Skoči na vsebino

Cannonball bike run 2007


ZZR 1400

Priporočene objave

meni so za prekoracitev 14 km/h (64 namesto 50) vzeli € 54.- (maksimum mozen). go figure. :doze:

pustimo, da je bilo naselje samo zaradi table (cesta proti feldbachu, levo in desno NIC razen njiv).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj bi rad ves čas povedal. Vsak se znajde tako, kot misli, da je prav. Definitivno pa dirka po Evropi in v njej velja evropska zakonodaja. To pomeni, da lahko s svojimi fotkami počnem, kar hočem. Še posebej zato, ker ne vem, kdo me bo tožil v nasprotnem primeru. In zdaj? Nič. Poleg tega lahko imam na svojem motorju prav takšno nalepko, kot hočem. Mar misliš, da bom z motorja odtrgal napis Kawasaki, ker nekdo tako hoče? Mislimmm...

Text se nanaša na modrovanje Codeine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, bil bi presenečen, ko bi videl, kdo in s kakšnimi motorji se vozi zraven. Vsi, ki niste bili kdaj zraven, imate občutek, da je zadeva oh in sploh. Če pa bi videl s kakšnimi motorji in kdo vse se vozi zraven, je vse skupaj bolj fama, kot kaj drugega. Dejstvo je, da bi Slovenska ekipa definitivno zmagala.

Mislim, da jih večina vzame kredit, da se sploh lahko peljejo zraven.

Tole dvoje se mi sicer ne zdi logično :hmm: Včeraj si navajal, da so tam sami pozerji(kot sem razumel), danes pa praviš, da so glede keša (pod)povprečni motoristi :hmm: Mi pojasniš to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj mora bit takšna škodoželjnost al kako naj poimenujem to??

Ne more nekdo met veselja in končno nekaj novega organizirat oziroma vsaj probat izpeljat?

Kaj ti ni logično? Folk si vzame kredit da plača štartnino in še nekaj za sproti in se potem tam nastavlja in mu je to vzrok, da se odloči prijaviti in sodelovati na dirki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole dvoje se mi sicer ne zdi logično :hmm: Včeraj si navajal, da so tam sami pozerji(kot sem razumel), danes pa praviš, da so glede keša (pod)povprečni motoristi :hmm: Mi pojasniš to?

Cannonball bike run ima med motoristi imidž dirke, kjer se od jutra do večera navija do nezavesti, kjer se ne spoštuje nobenih pravil, kjer se v celoti in popolnoma ignorira prometne predpise, kjer razbiti motor ne predstavlja ničesar, kjer jim je policijske zaplemba vozila smešna.....Pa nič od tega ni res.

Dirka definitivni ima imidž. Vendar so etape silno kratke, 400 km/dan. Vozijo se v skupini. Ne eden po eden. Motorji, ki prevladujejo (Yamaha R1, Honda CBR 1000 RR, Suzuki GSX-R 1000, MV Agusta...) so za pravo, več tisoč kilometrov dolgo dirko neuporabni. Vsi po vrsti imajo pretrde sedeže, pretrdo vzmetenje, prenizko vetrobransko steklo, premehke gume, ki ne zdržijo dolgo in kar je najpomembneje, vsi po vrsti imajo PREMALE REZERVOARJE ZA GORIVO. Če bi to bila prava dirke z dnevnimi etapami po 1000 km, ti motorji nimajo niti teoretične šanse, saj bi vsi po vrsti izgubljali čas na bencinskih črpalkah. In le redki so, ki bi bili sploh sposobni

toliko časa pod polnim tempom navijati plin. Teden dni po dvanajst do štirinajst ur na motorju ni prav šala.

To fantje, ki organizirajo Cannonball bike run vedo. Zato je vse skupaj tudi nastavljeno drugače. Pritiskajo že.

In to, vsaj občutek je takšen, velikokrat tam, kjer vedo, da jih bodo ustavili.

Vedi pa, da če se nas zbere prava ekipa, nimajo prav nobenih šans. Ti povem iz prakse. Eno je pritiskati 20-50 km. Drugo pa je 400 km. Večina, jaz poznam le par svetlih izjem, tega ne zmore. Kaj šele po 1000 vsak dan,

pod polnim tempom.

Glede kredita pa sem ti napisal zato, ker med motoristi, ki sodelujejo na Cannonball bike run ni milionarjev. Prej komu kaj manjka. Seveda pa z očmi slovenskega motorista, ki mu je 100 eur in nova guma znanstvena fantastika, tekmujejo tam sami super milionarji.

Zakaj mora bit takšna škodoželjnost al kako naj poimenujem to??

Ne more nekdo met veselja in končno nekaj novega organizirat oziroma vsaj probat izpeljat?

Kaj ti ni logično? Folk si vzame kredit da plača štartnino in še nekaj za sproti in se potem tam nastavlja in mu je to vzrok, da se odloči prijaviti in sodelovati na dirki...

Vidiš, prijatelj, nekateri pač ne razumejo. In bolj jim dopoveduješ, bolj se delajo neumne. Hvala ti za podporo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedi pa, da če se nas zbere prava ekipa, nimajo prav nobenih šans. Ti povem iz prakse. Eno je pritiskati 20-50 km. Drugo pa je 400 km. Večina, jaz poznam le par svetlih izjem, tega ne zmore. Kaj šele po 1000 vsak dan,

pod polnim tempom.

ja, Slovenci smo znani kot še posebej motorističen narod...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, Slovenci smo znani kot še posebej motorističen narod...

Dragi Brum brum! Kdo bo tebe ljubil, ko pa te razganja od cinizma? Še celo iz lastnega naroda se javno norčuješ. Cinizem je značajska poteza, ki označuje nazanesljivo in nesamozavestno osebo. Le-ta se skriva za cinizmo in se z umetno ustvarjen zidom, zagotavlja namišljeno varnost pred ostalim svetom- Preberi kakšno knjigo ali pa vprašaj psihijatra. Res ti povem. Z načinom komunikacije, ki jo ubiraš, žališ pred vsemi na forumu in seveda tudi v svoji okolici, izključno samega sebe. Takšnih ljudi nihče ne mara. In to se odraža tudi v uspešnosti v drugih družbenih stikih, kot so služba, ljubezen, družina, prijatelji... Kot somotorist in človek dobre volje ti povem, da se vzemi malo v roke. Boš videl, da ti bo lažje. Povsod. Negativizem pa najeda samo in izključno tebe. In negativne misli vodijo zmeraj v bolezen. Pa to ne vzemi, kot norčevanja, ampak kot dober, zelo dober nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj bi rad ves čas povedal. Vsak se znajde tako, kot misli, da je prav. Definitivno pa dirka po

Text se nanaša na modrovanje Codeine.

Mar res modrujem ali pa sem samo prebral pogoje sodelovanja, preden sem šel modrovati po forumu?!? Krneki!!!

5/ PROMOTION / FILMING RIGHTS

Each entry must agree to have the Cannonball Bike Run logo and sponsor stickers attached to their machine for the whole duration of the Event. Stickers are non-permanent and easily removable without damaging paintwork. The Organisers will not accept claims for damage to paint.

Personal sponsorship for an entrants machine is not permitted without The Organisers prior written consent. The Organisers reserve the right to refuse 'unauthorised' sponsored machines or individuals' entry to the Event.

Participation in the Event will denote consent to be photographed and to participate in the filming of footage documenting the Cannonball Bike Run. You hereby grant Wildside Adrenalin Sports Limited permission to utilise and exploit your appearance in any and all manner and media throughout the world in perpetuity. You further agree that we have the sole discretion as to whether any footage in which you appear is actually used by us, and that if we do use such footage it may be edited at our sole discretion. You consent to the use of you name, likeness, voice and biographical material about you in connection with footage, publicity and related institutional promotional purposes. You expressly release Wildside Adrenalin Sports Limited, its directors, agents, employees, licensees and assigns from and against any and all claims which you have or may have for invasion of privacy, defamation or any other cause of action arising out of production, distribution, broadcast or exhibition of footage. All photographs and footage arising from Cannonball Bike Run and all copyright in those photographs and footage will remain the property of Wildside Adrenlin Sports Limited.

You are only entitled to take photographs and film footage of your participation in the Event for non-commercial purposes (that is for personal and private use only). Specifically, you are not entitled to reproduce or use photographs or footage of the Event on any website, in any printed media or matter or in any television programme or broadcast (digital or otherwise) without first obtaining the prior written consent of the Organisers. You hereby agree to assign (by way of present assignment of future copyright) all your right, title and interest in the worldwide copyright and all intellectual property rights in such photographs or footage in perpetuity together with exclusive worldwide rights of exploitation thereof to Wildside Adrenalin Sports Ltd. You shall deliver to Wildside Adrenalin Sports Limited within 30 days of the end of the Event, at no cost to Wildside Adrenlain Sports Limited, a tape, DVD or other media format containing all of the footage originated by you at the Event and copies of all photographs taken at the Event.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mar res modrujem ali pa sem samo prebral pogoje sodelovanja, preden sem šel modrovati po forumu?!? Krneki!!!

Organizator Cannonball bike run 2007 lahko, glede na tip prireditve, napiše karkoli. Dejstvo pa je, da se nekdo, ki zakon že po definiciji krši, ne more opirati na črko zakona. In verjemi mi, da je neukega mogoče prestrašiti s čimerkoli. Tudi z nezakonitimi pogoji. Verjetno pa veš, da je vsak zakon ali podzakonski akt ali uredba, ki je v nasprotju z ustavo, nična. In pravilnik te dirke, govorim o dirki, ki jo kot mednarodno, prirejajo Britanci, ni v skladu z nobenimi zakoni. Nenazadnje, na kaj pa se nanaša? Na dirko, ki je uradno ni? Na sodelujoče, ki jih uradno ni? In nenazadnje o čem ta pravilnik, njihov, govori ko govori o slikah? Katerih slikah? Tistih s Cannonball bike run 2007? Če pa je to prireditev, ki ni prijavljena. Toraj ne obstoja. In kar počnejo, ni prireditev, marveč skupinska vožnja.

Skratka, če te ta pravilnik zavira, da bi se prijavil, prevzemam vso odgovornost, glede slik, nase. Pa brez zamere. Če pa bi se res prijavil, javi! Vsaj trije moramo na start, da tvorimo ekipo Slovenija. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej 100 eur, zdej pa že 2500 eur. Tole mi smrdi na NAAAAAATTTTTTTTTTEEEEEEEEEGGGGGGGG! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damijan, če se poglabljaš v temo preberi prosim, da enkrat gre za mednarodno tekmo, ki poteka in obstaja že dlje časa. V drugi temi pa je ZZR1400 pripravljen sam s kolegi organizirati podobno cenejšo varianto na svojo pest. V tej temi torej vabi, če se kdo želi priključiti znani mednarodni dirki, v oni drugi temi pa govori o dirki v lastni organizaciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definitivno cannonball ni za vsakega-sploh pa ne za tiste,katerim se porajajo vprašanja glede denarja,kazni,morale,smisla...ce se bodo pa res našli trije slovenski odtrganci :OK: ,jim pa želim vso srečo in vsekakor bom držal pesti. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Brum brum! Kdo bo tebe ljubil, ko pa te razganja od cinizma? Še celo iz lastnega naroda se javno norčuješ. Cinizem je značajska poteza, ki označuje nazanesljivo in nesamozavestno osebo. Le-ta se skriva za cinizmo in se z umetno ustvarjen zidom, zagotavlja namišljeno varnost pred ostalim svetom- Preberi kakšno knjigo ali pa vprašaj psihijatra. Res ti povem. Z načinom komunikacije, ki jo ubiraš, žališ pred vsemi na forumu in seveda tudi v svoji okolici, izključno samega sebe. Takšnih ljudi nihče ne mara. In to se odraža tudi v uspešnosti v drugih družbenih stikih, kot so služba, ljubezen, družina, prijatelji... Kot somotorist in človek dobre volje ti povem, da se vzemi malo v roke. Boš videl, da ti bo lažje. Povsod. Negativizem pa najeda samo in izključno tebe. In negativne misli vodijo zmeraj v bolezen. Pa to ne vzemi, kot norčevanja, ampak kot dober, zelo dober nasvet.

čisto nič mu ne fali :wub:

tudi mama ga ima zelo rada :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čisto nič mu ne fali :wub:

tudi mama ga ima zelo rada :photo:

.........in sta srečno živela do konca svojih dni....... :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........in sta srečno živela do konca svojih dni....... :wub: :wub:

Ne vem, kako bo zdaj s to srečo, ko mi je ZZR 1400 predpisal psihologa :-) Verjetno bom moral frustracije pozdravit na Slovenski CAnnonball 2007 - destination: Dubrovnik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kako bo zdaj s to srečo, ko mi je ZZR 1400 predpisal psihologa :-) Verjetno bom moral frustracije pozdravit na Slovenski CAnnonball 2007 - destination: Dubrovnik :P

.....da si srečen, ne rabiš psihologa...... :kva2: :kva2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem te komentarje, pa se mi zdi, da vse skupaj nima kaj dosti opraviti ne z motorizmom in ne z nekimi primernimi medčloveškimi odnosi. Sploh ko berem komentarje gospoda, ki se predstavlja kot Brum brum, sem vedno bolj prepričana, da uporablja tale forum zgolj in samo za norčevanje iz drugih in samega sebe. Patetično. Če bi namreč nekdo, ki ni motorist, prebiral te strani, bi si zanesljivo ustvaril silno žalostno sliko. Iskreno mi je žal, da takšnih slabonamernih piscev lastnik Motosveta ne blokira.

Nikjer namreč nisem zasledila enega samega pozitivnega mnenja dotičnega pisca o čemerkoli. Za razliko npr. od XR800, ki mora biti zelo iskriv in razgledan možakar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se ti zdi drugačno mnenje od tvojega negativno? Brum brum je pač malo drugačen in tudi take moramo sprejeti medse.

Kaj, a naj tud njega v Postojno naženemo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsako drugačno mnenje je dobrodošlo. V tem je tudi čar medčloveške komunikacije in demokracije. Ne morem pa razumeti, da je dotični "Brum brum" do vsega in vseh negativno nastrojen. Pa verjetno nismo vsi neuki in neumni, mar ne?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem pa razumeti, da je dotični "Brum brum" do vsega in vseh negativno nastrojen. Pa verjetno nismo vsi neuki in neumni, mar ne?!

Mislim, da ni negativno nastrojen do vsega. V bistvu hoče povedat predvsem mlajšim da cesta ni dirkališče in da udeleževanje takih dirk, ki ni dirka ni pametno. Tudi jaz razumem pod Cannonball Bike run predvsem nelegalno dirko med običajnim prometom, če pa to ni, je pa naslov ponesrečen. Tudi ZZR 1400 pravi da je to vožnja na čas, torej je dirka.

Je pa v Makedoniji v začetku septembra Rally po Makedoniji z motorji, ki traja 3 dni. Čas se ne meri, bistvo je da prevoziš traso. Se mi pa zdi, da stroške krije vlada republike Makedonije, le dol se je treba pripeljat.

Sam tolk. Ne mislim več nakladat, vi kar dirkajte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem te komentarje, ....Nikjer namreč nisem zasledila enega samega pozitivnega mnenja dotičnega pisca o čemerkoli. Za razliko npr. od XR800, ki mora biti zelo iskriv in razgledan možakar.

IPB Image

Iskrive domislice jeznih žensk. Miselni prebliski za vsako dekle, ki bi rada postala vsak dan malo bolj huda. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem te komentarje, pa se mi zdi, da vse skupaj nima kaj dosti opraviti ne z motorizmom in ne z nekimi primernimi medčloveškimi odnosi. Sploh ko berem komentarje gospoda, ki se predstavlja kot Brum brum, sem vedno bolj prepričana, da uporablja tale forum zgolj in samo za norčevanje iz drugih in samega sebe. Patetično. Če bi namreč nekdo, ki ni motorist, prebiral te strani, bi si zanesljivo ustvaril silno žalostno sliko. Iskreno mi je žal, da takšnih slabonamernih piscev lastnik Motosveta ne blokira.

Nikjer namreč nisem zasledila enega samega pozitivnega mnenja dotičnega pisca o čemerkoli. Za razliko npr. od XR800, ki mora biti zelo iskriv in razgledan možakar.

ježeta na, kaj pa če kak nemotorist bere ta forum in dobi slabo sliko o motoristih??????? po komentarjih brum bruma bi morali biti na cesti odgovorni :nono:

to pa že ne, brum brum, takoj se strinjaj z nami da nam ne uničiš ugleda brezglavih divjakov :headbang:

PS: brum brum ni nasprotoval v temi "sex v troje" torej ni vedno negativno nastrojen :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!