, (moj stari prijatl).....mogoče pa res, kaj pa vem....

Namesto da bi debatirali o tem kako se pripraviti na tako "dirko", kakšno opremo oziroma kaj vzeti s seboj. Kako optimizirati pot in postanke...se kregate.

Upam, da bo maja dovolj € in da bo vse ostalo OK, pa se vidimo .)

Vse bo OK, BTW kdo se pa krega? Glumimo glive, ko je vreme neprimerno za vožnjo z motorjem, še manj primerno pa za smučanje. Drugače tega ne bi počeli....... :lol1: :lol1:BTW Brum, a kaj skijaš?

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brum, a kaj skijaš?

Moje smučarske veščine so povezane še s klasičnimi smučkami :-) letos pa pa le tek na smučeh za kondicijon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno imaš res prav. Kaj čmo, tak je živlejne.

"de naus jokcu spet" :devil:

Vem že vse.....

samozavest serijsko (c by klimbroidni) pokvarjena.

.... samo ne da se mi k čisto vsaki tumariji sodelovat :)

you could´ve fooled me. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

[attachmentid=88626][attachmentid=88626] ideja ni slaba, samo je pa tipicno slovensko, da se prerekate med sabo!!

stvar je resna in organizacija taksne zadeve ni preprosta!!!

post-13491-1166949095.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvedel, da se Gattolina potika nekje po Afriki in da je še živ. :)

Bo prav gotovo imel dosti zanimivega za povedat, ko se vrne. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav!

Še živ, lepo zagorel in ves poleten. V Afriki je bilo res super. Poleti moramo obvezno narediti giro v te prelepe kraje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Še živ, lepo zagorel in ves poleten. V Afriki je bilo res super. Poleti moramo obvezno narediti giro v te prelepe kraje.

Daj povej kaj več. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj povej kaj več. :yea1:

Kaj ti naj rečem? Bilo je lepo. Čez dan od 26 do 35 stopinj. Nebo brez oblačka. Topla voda. Palme. Super. Zanimiv način silvestrovanja. Zanesljivo bomo še kdaj ponovili. :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mošejepa nisi šel nobene pogledat? :whistle:

Ne. Mene tovrstna kultura ne zanima na silvestrskem dopustu. :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti naj rečem? Bilo je lepo. Čez dan od 26 do 35 stopinj. Nebo brez oblačka. Topla voda. Palme. Super. Zanimiv način silvestrovanja. Zanesljivo bomo še kdaj ponovili. :yea1: :yea1:

Se mi je zdelo... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo... :yea1:

Dobro se ti je zdelo. Poleti ga tja poženemo z motorji. se že veselim. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja da dodam kakšno modrost iz mojega konca:

- Cannonball 2007 DOLGCAJT

- CANNONBALL 2007 prekratek

- Hmmm a je komu dolgčas, da take ideje producira?

OK, to lahko mirno zapišem, kot zmagovalec prvega samoslovenskega panevropskega Cannonball run-a/race-a/preleta/pilotiranja/kotalenja in .... 2005. Trasa je bila zakoličena kot: Obala sredozemlja od Genove do Malage in Gibraltarja, pa malo Portugalske, pa centralna Španija z Andoro in južna francija, pa Alpe v Fr in CH, pa malo Dolomitov do Avstrijskih alp, ... pol pa dam. Ko me je španski policaj, edini na poti vprašal kam, sem mu odgovoril v Ljubljano - Slovenija in drugo ter hkrati zadnje vprašanje "Od kod?" in moj odgovor iz Ljubljane Slovenija. nekaj je zamrmral da ne razume in mi vrnil dokumente.

Pišuku res je, da me postrani gledajo, ker sem bil organizator, pa štartnine nisem razpisal, pa opis poti je bil sila enostaven, ... ampak najhuje je bilo ker drugih tekmovalcev nisem zraven spustil, .... hja fantje moji zmaga je zmaga pa naj stane kar hoče.

In tako je bilo tudi maja 2005 (lej lej k se termin ujema), Cannonbal VS.PE. 2005 pa je bil dolg cca 8400+ km, imel cca 25-30 prelazov in omejen je bil na 14 dni, ..... da ne omenjam eno morje in en ocean.

Zdaj pa go figure it out dnevno sem prevozil več kot 660 km v povprečju od tega štiri zaporedne dni 900+ km. :P :evilgrin:

No ja verjetno sem pa navaden cybervannabebiker, ker ne vidim smisla tako kot še mnogi zakaj bi nekomu plačeval za nekaj kar raje v družbi BMWja in podobnih pojem v kakšni pečenjari ali "zgubim" za šankom. :devil:

Fantje, ... biti organizator pomeni po definiciji nositi odgovornost (in zato sem prelet opravil sam), pa saj to je že Bladzo opomnil.

Da mi pa nekdo piše pot do Lovčena? Hmmm no ja mogoče če do danes v 10ih letih na motorju še ne bi zapustil svoje vasi in bi me panika grabila vsakič, ko bi videl prečrtano ime mojega ljubega mesteca, mojega cesarstva. Ampak to ipaQ ni organizator po definiciji mojih sila omejenih intelektualnih razsežnosti dveh sivih celic (pa še ti sta skregani). :lol1:

Amm, ... Fantje ni problem 100 EUR, problem je v neumni ideji (po mojem skromnem prepričanju), ... Lovčen final destination? Hmmmm Edini primerni predlog je dal Pervy zgodaj v temi, dajmo nagrado tistemu, ki pride v enem dnevu, ... TJA IN NAZAJ (stavimnapervijaiceabmwjaPRESS :OK: )

In tudi če je "uradni-originalni" cannonball samo 400 km daljši je to še vedno navadna neumnost.

Potovanje z vodičem, ki nesposobnim napiše pot v obliki "preberi si sam navodil in ne misli", e to je pa že vredno 100 tojrou. Ampak, hvala za dobro idejo in ne hvala, bomo raje kdaj kako pivo spil če se srečamo kej slučajno po naklučju. :blink:

Lej, tko k Fast and Furious probajo imitirat pubeci na cesti, tako nekdo proba imitirati legendarni film iz časov ko smo bili mladi na cesti, oboje pa SUCKS (uha še vedno moje menje).

Mater, lej tko k vem da bo kdo vprašal kaj je point mojega posta, čakam tudi jaz po 10+ straneh topica na to da mi nekdo pojasni v čem je poanta predlaganega, .... ammm česa že? :topic:

Respect

Zoolo :blink:

P.S.: Vseslovenski Panevropski Cannonball 2005 ni bil dirka, samo vozit sem se hotel (Beri: potovanje, solo ena, ravno toliko in tam kjer sem želel in kot sem želel). Pa sem šel po sledi autoruta, v iskanju zanimivih krajev in ljudi. Hja in bilo je nepozabno. In ja prvič v življenju sem si izpolnil željo, da sem se navozil kolikor mi je pasalo, ... ampak pasali so čevapi v Napoliju ko sem se vrnil, ... mater da so.

P.P.S.: Sicer pa vsako tele ma svoje vesel'e, a veste kakšen dolgcajt bi bil drugače.

P.P.P.S.: Intelektualne kapacitete in moči argumenta ne sila, ne denar ne moreta izraziti niti približno pravilno. (komentarnaponujanjestavvtemiPRESS)

P.P.P.P.S.: The End :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja da dodam kakšno modrost iz mojega konca:

..........

.........

........

P.P.P.P.S.: The End :topic:

:BUA:

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo mali hint, ... namesto citiranja celotnega posta, k je itaQ totalno predolg, ... lahko narediš

@ Zoolo: :BUA:

Respect

Zoolo :blink:

P.S.: Samo trudim se da bi forum kljub nepreglednim množicam kretenizmov, ki jih sproduciramo ostal vsaj za silo pregleden. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!