Skoči na vsebino

Cannonball race 2007


ZZR 1400

Priporočene objave

kva se dogaja dogaja :slap: :( vsak se pele tam kjer mu to sede :) , tole kar se pa greste je pa noro :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo mali hint, ... namesto citiranja celotnega posta, k je itaQ totalno predolg, ... lahko narediš

@ Zoolo: :BUA:

Respect

Zoolo :blink:

P.S.: Samo trudim se da bi forum kljub nepreglednim množicam kretenizmov, ki jih sproduciramo ostal vsaj za silo pregleden. :devil:

Čestitam na giru. Na Cannonball bike run 2007 pa se bom, če bo organiziran, definitivno peljal zraven. Zakaj pa ne? :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zoolo :OK:

yup najraje sam na cesti

gatolina :OK:

stekam, ceprav na cesti tega ne bi pocel vec. me je prevec strah. ker pa mam motor take vrste grem za to vrsto adrenalina na pisto. sem pa rabil za to 10 let pa prevec mrtvih prijateljev :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yes Zoolo,imaš čist prav!!!!!

:OK: :OK: :OK: :OK:

Ta vožnja , če se jo bo kdo udeležil,bo kom verjetno žal. :alien1: :headbang:

Raje se zberte,pa na kakšno res dolgo vožnjo,da vas bodo pošteno zadnice bolele . :xx: :rolleyes:

To pa tako , da voziste po 800-900kmna dan. :kva2: :naughty:

Boš videl,da se boš še dolgo spominjal take vožnje. :OK: :evilgrin:

LP vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem mestu ZAKLJUČUJEMO s temo Cannonball race 2007. V teh nekaj dneh smo dobili dober vpogled v javno mnenje (motoristično) in se vendarle odločili, da zadevo izpeljemo. Dirka ne bo potekala po trasi, ki smo jo navedli na forumu. Bo pa definitivno dolga cca 2000 km in startalo bo max. 20 tekmovalcev. Obeta se nekaj razburljivih dni s čudovitimi večeri in v pravi družbi. Hvala vsem, da ste klepetali z nami. In brez zamere. Ekipa ZZR 1400

----------------------------------------------

:alien1: Ma huodi če ,oštja ma pe ke si mona.

Upaš če vajdeš.

------------------------------------------------

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mene še vedno mika... :naughty: :kva1:

Čist zares... :huh:

Je pa vsekakor dobrodošel drugačni pristop do organizacije.

Morda nekoč....

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo mali hint, ... namesto citiranja celotnega posta, k je itaQ totalno predolg, ... lahko narediš

@ Zoolo: :BUA:

Jaz bom raje napisal

@ Zoolo: :OK:

Jaz sem v svoji mladosti imel eno samo dirko:

Bilo nas je pet, dirkali pa smo (bolj ali manj spontano) iz Ptujske gore v Gorišnico v pizzerijo Botra.

Za tiste, ki ste iz drugega konca Slovenije:

20 kilometrov.

Zadnji plača pizzo in pijačo.

In še danes nisem našel odgovora:

Je bila tista pizza, ki je danes vredna 3,5€ vredna toliko, kot motor, ki bi ga lahko raztolkel?

In kot pravijo nekateri modreci, je..š ti pleh (oz. plastiko), glavno, da je glava cela. Bi ostala cela, če bi fliknil? Glava verjetno bi, ker je bila skrita v čeladi. Kaj pa vse ostalo?

.

.

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bomo o izvedbi teh KanonastihBal še kaj brali. 2000km nekaj dni? :blink: A ni to fura za vikend? :blink: V soboto zjutraj štart, v nedeljo zvečer tuš doma? Ajde najkasneje ponedeljek. Aja, tri dni, ja to je že "nekaj" dni. Ampak 3 dni za 2 jurja je pa ja le turizem. :hmm:

Hja, saj mogoče pa ni fora v km-jih. Jih je lahko manj, le da so bolj nori. Poljubno vstavi blesavih, fuknjenih ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jih je lahko manj, le da so bolj nori. Poljubno vstavi blesavih, fuknjenih ipd.

word ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

gatto.

za nagrado ima pocitnice, dopust in velikonocne praznike naenkrat. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gatto.

za nagrado ima pocitnice, dopust in velikonocne praznike naenkrat. :devil:

A drugi je pa bil Broj1. On pa ima za nagrado fraj samo prvomajski podaljšani vikend?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene zanima kdo je zmagal.

Mene tudi zanima, če je kdo preživel.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

tako se dela

Švicarska policija aretirala motoriste, namenjene v Slovenijo

"Danes ne bodo videli Slovenije"

STA/Ju.A., Sre 22.08.2007, 15:44

[Švicarska policija aretirala motoriste, namenjene v Slovenijo]

Slika je simbolna

Povezani članki

Višje kazni za hujše prekrške

Orodja

Ženeva - Švicarska policija je danes aretirala okoli 20 tujih motoristov, ki so jih ujeli pri divjanju po cestah s hitrostmi nad 200 kilometrov na uro. Kot je dejal tiskovni predstavnik policije Jean Marie Bornet, naj bi bili motoristi iz Danske, Velike Britanije in Nove Zelandije udeleženci hitrostne dirke preko Evrope, danes pa naj bi pripotovali do Slovenije, ki je od Švice oddaljena dobrih 800 kilometrov.

"Danes so hoteli priti so Slovenije. No, danes ne bodo videli Slovenije," je dejal Bornet in dodal, da "takšnega neumnega ravnanja ne bomo tolerirali". Nekateri izmed motorjev so imeli nalepljene številke in druge nalepke, kar kaže, da so bili udeleženci "hitrostne dirke", je še dejal Bornet.

Na spletni strani, na kateri so objavljeni podatki o dirki, poimenovani tudi "tretji križarski pohod", ki traja od 21. do 27. avgusta, sicer ni bil opisan natančen potek dirke, so pa organizatorji obljubili devet ur "intenzivne vožnje" na dan za nacionalne ekipe po "najboljših gorskih in stranskih cestah".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Jucer zavrsio na Cannonbolu i napio se njima :grrr

Koje su to engleske picke. Strasno. Razmazena ekipa koja ne vozi nimalo brzo vec puno seru ( njima je 160milja po autoputu borba za goli zivot ).

Odusevljeni su sa snjegom u Alpama a kad sam ga pito gdje u Alpama on je znao samo da je u Austriji. Strasno.

Ovako to izgleda...

Mozete misliti kako sam se osjeco u moto opremi nakon spavanja na susretu sa ovom ekipom :yea1:

post-5671-1190013861_thumb.jpg

post-5671-1190013891_thumb.jpg

post-5671-1190013907_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil linza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

:rolleyes:

Zadnč sem letu skoz sotesko u Bohinj, pa sem se spomnil, da bi lahko jeseni imeli "Kravjiball RACE" :krneki: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se spomnil, da sem novembra v neki nemški avtomobilistični revijei prebral eno reportažo o tem, kako so na avtocesti ujeli okoli 30 udeležencev Gumballa.

So vedeli, kateri dan se bodo peljali mimo, pa so ponoči na hitro "ustvarili" gradbišče, cesto zožili, upočasnili promet, ga speljali na parkirišče, tam jih je čakala horda podivjanih policistov......

No, ja, tisto s podivjano hordo sem si malo izmislill......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!