Skoči na vsebino

Cannonball bike run 2007


ZZR 1400

Priporočene objave

Če si pogledate na oficielni strani organizatorja Cannonball bike run 2007, ki ga organizirajo Britanci, vidite, da je start dirke 21. avgusta in traje polnih šest dni, vse do 27. avgusta 2007. Vsak dan so predvideli vsaj osem ur vožnje po Evropi. Zvečer pa nastanitev v hotelih *****, z večerjo, prenočiščem in zajtrkom. Zadnji dan je poseben party za vse. Letos jih je trasa peljala tudi čez Slovenijo. Kje bo šla drugo leto, se še ne ve. Za Team Slovenija se nas mora prijaviti vsaj trije. V kolikor bo prijava do 31.12.2006, veljajo posebni popusti. Če bi kdo vzel s seboj še partnerko na istem motociklu, stane štartnina za nemotorista 1999 eur.

Vse podrobnosti si poglejte na: WWW.CANNONBALLBIKERUN.COM

Fino bi bilo, da bi prvič v zgodovini startala slovenska ekipa. :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HUH to pa mi je malo drago :eek: za moj žep in če prišteješ še kazni :headbang:

navijam pa da bi se uspela zbrat ekipa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: A za dva pa pou jurja evrou :blink: dubim zravn še:

moped :grim

pa kartico za župco :OK:

pa Free of jail card :worship:

:grupni: Če je tko bom pa kr šou :grim

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda da ni $. Kdaj v prihodnosti, ko/če bo, sem definitivno zraven.

Lahko pa grem komu kot podpora, če se vas najde dovolj...

P.S.: To s tremi vozniki velja verjentno samo za timsko dirko? Sej posamezeno lahko greš tut sam, ali..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ta pravi dirki lahko dirkaš kot posameznik za 2499 eur ali kot ekipa. Seveda je štartnina po tekmovalcu v tem primeru malenkost nižja. Vendar na žalost ne dosti. Priznati moram, da se tudi nam zdi hudo drago, čeprav za enkrat peljati se zraven in videti ali je zadeva zares tako VAU, kot pravijo, pa se morda le izplača razvezati "mošnjo". Kdo ve?! Bolj kot to je vprašanje, kdaj hočejo startnino in kje je štart. Če štartaš kje v Veliki britaniji, moraš priti še do tja, kar pomeni dodatnih 1000-1500 eur. Potem pa še stroški goriva in morda kakšne kazni, pa je zadeva hitro tam nekje okrog 6000 eur po osebi. Drago. Zelo drago. Mislim, da bi šlo skozi le, če bi si kot ekipa poiskali sponzorje.

Kljub temu pa mislim, da smo Slovenci za ostale Evropejce še zmeraj velemojstri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To spoznorstvo se sliši kul, samo realizirat to bi blo po moje težko.

Sej veš kako je pri nas, še v registriranih športih imamo probleme z denarjem.

Mogoče bi blo vredno poizkusit kje v tujini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ta pravi dirki lahko dirkaš kot posameznik za 2499 eur ali kot ekipa. Seveda je štartnina po tekmovalcu v tem primeru malenkost nižja. Vendar na žalost ne dosti. Priznati moram, da se tudi nam zdi hudo drago, čeprav za enkrat peljati se zraven in videti ali je zadeva zares tako VAU, kot pravijo, pa se morda le izplača razvezati "mošnjo". Kdo ve?! Bolj kot to je vprašanje, kdaj hočejo startnino in kje je štart. Če štartaš kje v Veliki britaniji, moraš priti še do tja, kar pomeni dodatnih 1000-1500 eur. Potem pa še stroški goriva in morda kakšne kazni, pa je zadeva hitro tam nekje okrog 6000 eur po osebi. Drago. Zelo drago. Mislim, da bi šlo skozi le, če bi si kot ekipa poiskali sponzorje.

Kljub temu pa mislim, da smo Slovenci za ostale Evropejce še zmeraj velemojstri.

K tej ceni moraš prišteti še možnost zaplembe motocikla, možnost povzročitve smrti ali hujših posledic nesreče pri drugih udeležencih (in s tem visoke denarne odškodnine in zapor), itd.

To niso nedeljski izleti ampak dirke z gasom do konca. In to ni za neke pussye, ki so se trikrat peljali do morja in nazaj čez Ride ampak vožnja za prave mahere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To niso nedeljski izleti ampak dirke z gasom do konca. In to ni za neke pussye, ki so se trikrat peljali do morja in nazaj čez Ride ampak vožnja za prave mahere.

To je guč!! Potemtakem sem lahko zraven!! :OK: :blush:

Bi pa raje slišal, da bi se kaj takega izpeljalo pri nas! 'Štafetni maraton' naših sekcij! Po dežli naši!

Bi znalo biti zanimivo! In definitivno cenejša varianta! Pa tudi jaz NE PODPIRAM divjanja v prometu, btw.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je v primeru zaplembe motorja? Pod kakšnimi pogoji ga dobiš nazaj?

Odkar so Feničani iznašli denar, ni problem,da ti ga vrnejo... :closedeyes:

Popravljeno . Popravil kekec III
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je v primeru zaplembe motorja? Pod kakšnimi pogoji ga dobiš nazaj?

to dirka folk, ki mu dol visi za motor ... ker jih ima doma 10 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brum brum ima prav, te dirke so za ljudi, ki jim dol visi tako za denar kot za prevozno sredstvo s katerim se prevažajo (pa naj bo to avtomobil (gumball rally) ali pa motocikel. Prav tako pa je prepovedano oglaševanja na vozilih, tako, da tudi sponzorji odpadejo, preberite si "TERMS AND CONDITIONS".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, bil bi presenečen, ko bi videl, kdo in s kakšnimi motorji se vozi zraven. Vsi, ki niste bili kdaj zraven, imate občutek, da je zadeva oh in sploh. Če pa bi videl s kakšnimi motorji in kdo vse se vozi zraven, je vse skupaj bolj fama, kot kaj drugega. Dejstvo je, da bi Slovenska ekipa definitivno zmagala.

Res je sicer, da smo generalno zelo zaplankani. A res je tudi, da ko se česa lotimo, smo v tem res dobri. in Cannon ball bike run je v resnici samo fama za zelo veliko denarja. O tistem pa...zaplemba motorja, kazni in ostalo, je to bolj filmska kot resnična zgodba.

Gerhold! Ni zajebancija. Zares je štartnina 2499 eur. Veliko, mar ne?!

Brum brum ima prav, te dirke so za ljudi, ki jim dol visi tako za denar kot za prevozno sredstvo s katerim se prevažajo (pa naj bo to avtomobil (gumball rally) ali pa motocikel. Prav tako pa je prepovedano oglaševanja na vozilih, tako, da tudi sponzorji odpadejo, preberite si "TERMS AND CONDITIONS".

Pomeni sponzorstva ni v nalepki, marveč v marketingu, ki sledi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je v primeru zaplembe motorja? Pod kakšnimi pogoji ga dobiš nazaj?

To je neumnost. Motor ali avto ti zaplenijo Švicarji, ki so itak trčeni in Nizozemci, če si hitrejši od 150 km/h. Ker pa gre za tvojo lastnino in ker razmišljaš s svojo glavo, boš pač privijal tako, da ti ga ne bodo. Dirka gor ali dol. Zvečer boš zanesljivo prvi, ker bodo vsi ostali izgubili s Policijo vsaj 2-4 ure. Zato so tovrstne pripombe neumne. Pa še nekaj. Nikomur, ki se je rodil v normalni evropski državi ni vseeno, če mu nekaj vzamejo. In tudi udeležencem takšne prireditve ne. Nenazadnje, če bi bilo res, kar na Forumu nalagajo, bi Interpol poiskal organizatorje, jih teden dni pred odhodom pozaprl in to bi bilo to. Pa tudi poglej si slike na www.cannonballbikerun.com, pa boš videl, kako tipi izgledajo. Mislim, da jih večina vzame kredit, da se sploh lahko peljejo zraven. Nekateri "forumaši" so očitno preveč gledali ameriške filme.

:eek: A za dva pa pou jurja evrou :blink: dubim zravn še:

moped :grim

pa kartico za župco :OK:

pa Free of jail card :worship:

:grupni: Če je tko bom pa kr šou :grim

:yea1:

Fantje, vi preveč gledate ameriške filme. Kazni v Evropi so, v kolikor seveda nisi vinjen, ali nisi povzročil kakšne prometne nesreče z lažje in težje poškodovanimi, dobesedno smešno nizke. Če plačaš 100-200 eur si že svetovni prvak. V Sloveniji za 25000-50000 SIT ne rabiš peljati več, kot morda 30 km/h čez omejitev. Pa kljub temu večino leta preživim na evropskih cestah in ne poznam nikogar, z imenom in priimkom, ki bi kdaj plačal samo za prekoračitev hitrosti 200 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gerhold! Ni zajebancija. Zares je štartnina 2499 eur. Veliko, mar ne?!

veliko veliko ... jaz sem še premali za take vsote ... najprej morm za večji motor skup nabrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, vi preveč gledate ameriške filme. Kazni v Evropi so, v kolikor seveda nisi vinjen, ali nisi povzročil kakšne prometne nesreče z lažje in težje poškodovanimi, dobesedno smešno nizke. Če plačaš 100-200 eur si že svetovni prvak. V Sloveniji za 25000-50000 SIT ne rabiš peljati več, kot morda 30 km/h čez omejitev. Pa kljub temu večino leta preživim na evropskih cestah in ne poznam nikogar, z imenom in priimkom, ki bi kdaj plačal samo za prekoračitev hitrosti 200 eur.

do sem sva se strinjala, od tod dalje pa ne. verjetno poznaš državico z imenom Avstrija? no tam imajo zelo konkretne kazni kar bi ti vsi štajerski motoristi znali povedat + policaj ti oceni hitrost "na oko". nebi delal ravno seznama ampak recimo za par km preveč na Lavamundu si hitro ob 200-300 eur, pa še to potem kot ti prvo grozijo z 1000 eur.

mene se dobili z 170 pri omejitvi 50, če se nebi razpletlo kot se je (bil prehiter da bi me uspeli ustavljat, uspel priti preko meje, kolega pa ne,......) bi bila kazen astronomska + grožnja z zaporom ali zaplembo motorja etc.

bo znal Ice povedat kake so kazni, ravno smešne vsaj meni niso :grrr

se pa strinjam da se z malo glave da EU hitro odpeljat in da bi slovenci glede na domače navade in treninge verjetno bili med favoriti :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no, no...170 km/h pri omejitvi 50. Veš, kaj bi ti naši naredili? Avstrijci so čisto o.k. S prijateljem sva dve leti celo poletje, vsak dan, drgnila Lavamund in ker se ve, kje imajo postavljene kamere, sva v dveh letih plačala le enkrat. In to 55 eur za prekoračitev 83 km/h. seveda pa nisva pametovala in se normalno obnašala. Praviš 200-300 eur je ogromno? Pri nas so to kazni za manjše prekrške. V Avstriji ti vzamejo izpit za mesec, dva, tri...Pri nas ti ga razveljavijo in ga delaš ponovno. Vmes pa imaš blokirane tudi vse ostale kategorije. Če bi tako prekoračil v Sloveniji, bi sodnico za samo 1000 eur poljubil na obe lici.

Niso, niso tako drastični v Evropi. Mene je Avstrijec "sparil" na oko 30 eur. Pa kaj. To je 7200 SIT. Mi takšnih kazni sploh nimamo. Res pa je, da če si v tujini "pameten", te lahko odre s faktorjem pet. Poglej kdaj kakšno oddajo o nemških mobilnih radarjih. 50 km dirka za kom, mu "natipla vse mogoče prekrške, pa je kazen 120 eur/30.000 SIT. Smešno. Naši te, dokler ne nabiješ vsaj kakšnih 150.000 SIT kazni, sploh ne ustavijo.

Pa še nekaj. Slovenci očitno raje plačamo petkrat več v tolarjih, kot petkrat manj v evrih.

Pa ne zagovarjam Avstrijcev. Celo živel sem v Gracu in se mi niso prikupili. A to so dejstva. Če se ne prepiraš s policajem, je kazen, glede na prekršek, zmeraj znosna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomeni sponzorstva ni v nalepki, marveč v marketingu, ki sledi.

Še vedno si nisi prebral "TERMS AND CONDITIONS". Posebej bodi pozoren na točko glede uporabe fotografij, filmov itd. ki jih narediš med tekmo (itak pa lahko slikaš samo sebe), kjer pravijo, da jih lahko uporabiš samo v nekomercialne namene in da jih ne boš objavljal NIKJER itd.

Še enkrat, preden sanjate o sponzorjih, marketingu, ki sledi itd. si preberite "TERMS AND CONDITIONS" dirke oz. pogodbe, ki jo sklenete z organizatorjem dirke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kdo gledal fotke iz lanske dirke,

lahko opazi tudi slovenske sponzorje ( tip pije ZALO in Akrapovič)

pa še to na fotkah so beybe prva liga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do sem sva se strinjala, od tod dalje pa ne. verjetno poznaš državico z imenom Avstrija? no tam imajo zelo konkretne kazni kar bi ti vsi štajerski motoristi znali povedat + policaj ti oceni hitrost "na oko". nebi delal ravno seznama ampak recimo za par km preveč na Lavamundu si hitro ob 200-300 eur

verjetno :topic: ampak 2 motorista sva v Borovljah priletela na policajsko mino in so nama nameril

89km/h v naselju.(50km/h) Kazen: 25€ vsak. koliko bi bilo to pri nas vemo. Ali govoriva o isti Avstriji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!